$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - ZLOT _ NOWY TEMAT tam sie nie da czytac nowych odpowiedzi!!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZLOT _ NOWY TEMAT tam sie nie da czytac nowych odpowiedzi!!
Autor Wiadomość
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |2 Wrz 2004|, 2004 12:48   ZLOT _ NOWY TEMAT tam sie nie da czytac nowych odpowiedzi!!

W tamtym wątku nie mozna sie dostac do strony 11 :) albo ja cos namieszalem :) piszcie tu :)
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |2 Wrz 2004|, 2004 12:53   MIejsce zlotu -strona mapa zdiecia

Strona ze zdięciami miejsca zlotu , mapkami dojazdu i opisami dojazdu oraz kontaktami jest na: www.ford-scorpio.prv.pl

oraz link bezpośredni:

http://www.wpk.p.lodz.pl/...ow/sierakow.htm
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |2 Wrz 2004|, 2004 12:58   

Na mapie zlotu krzyżykiem żle jest pokazane miejsce zlotu ,kto jest za to odpowiedzialny :twisted:
Proszę się trzymać trasy podanej przeze mnie.
Wjazd od Kwilicza ul. poznańska a nie od Wronek

Zastanawiam się czy przyjechać - wyzywają mnie od zdrajcy, to może sprawią jakieś pokazowe linczowanie - co ? :wink:
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |2 Wrz 2004|, 2004 13:59   

Szanowni forumowicze! pooorganizujcie sie w grupy jak koszt dojazdu jest zbyt wielki i poprzyjezdzajcie najwyzej mniejsza iloscia aut!. Albo dojedzcie do jakis wiekszych miast i z tamtąd z innymi 1 samochodem. JA z łodzi i okolic moge kogos zabrac, moze ktoś do łodzi dojechac i stąd mozemy pojechac dalej, moge tez zabrak kogoś z okolicy, albo po drodze nie ma problemu! kontakt do mnie przez gg czy forum.
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
cozy
[Usunięty]

Wysłany: |2 Wrz 2004|, 2004 18:45   

No i jeszcze ze 100 nowych postow o zlocie i bedziemy mieli calkiem niezly kociolek !!!! :twisted:
Jak tam byłem z plasticzkiem w Sierakowie i tak ogladalismy te "chaty" to polecam miejsce nr 1, spokojnie, nie pizga od jeziora i cisza, a jak ktos bedzie chcial isc nad jeziorko to 100 m w dól i jets na miejscu, aha APEL to wszystkich ktorzy maja przenośne GRILLE !!!! PROSZE wziac kto ma i moze, bo tam nic nie ma takiego :cry: i cza samemu sobie radzic, ja wezme takiego zardzewialego - ale sztuka jest sztuka :P
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |3 Wrz 2004|, 2004 16:47   

Witam
99% ze bede
Co prawda jescze dobrze z reichu nie wrocilem bo nie jestem jeszcze w domku ale ....
To nic nie szkodzi
Jescze jutro musze kupic jakies opony bo mi dzisiaj jedna podczas powrotu przy okolo 140 wystrzelila - ciesze sie ze nic sie wiecej nie stalo.

Pozdrawiam
Ps. czekajcie na Wąskiego - jedzie rowniez
hryniak i inni od strony wroclawia - pewnie bedziecie jechali przez lubin a moze sie myle - dajcie znac
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |3 Wrz 2004|, 2004 22:07   

Przypominam
Jadący z Łodzi i Poznania trasą na Gorzów Wlkp. (24) w miejscowości Kwilcz skręcają w prawo na Sieraków (droga 186 - przechodzi "płynnie" w 133)
Jadący od strony Szczecina i Gorzowa Wlkp. trasą na Poznań (24) też w miejscowości Kwilcz skręcają na (w lewo ) na Sieraków (droga 186 - przechodzi "płynnie" w 133)
Miejsce z (na fotkach) Cytryną znajduje się przy samym wjeździe do Sierakowa właśnie od tej strony.
Ponieważ kolor jest niepowtarzalny (prawdopodobnie) i rzuca się w oczy, będzie stała tam cytrna jak na fotce.
Tylko światła będzie miała zgaszone...nie pomylcie się
Za cytryną skręcajcie w stronę jeziora na parking, tam jest restauracja. Zaczynamy od kawy i czekamy na spóźnialskich
 
 
cozy
[Usunięty]

Wysłany: |4 Wrz 2004|, 2004 07:24   

Skrecajcie nad jezioro na parking - ostrym zjazdem w dół - i tam beda staly FUTY.

Kurde ja dzis jeszcze w pracy muszę być a npewno większość z Was jest już w drodze !!! Ale dam rade i dojade na 12, a moze i wczesniej zeby juz grilla rozgrzac i piwko schlodzic :lol:

DO ZOBACZYSKA !!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group