$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - tempomat i inne gadzety ...
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
tempomat i inne gadzety ...
Autor Wiadomość
HaK
[Usunięty]

Wysłany: |26 Sie 2004|, 2004 21:20   tempomat i inne gadzety ...

Witam ... nie wiem czy ten temat kiedys byl poruszany ale jak to mowia kto pyta nie bladz ...

a wiec jak ustawic ten tempomat ??
czy jest jakas strona opisujaca wszystkie gadzety w scorpio bo obawiam sie ze moj sprzedawca jakos pare ich ukryl przedemna ;)

pozdro
 
 
TCQ
[Usunięty]

Wysłany: |28 Sie 2004|, 2004 10:53   Tempomat

Ale ten plus musisz trochę przytrzymać, u mnie załapuje dopiero po paru sekundach. Na początku myślałem że nie działa.
 
 
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |31 Sie 2004|, 2004 12:55   

przytrzymujesz + i czekasz az pedał gazu lekko odjedzie od stopy i juz jedzie sam :-) , jak chcesz przyspieszyc to znowu + lub pedał gazu (tutaj przyspieszysz wolniej) wyprzedzanie i przycisk = i wracasz do zadanej predkosci. Przeleciałem teraz pare tys. km autostradami i bardzo sobie chwale to urzadzenie !!!
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
tomekxj
[Usunięty]

Wysłany: |8 Wrz 2004|, 2004 15:38   

Witam. Mam takie urządzenie w moim autku, ale chyba nie działa. Wykonywałem wszystkie kombinację, ale oprócz świecącej kontrolki na desce nic się nie zmienia. Gdzie szukać defektu?
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |8 Wrz 2004|, 2004 21:42   

Może masz linkę lub podciśnienia do tempomatu zwalone. Pooglądaj dokładnie. Może wężyk sparciał lub spadł, linka zerwana itp.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Byku
[Usunięty]

Wysłany: |12 Wrz 2004|, 2004 15:49   

Witam.
Ogolnie, to jak na te lata tempomat byl rewelacja i luksusem. Niestety, byly to jeszcze prymitywne urzadzenia i urzywanie ich nastrecza pewne trudnosci. Mamy wiec plus i minus po prawej stonie kierownicy. Naciskajac plus dodajemy gazu,ok. Jednak minus tylko kasuje zadane wartosci,cos nie tak. Najlepsze jest to, ze jak wyrzucimy na luz i wcisniemy kropke, to maszyna wkreca sie na max. obroty,sic!!! :mrgreen:
Powiem Wam jak to wyglada w Scanii. Tez mamy plus i mius ktorymi mozemy ustawic predkosc krokami o jedno kliknieci, badz przytrzymujac. najlepszy jest jednak klawisz memo, dzieki ktoremu po kazdym zwolnieniu pojazdu, badz redukcji biegu, czy przyhamowaniu, maszyna grzecznie wraca do pierwotnie zadanej predkosci. Uzywam tego z powodzeniem na co dzien nawet na naszych,polskich drogach. Tylko ze moje Scorpio to rok 1990, a Scania 2004! To tlumaczy roznice w technologii... 8)
 
 
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |12 Wrz 2004|, 2004 17:41   

Byku napisał/a:
najlepszy jest jednak klawisz memo, dzieki ktoremu po kazdym zwolnieniu pojazdu, badz redukcji biegu, czy przyhamowaniu, maszyna grzecznie wraca do pierwotnie zadanej predkosci. Uzywam tego z powodzeniem na co dzien nawet na naszych,polskich drogach.


U mnie tą funkcje spelnia klawisz =, jade z tempomatem, hamuje przed zakretem, wychodze z zakretu przyciskam = i wracam do predkosci sprzed zakretu....
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group