$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - OGÓLNOPOLSKI ZLOT FST - 2013 - Stara Jedlanka - !INFO!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OGÓLNOPOLSKI ZLOT FST - 2013 - Stara Jedlanka - !INFO!
Autor Wiadomość
Julek 
510 571 845



Auto: '91 2,9 LSD,
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: |23 Lut 2013|, 2013 21:05   OGÓLNOPOLSKI ZLOT FST - 2013 - Stara Jedlanka - !INFO!


Serdecznie zapraszamy wszystkich na Ogólnopolski Zlot Ford Scorpio Team - edycja 2013


Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy "Leśna Ryba" - Stara Jedlanka 23, 21-109 Uścimów - http://lesnaryba.pl/index.php

Termin: 29.05 16:00 --> 2.06 12:00

Zakwaterowanie:
- domki drewniane, czyste, odnowione, dwupokojowe, 4-6 osobowe, zgrupowane razem, położone nad jeziorem, z łazienkami, telewizorem, zapleczem kuchennym i lodówką oraz kuchenką
lub do wyboru - domki murowane, standard zbliżony, nieco większe od drewnianych, z kominkiem
- piękny, położony nad samym jeziorem ośrodek, do dyspozycji jest plaża, pomost, boiska, plac zabaw, a także dodatkowo płatne- park linowy o różnych stopniach trudności, jest też trasa 'zjazdowa' na lince, dookoła ośrodka z wysokości 12m, painball i strzelanie z uku z rzutem toporem
- do naszej dyspozycji otrzymamy miejsce na ognisko, w którym nie będziemy nikomu przeszkadzać wokalnymi popisami oraz zadaszone miejsce na grilla/imprezę

Organizatorzy:
Kinga i Julek, pod stałym nadzorem Administracji:).

Tworząc nową świecką tradycję, chcielibyśmy zaproponować Wam inną formę spędzania czasu zlotowego - czy taki pomysł się przyjmie, zależy już tylko od Was.
W zależności od zadeklarowanego czasu pobytu postaramy się rozłożyć w czasie wszystkie atrakcje tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

Przewidujemy następujące atrakcje:


1. Wybory najładniejszego Scorpio na zlocie, konkurs oczywiście z nagrodami.

2. Wycieczkę samochodową do Pałacu Zamoyskich lub Zamku w Lubartowie, połączoną z grupowym zdjęciem Scorpiaków.

3. Wieczorne ognisko połączone ze śpiewami do rana.

4. Rozegranie I Zlotowej Olimpiady Scorpiowej, ze sportami drużynowymi i indywidualnymi, w tym między innymi:
- wymiana cewki zapłonowej w DOHCu na czas,
- rzut wahaczem na odległość (mężczyźni - wahacz mk3, kobiety - wahacz mk1/2)
- przeciąganie liny pomiędzy sympatykami mk1 - mk2 - mk3
- bieg parami, zlotowiczów zaplątanych w wiązki:)

5. Wieczorna projekcja wspominkowych filmów i zdjęć z poprzednich zlotów FST na sali konferencyjnej

6. Rozegranie I Meczu Piłki Nożnej o Mistrzostwo FST
- podział na drużyny wg. deklarowanej sympatii mk1 - mk2 - mk3, najsłabiej reprezentowana grupa zostanie siłą przydzielona do pozostałych :)

Przy kwaterunku każda załoga samochodu dostanie krótką ankietę, w której określi swoją chęć do brania udziału w proponowanych zabawach - na tej podstawie ustalimy dokładne reguły i składy osobowe:)


Koszty:
- domek drewniany 110zł za dobę, niezależnie od liczby "mieszkańców",
- domek murowany 130zł za dobę, jw.
- postój auta na parkingu, z którego będą wydzielone miejsca tylko dla nas - bezpłatnie,
- piesek- 8zł dziennie

Posiłki
- na miejscu znajduje się bar, w którym można zjeść coś 'na szybko', wypić piwo z nalewaka lub zrobić niewielkie zakupy w sklepie
- oprócz tego jest też stołówka - w której śniadanie kosztuje 12zł/os (dziecko 8zł), obiadokolacja 23zł/os (dziecko 15zł) - Właścicielka prosiła o oszacowanie przed przyjazdem zapotrzebowania na takie posiłki - możliwe, że gdyby wiele osób zdecydowało się na obiadokolację, ruszylibyśmy nieco tą wysoką dosyć cenę...

Liczmy na Waszą obecność na zlocie w nowym miejscu i nowej formule. Zdajemy sobie sprawę, że miejsce zlotu jest położone w dość dużej odległości od Gdańska, czy Lubina, jednak postanowiliśmy zaryzykować i przyjąć założenie, że w końcu jeździmy Scorpio, a nie Tico-Matizami i taki dystans nie powinien sprawić dużego problemu. Zawsze komuś będzie dalej, a komuś bliżej - mieszkańcy Puław, Lublina, Rzeszowa, Białegostoku, Warszawy, Łodzi - nie powinni narzekać na odległość.

