$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Ilu nas z Poznania i najbliższych okolic?
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ilu nas z Poznania i najbliższych okolic?
Autor Wiadomość
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |22 Wrz 2004|, 2004 10:59   Ilu nas z Poznania i najbliższych okolic?

No właśnie - dużo nas? Z zazdrością patrzę na forum mojej dziewczyny (www.vectra-unlimited.pl) gdzie z Poznania jest sporo ludzi i spotykają się prawie co tydzień.. Co prawda mają jakieś zakichane Vectry więc mogą nam skoczyć ;) ale częstotliwości mini zlotów można im pozazdrościć :) .

PS. Szkoda, że taka pogoda.. Aż chciałoby się zrobić jakiś mini zlot :)

Pozdrawiam
Szuler
 
 
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |22 Wrz 2004|, 2004 11:35   

http://forum.ford-scorpio.pl/memberlist.php

:-)

czy Piła to najbliższe okolice
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |22 Wrz 2004|, 2004 11:36   

To sam sobie odpowiem :) . Jest 8 zarejestrowanych z samego Poznania, ale bycie zarejestrowanym nie znaczy bycia aktywnym... Więc w sumie pytanie pozstaje aktualne.

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Aneta 



Auto: Jeepnięta 5.7 HEMI
Dołączyła: 21 Kwi 2004
Skąd: Poznań
Wysłany: |22 Wrz 2004|, 2004 21:41   

Jakby co, ja też się piszę :)

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam - Aneta
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |22 Wrz 2004|, 2004 22:44   

Przecież Poznań (i PIła ) to przedmieścia Chodzieży (a mam rasową Scorupę), więc się piszę :wink: chyba, że ktoś (odważy się) powie, że nie mogę :lol:
 
 
Adam
[Usunięty]

Wysłany: |23 Wrz 2004|, 2004 11:24   

Tez jestem z poznania. Jeden z tych nie (mało) aktywnych. Pracy po uszy :( Ale kiedys chciałby sie spotkac z grupą SCORPIOMANIAKÓW :)
 
 
Drmax
[Usunięty]

Wysłany: |24 Wrz 2004|, 2004 11:15   

Hello! Również jestem z Poznania (niestety do teraz nie byłem zarejestrowany). Chętnie spotakm się z resztą Kolegów i Koleżanek.
 
 
Mc'Aron
[Usunięty]

Wysłany: |30 Wrz 2004|, 2004 22:23   

Czołem.
Bywam w Poznaniu baaardzo często. Przeważnie w niedziele (wiecie, giełda itp.).
Mam tam rodzinę (w Poznaniu a nie na giełdzie :wink: ). Poza tym mieszkam niecałe 60 km. od stolicy Wielkopolski.
Jakby co to jestem "za".
 
 
Damian Woland
[Usunięty]

Wysłany: |22 Lis 2004|, 2004 02:17   

plastic9 napisał/a:
Przecież Poznań (i PIła ) to przedmieścia Chodzieży (a mam rasową Scorupę), więc się piszę :wink: chyba, że ktoś (odważy się) powie, że nie mogę :lol:

O nie! Chodzież to przedmieścia Budzynia :)
 
 
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |22 Lis 2004|, 2004 08:46   

A ja własnie zaraz tam jadę, tylko kurde snieg mnie troche drazni nie jezdzilem jeszcze Scorupa po sniegu, mam nadzieje ze prowadzi sie w tej breji nie gorzej niz sierra...
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
Damian Woland
[Usunięty]

Wysłany: |22 Lis 2004|, 2004 10:02   

wegus napisał/a:
A ja własnie zaraz tam jadę, tylko kurde snieg mnie troche drazni nie jezdzilem jeszcze Scorupa po sniegu, mam nadzieje ze prowadzi sie w tej breji nie gorzej niz sierra...

Po jakim śniegu? Droga do Poznania czysta jak łza. Właśnie przed chwilą wróciłem.
A po śniegu też się da jeździć. I zaspy przebijać, tylko na przednią szybę śnieg trochę leci :)
 
 
PiotrekFC
[Usunięty]

Wysłany: |22 Lis 2004|, 2004 20:11   

To ja też się nieśmiało zgłoszę, choć moje Scorpio też różni się nieco od tradycyjnych ;-)
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |22 Lis 2004|, 2004 22:41   

A czym to się różni? Cztery koła ma? Jeśli tak to jest normalne :) . Ale możesz się pochwalić swoim scorpio, choćby w najbliższą niedziele.. Na bułgarskiej na parkingu koło stadionu Lecha w niedziele koło 15 zazwyczaj zjeżdzają się różni ludzie, fani motoryzacji. I ja tam czasem bywam, najczęściej wraz z ekipą z Vectra Unlimited (moja dziewczyna ma Vectre) ale przyjeżdzam własnym złomem :) . Jakby ktoś chciał się spotkać to zapraszam w niedziele. Oczywiście jeśli nie będzie padało bardzo mocno i nie będzie minus 20 :D .

Pozdrawiam
Szuler
 
 
PiotrekFC
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lis 2004|, 2004 00:10   

Cztery koła ma ale mimo to się różni ;) A jak czas znajdę w niedzielę to nieomieszkam wpaść, niestety nie z autem (chyba że mechanik odda do tego czasu, ale wątpię). Napisz tylko konkretniej jak Cię tam znaleźć ;)
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lis 2004|, 2004 07:55   

No tak.. Nie spojrzałem na zdjęcie :D .
A co do znalezienia mnie - szukaj Scorpio na parkingu przed Lechem :) . Ale jeszcze nie wiem czy na 100% będę - dam na forum info przed niedzielą jeszcze.

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group