$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Profesjonalna pomoc przy zakupie samochodu FORD SCORPIO
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Profesjonalna pomoc przy zakupie samochodu FORD SCORPIO
Autor Wiadomość
fiebik 



Auto: citroen C5 '05 2.2 hdi asb kombi
Wiek: 54
Dołączył: 16 Paź 2005
Skąd: Iława Warm-Maz
Wysłany: |2 Paź 2007|, 2007 22:22   

kuba.owca2 napisał/a:
a chce przesiasc sie do czegos duzego, wygodnego i nie-wolnego

"dużego" - fakt raczej wielkosć już wystarcza;
"wygodnego" - fakt są dość wygodne;
"nie-wolnego" - tiaa... to akurat najszybsza wersja nie jest :690: ;)
kuba.owca2 napisał/a:
Czy moglisbyscie, jako znawcy tematu i wlasciciele fordowskich wielorybow doradzic
no... jako właściciel wielorybów nie moge za wiele ci doradzic, bo tam w ofercie to nie wieloryb :P ;) :690:
moge jednak z czystym sumieniem ci doradzić - przeczytaj pierwszego posta w tym temacie i wynajmnij sobie usługę Rafała A. (antka). ten gosć za stosunkowo niewielką kasę diametralnie zwiekszy ci szansę, że nie wpakujesz sie w jakieś bagno, a przynajmniej dość mocno uświadomi stan w jakim dane autko się znajduje.
sam korzystałem z jego usług i jestem bardzo zadowolony. :one:
_________________
`93 2.9 V6 12V asb nolpg
citroen C5 `05 2.2 hdi asb kombi - żony
z powodów technicznych nie używam wielkich liter za co z góry przepraszam
 
 
 
leszeku
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lis 2007|, 2007 14:18   

Witam, też mogę z czystym sumieniem polecić usługę Rafał A.(antek). Odbyliśmy właśnie podróż do jednego 'idealnego' wieloryba. Niestety, dzięki pomocy Rafał A.(antek) facet poznał historię swojego samochodu a ja nie wpakowałem się w kłopoty.
 
 
Igi
[Usunięty]

Wysłany: |14 Lis 2007|, 2007 16:50   

Takie krótkie pytanko do Was:
czy nie wiecie jak się skontaktować z Rafałem(antkiem)?
...
...
...
już się skontaktowałem, nie ma tematu
Ostatnio zmieniony przez Igi |14 Lis 2007|, 2007 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Igi
[Usunięty]

Wysłany: |21 Lis 2007|, 2007 21:57   

Tak jak pisałem w poście powyżej, skontaktowałem się z Rafałem, poprosiłem Go o ocenę takiego jednego i w wyniku tego stałem się dzisiaj właścicielem Scorpionka kombi :580: :dddddd
Tak więc, choć nie byłem z Rafałem podczas oględzin, mogę polecić pomoc jaką oferuje z czystym sumieniem. Informacje jakie mi przekazał były rzeczowe i istotne. Przede wszystkim zwrócił uwagę na silnik, asb i zawieszenie i pozytywna opinia o tych mechanizmach (dla mnie najistotniejszych) okazała się strategiczna w decyzji o kupnie. Oczywiście o wszystkich tzw. pierdółkach też zostałem przez Rafała poinformowany, ale z mojego punktu widzenia występowanie pierdół w 12 letnim aucie jest oczywiste i oczywiste jest, że większość można usunąć. 200km przebyłem bezstresowo, skrzynka fajnie przerzuca i zrzuca, na chwilę obecną jestem zadowolony (no może poza jednym - na prostym jedzie jak przyklejony, w koleinach jak stara furmanka :-d - powodem są laćki 225)
Jeszcze raz polecam skorzystanie z usługi Rafała - dzięki i pozdrawiam :-d
 
 
Kalbar
[Usunięty]

Wysłany: |27 Paź 2008|, 2008 23:25   Re: Profesjonalna pomoc przy zakupie samochodu FORD SCORPIO

Rafał A.(antek) napisał/a:
Witam,

Oferuje profesjonalna pomoc przy zakupie Fordów Scorpio.

Są 2 możliwości:

1) Moja samodzielna wycieczka pod wskazany adres (w dowolne miejsce)
2) Wspólna wycieczka z zainteresowanym w dowolne miejsce

Pomoc obejmuje sprawdzenie stanu technicznego samochodu:

Sprawdzenie stanu zawieszenia (wahacze, stabilizator, luzy w układzie kierowniczym, stan hamulców i ogumienia, stan sprężyn z tyłu samochodu)
Sprawdzenie silnika (popychacze hydrauliczne, uszczelka pod głowicą, wolne obroty itp) dodatkowo odczyt kodów błędów silnika, dla roczników 94-98 podłączenie do komputera diagnozującego wszystkie podstawowe parametry silnika
Sprawdzenie stanu wnętrza auta, przeróbek, poprawnego funkcjonowania elektryki i wyposażenia
Sprawdzenie stanu blacharki (korozja, naprawy) a także większych robót blacharskich powypadkowych (szpachlowanie, lakierowanie, wymiana i prostowanie elementów nadwozia) sprawdzenie wypadkowości auta

Dodatkowo dla roczników 92-94 test ABSu czytnikiem błędów (jesli wymagany)
Dodatkowo dla roczników 92-98 odkodowanie danych auta (rocznik, miesiąc produkcji i miejsce produkcji, silnik i wyposażenie)

Jazda testowa sprawdzająca stan zawieszenia i układu kierowniczego, przyspieszenia, pracy silnika i układu hamulcowego

Ceny:
roczniki 85-94 60zł
roczniki 94-98 80zł
dojazd 0.40zł za 1km

Dodatki:
Expres ---> informacja i wyjazd z dnia na dzien badz tego samego dnia +30zł

Przy dojeździe we wskazane miejsce bez zainteresowanego, wpłata zaliczki na pokrycie kosztów.

Nie wiem czy to jeszcze aktualne. Wątek jest dość stary. Bede potrzebował kompeksowej oceny stanu już zakupionego Cosa. Ogólnie jest dobrze, jezdzi szybko, ale jest kilka problemów, albo mi sie tak wydaje. Jak czlowiek kupuje to wszystko wydaje sie piekne ale jak pojeździ to słyszy i czuje w aucie dziwne rzeczy, czasem prawdziwe a czasem urojone. Ze dwa razy już spanikowałem i wtopiłem niepotrzebnie kasę. Takie przeglądy, swieżym okiem robione, pozwolą mi rozsądnie wydawać forsę na najpotrzebniejsze naprawy, ale i przewidzieć katastrofy. Będe przyjeżdzał co jakis czas kiedy mnie poniesie na południe, mieszkam koło Janek w Nadarzynie wiec nie tak znowu daleko :)
Co ty na to?
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |28 Paź 2008|, 2008 00:17   

Zarowno to jak i moje pozostałe ogłoszenia aktualne.
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |27 Cze 2009|, 2009 10:09   

UWAGA !!! NOWOŚĆ!! Test silnika, wykrywajacy uszkodzenie uszczelki pod głowicą, przy kompletnej usludze koszt takiego testu jedyne 30zł!!!
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group