Na tą chwilę, po naszej dzisiejszej wizycie na miejscu, mamy zarezerwowane 18 (w tym w tej chwili 2 wolne) drewnianych domków. Zdecydowaliśmy się na nie z uwagi na ich wspólne zgrupowanie w jednym miejscu, jednak jest to na tą chwilę sprawa otwarta i jeśli będzie taka wola to, dostępne są też domki murowane, których mamy aktualnie 5 (w tej chwili 1 wolny), aczkolwiek są one już nieco gorzej usytuowane. Plus domku murowanego to kominek, w razie potrzeby do domku drewnianego - gdyby było zimno, gospodarze udostępniają grzejnik elektryczny.

Zdjęcia ośrodka znajdują się tutaj:
http://www.lesnaryba.pl/gallery.php
oprócz tego kilka sztuk z naszego dzisiejszego - zimowego rekonesansu:



Jak już wyżej pisałem, dziś byliśmy na miejscu i ośrodek sprawia naprawdę fajne wrażenie. Aktualnie trwa jeszcze remont zamykanej świetlicy-stołówki, domki są zadbane, teren jest ogrodzony i kameralny. Do jeziora jest parę kroków, na miejscu jest fajny bar z parasolami i wspomniane wcześniej zadaszenie. Po rozmowach z bardzo uprzejmą właścicielką ustaliliśmy, że na nasze życzenie możemy zorganizować duże ognisko, udostępnią nam też dużego grilla. Plac zabaw dla dzieci jest darmowy, na miejscu działa wypożyczalnia rowerów górskich, wodnych i kajaków (koszty: 6-8 zł za 30 minut). Mamy też dostać do dyspozycji boisko, na plaży możemy grać w siatkówkę i robić co tam się nam podoba.

Zaliczki i sprawy finansowe
Dnia 16 marca br wpłaciłem 30% zaliczki za wszystkie domki zarezerwowane do tego dnia.
Na dzień dzisiejszy w 7 dni po dopisaniu się na listę chętnych czekamy na zaliczkę w wys. 30% kosztów zakwaterowania.
Do dnia 15 maja musimy mieć na koncie pozostałą kwotę.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dot. zlotu- najlepiej tutaj w głównym wątku. Natomiast listę chętnych zamieszczamy w osobnym wątku
---> tutaj http://ford-scorpio.pl/fo...p=603733#603733
_________________
Tak to jest normalne, że nie gadasz z bandytami. Nie zapraszasz ich do domu, nie odwiedzasz ich samych. Kto z kim przystaje, takim się staje...
 
 
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |23 Lut 2013|, 2013 23:40   

fuu fuu fuu dla Was to nadal 200 km.... dla nas już 600 ..... narada bedzie 2 marca ...
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |23 Lut 2013|, 2013 23:49   

jak nie zarezerwujecie dla mnie 13tki to ja nie przyjeżdżam :D

fakt - jest to dosyć daleko ale nastawiam się na to, że będę
wegus, Aro przyjeżdżał zawsze tyli km to nie możemy być gorsiejsi - Ty to jescze masz opór autostrada a ja ? 500 km za pan brat z ITD - ale nastawiam się na przyjazd :D
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
Julek 
510 571 845



Auto: '91 2,9 LSD,
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 00:27   

wegus, nie 600, a 540 - więc tyle ile my mieliśmy do Leśnej, bez wygłupów PANIE WEGUS jest PAN pilnie proszony wraz z Towarzystwem :-d
Waski, 13 będzie nie ma płaczu
_________________
Tak to jest normalne, że nie gadasz z bandytami. Nie zapraszasz ich do domu, nie odwiedzasz ich samych. Kto z kim przystaje, takim się staje...
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 00:28   

Cytat:
Waski, 13 będzie nie ma płaczu

to będę - prawdopodobnie skorpio mk4 - no chyba ze Jankes skończy wcześniej to moje będzie mk5 :D
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
pablo19 
Tropiciel



Auto: '89 12V :P NO LPG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Mar 2005
Skąd: Warszawa
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 00:31   

Waski napisał/a:
Cytat:
Waski, 13 będzie nie ma płaczu

to będę - prawdopodobnie skorpio mk4 - no chyba ze Jankes skończy wcześniej to moje będzie mk5 :D
Znaczek Forda chociaż będzie miało?
_________________
były
2.4 12V6 MSB
2.9 12V6 ASB razy trzy
2.9 12V6 MSB <- złociutkie 8) razy dwa
2.8 Ghia ASB '85 <- Ikona 8)
2.9 Team
 
 
Aro 



Auto: 3 x 2,9: 91/96/96; noLPG/LPG/noLPG; ghia/ghia
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lis 2004
Skąd: Łomża
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 01:55   

Słuchajta, ja się zesrałem po przeczytaniu ogłoszenia i po TEJ stronie rzeki być muszę. Żeby jeszcze dziewiętnastka przysłała mi foty z poprzedniego spotkania...
_________________
2,9 12V '91 sedan "granatnik"
2,9 24V '96 sedan "papamobile"
2,9 24V '96 sedan "oberżyna"
 
