$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Oznakowanie części samochodu
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oznakowanie części samochodu
Autor Wiadomość
KOREK
[Usunięty]

Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 01:09   Oznakowanie części samochodu

Witam

W związku z nieprzyjemnymi doznaniami i stratą lusterka mam pytanie czy ktoś z Was ma jakiś sprawdzony patent na oznakowowanie "chodliwych " cześci samochodu np lusterka itp. Ktoś próbował z grawerowaniem nr nadwozia itp ?? Pomogło ??

A tak w ogóle to łapy powinno sie złodziejom obcinać i tyle...
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 07:57   

Stary... znakowanie niewiele da :( Jak jest amator na czesci to zeby nie wiem co to ukradna. Najpierw kradnie pozniej patrzy czy jest znakowane poza tym mysle ze nie bardzo sie tym przejmuja.
Ja tez jestem zdania ze skur...nom powinno sie rece obcinac. Z drugiej strony polowa polskiego społeczeństwa chodzilaby bez reki albo dwoch :lol: nie mowiac juz o politykach :wink:
 
 
 
lancer
[Usunięty]

Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 13:00   

dziwi mnie że kradnie sie lusterka na allegro widziałem za 19 PLN. poprostu złodziej miał kaca

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=33023241
 
 
Domel
[Usunięty]

Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 20:18   

Na poczatek: uj...ać rece zlodziejom!
O sensie znakowania: tak jak napisal przedmowca:niewiele to daje.
O sposobie znakowania: mam szybkoobrotowa wiertareczke modelarska (podobna do Dremel'a). Mam tez koncowke "diamentowa" do grawerowania szkla(cena ok 10zl). Dziala naprawde rewelacyjnie-grawerowanie szkla latwie jak rysowanie olowkiem. Sam decydujesz o tym jak gleboko "frezik" ma zaglebic sie w szkle czy plastyku.Dzieki temu mozesz wygrawerowac do tylko Ci sie podoba (plastyk niestety "zanieczyszcza" koncowke wiec lepiej kupic zwykly metalowy frezik).
O sprawdzonych sposobach zabezpieczenia: mojemu kuzynowi kiedys 2 razy ukradli lusterka ze skody faworit (tylko po co...?). Po drugim razie tak sie wq..wil, ze pooblamywal rogi we wkladach (zeby lusterko juz nie bylo na sprzedaz :)) To pomoglo-nikt sie nie czepia.
Pozdrawiam!
Domel
 
 
KOREK
[Usunięty]

Wysłany: |24 Paź 2004|, 2004 00:05   

Mnie już nić nie zdziwi
Ostatnio komuś z mojej rodziny jakiś amatro próbował ukraść radio z samochodu. Zamek otwirzył łatwo. Radia nie umiałwyjąć więc postanowił odjechać. Rozwalił stacyjkę i osłony. Nie udało mu się. Zabrał pompkę i klucz do kół i zwiał zostawiająć łom. Jakiś debil.aAle szkód narobił a policja - spisała zaznania i tyle pewnie zrobią w całej sprawie.

Co do celowego uszkadzania itp to sam już nie wiem. Nie chcę jeździć "połamanym", poobijanym i w ten sposób zabezpieczonym autem...
Lubie jeżdzić zadbanym autem.
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |24 Paź 2004|, 2004 01:20   

jak by ktoś chcial, mam wkłady niepodgrzewane do lusterek do MK1 (prostokątne)
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Domel
[Usunięty]

Wysłany: |24 Paź 2004|, 2004 16:48   

KOREK napisał/a:

Co do celowego uszkadzania itp to sam już nie wiem. Nie chcę jeździć "połamanym", poobijanym i w ten sposób zabezpieczonym autem...
Lubie jeżdzić zadbanym autem.

Szczerze powiem, ze ja tez w skorpiaku tego bym nie zrobil ale w faworitce...(bez obrazy dla faworitek :)) . Z drugiej strony jakby mi ukradli lusterka 2 razy w przeciagu krotkiego czasu...Tfu,Tfu, odpukac :!:
Pozdrawiam!
Domel
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group