$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - elektryczne podnośniki szyb
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
elektryczne podnośniki szyb
Autor Wiadomość
komisage
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2004|, 2004 20:13   elektryczne podnośniki szyb

Mam problem z elektrycznymi podnośnikami szyb, jak tylko jednocześnie chcę zamknąc przednie szybki to od razu pali się bezpiecznik, mam skorupke z 92' tzw przejściówkę w kombiku, drugi problem mam z radyjkiem Ford 2007, ponieważ doczytałem się że to radyjko niema wbudowanego wzmacniacza tylko kożysta z wzmaka zewnętrznego i to ten problem gdzie on jest .
 
 
Akowiec
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2004|, 2004 21:07   

Wzmacniacz znajduje się za pasem drewnopodobnym po stronie pasażera. Tylko trza się do niego delikatnie zabierać bo można łatwo połamać zaczepy z imitacji.
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Pomógł: 261 razy
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |31 Sie 2004|, 2004 19:59   

Pod deska to się znajduje ale wzmacniacz mocy a nie antenowy. Antenowy jest w tylnej klapie. Zdejmuje się tapicerkę i jest tam sprytny układ czasowy do ogrzewania tylnej szyby i wzamacniacz antenowy zarazem. Tak przynajmniej jest w liftback-ach i to zarówno stara buda jak i przejściówka. Kombi muszą mieć gdzie indziej bo nie znalazłem w klapie. Wieloryby to nie wiem.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |1 Wrz 2004|, 2004 01:19   

co do szyb - moze masz za slabe bezpieczniki ? tam musi byc conajmniej 20 A albo i 30A no i pozatym przeciez osobno jest na prawą i lewą szybe jak sie nie myle? moze masz jakies zwarcie? ktory sie pali? a moze to jakas przerobka jest ?i obie sa podpiete pod 1 bezpiecznik?to wtedy nic dziwnego. co do radia to jak koledzy pisali, za drewienkiem po stronie pasazera, jednak cholernie ciezko dostępny.
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Akowiec
[Usunięty]

Wysłany: |25 Wrz 2004|, 2004 23:32   

Co do szyb tom nie jestem pewien z tymi bezpiecznikami. Ostatnio uruchomiłem nieczynna od 2 lat szybę za kierowcą no i mam gdzieś zwarcie no i pali mi bezpiecznik 30A ale... na tym bezpieczniku są szyby przednie i obsługa szyb trylnych z poziomu wyłączników w drzwiach. Natomiast obsługa poziomu kierowcy działa bez szwanku. Jak będę mił chwilę czasu to sprawdzę co jest grane. No cóż mój samochód jest po kilku przeróbkach poprzednich właścicieli (pomine epitety na ich innowacyjne pomysły albo głupotę i nie wiedzę wraz z zastosowaniem układów przekaźników i elektroniki z poziomu małego fiata) i jest jeszcze do wyprostowania w kilunastu inowacyjnych rozwiązań alew mam nadzieję że go jeszcze na ludzi wyprowadzę. :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group