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 02:07   

pablo19 napisał/a:
Znaczek Forda chociaż będzie miało?

oczywista - nawet zastanawiam się czy nie zastąpić go logiem forumowym :D
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
pablo19 
Tropiciel



Auto: '89 12V :P NO LPG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Mar 2005
Skąd: Warszawa
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 03:40   

Aro napisał/a:
Słuchajta, ja się zesrałem po przeczytaniu ogłoszenia i po TEJ stronie rzeki być muszę. Żeby jeszcze dziewiętnastka przysłała mi foty z poprzedniego spotkania...
to byś się optał drugi raz :P Spokojna Twoja rozczochrana ...
_________________
były
2.4 12V6 MSB
2.9 12V6 ASB razy trzy
2.9 12V6 MSB <- złociutkie 8) razy dwa
2.8 Ghia ASB '85 <- Ikona 8)
2.9 Team
 
 
Kevin Xy 
WSK x3



Auto: '90, 2.9 12V, GHIA, ASB, wreszcie SEDAN
Wiek: 47
Dołączył: 17 Sie 2004
Skąd: Piaseczno
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 03:42   

nie wierze aby odleglosc powalila frekfencje !!
_________________
Kevin Xy
535 015 788
'88 2.0 OHC GL
'90 2.9 12V GHIA ASB
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'96 2.3 16V GHIA ASB SEDAN
 
 
Zysio 
LKR 55077



Auto: '06 Citroen C8 2.0 HDi 136KM
Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2004
Skąd: Warszawa
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 07:40   

No to teraz zagwozdkę mam, muszę wybierać między OZFST a Czechami...

Też przeprowadzę naradę :)
_________________
Tomek (Żysio)
------------
Jest:
'06 Citroen C8 2.0 HDi
Było:
'03 Yamaha TDM 900
'99 W210 E430
'05 Volvo V70 2.4 D5
'88 2.9 V6 Ghia + LPG
 
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 08:06   

Waski napisał/a:
Cytat:
Waski, 13 będzie nie ma płaczu

to będę - prawdopodobnie skorpio mk4 - no chyba ze Jankes skończy wcześniej to moje będzie mk5 :D


Jankes zawsze w głebi serca jest betonem i przyjedzie jedynką czyli MKcośtam :)
Ostatnio zmieniony przez Jankes |24 Lut 2013|, 2013 08:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lukas2 
Mk2 rulez



Auto: '92 2.0 sedan i '96 2.3 sedan
Wiek: 42
Dołączył: 06 Sie 2010
Skąd: Police
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 11:13   

Myślałem w tym roku sie pojawić ale nie na Ukrainie prawie ;-) 800 w jedną stronę - odpadam
_________________
Jest:
Scorpio 2.0 DOHC 1992r
Scorpio 2.3 1996
Było
Scorpio 2.0 ohc 1985r
 
 
 
Julek 
510 571 845



Auto: '91 2,9 LSD,
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 22:30   

Łeeeee tam nie ma co się wymawiać odległością:)

Z najnowszych wieści - kiedy pisałem powyższy tekst część domków murowanych była zarezerwowana na jakiś zlot rowerzystów, którzy jednak wypisali się z interesu.
Tak więc na ten moment domki murowane również dostępne w większej ilości - jeśli ktoś ma ochotę na takowy, nie ma problemu żeby zmienić to również w bieżącej rezerwacji.
Pierwotnie bardzo spodobał mi się pomysł wspólnego zgrupowania nas wszystkich w domkach drewnianych w jednym miejscu, zwłaszcza że do dyspozycji otrzymamy wydzieloną część parkingu w okolicach domków 24 i 25, jednak z uwagi na pytania stwierdzam, że nie ma co się przy tym upierać i po prostu osoby chętne na domki murowane postaramy się usytuować w okolicach "naszych" domków drewnianych.

Kinga twierdzi, że domek murowany ma ładniejszą kuchnię, jest też nieco większy i ma bardziej obszerny taras. Chociaż zarówno w domkach drewnianych, jak i murowanych daszek jest na tyle niewielki że siedzenie przy tej ławce na dworze w czasie deszczu będzie raczej utrudnione. Różnica polega na tym, że w domku murowanym ławka 4-osobowa (taki typowy piwny stolik + 2 ławki) mieści się na upartego na ganku, a w przypadku drewnianego stoi na ziemi przed domkiem. W tej kwestii będziemy jeszcze rozmawiać z Właścicielką - chciałbym żeby każdy domek miał przydzielony stojący parasol, bo wiadomo jak bywa z pogodą. Na moje oko domki są oprócz tego w zbliżonym standardzie- te drewniane przypominają domki z Sulejowa, te murowane - domki z Gosławic.
_________________
Tak to jest normalne, że nie gadasz z bandytami. Nie zapraszasz ich do domu, nie odwiedzasz ich samych. Kto z kim przystaje, takim się staje...
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |24 Lut 2013|, 2013 23:02   

ja tam murowany tylko dla numeru biere a tak to bym wzionął drzewnianny bo lubie drzewno :D
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group