$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Zlot
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot
Autor Wiadomość
TCQ
[Usunięty]

Wysłany: |19 Sie 2004|, 2004 12:00   Zlot

Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy i miłośników Forda Scorpio. Mam pytanko, kiedy będzie jakiś zlot w okolicach do 150-200km od Koszalina? Z chęcią bym się wybrał, a może są jakieś małe regionalne grillowania?
 
 
cozy
[Usunięty]

Wysłany: |19 Sie 2004|, 2004 12:23   

200 km to akurat do mnie - Krzyż Wlkp.
wiec tez jestem za jakism tu blisko zlocikiem, jets w Bydgoszczy ale akurat jetem na wyjezdzie
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |19 Sie 2004|, 2004 12:44   Re: Zlot

Zlocik jakiś z przyjemnością by się odwiedziło.. A tak najlepiej to jak najbliżej Poznania :P . Miejsce się na pewno znajdzie tylko czy są chętni...?

Pozdrawiam
Szuler
 
 
cozy
[Usunięty]

Wysłany: |19 Sie 2004|, 2004 14:00   

Do Poznania mam 100 km - moze byc - zeby nie za daleko - jest juz nas TRZECH - wiec jakis regionalny zlocik mozemy wymyslec, tylko zeby jeszcze z 10 osob sie znalazlo i mozna grillowac i pic "ORANŻADĘ" !!!
 
 
BaStI
[Usunięty]

Wysłany: |19 Sie 2004|, 2004 15:01   

Musze ojcu powiedzieć bedzie napewno chętny. Może wegus tez :?:
 
 
TCQ
[Usunięty]

Wysłany: |19 Sie 2004|, 2004 15:14   Zlocik

To może zrobimy zlot? Tylko kiedy i gdzie? Najlepiej jakieś miłe miejsce w regionie np jeziorko? Co wy na to? Może być koło Poznania. Kto zna miłe miejsce gdzie wejdzie dużo krążowników?
 
 
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |19 Sie 2004|, 2004 15:41   

BaStI napisał/a:
Musze ojcu powiedzieć bedzie napewno chętny. Może wegus tez :?:


ja zawsze chce byc, potem to różnie bywa .....:-)
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |19 Sie 2004|, 2004 19:49   

No widzę, że coraz więcej ludzi chętnych na zlocik w okolicach Poznania :D . Nie powiem, żeby mi to nie pasowało :) . Nad miejscem pomyślimy - jeszcze nie mam pomysłu, może ktoś z okolic Poznania coś fajnego rzuci? Otwartym zostaje też termin i czy w ogóle ktoś jeszcze będzie chętny? Jak dla mnie to może być choć jeszcze jedna skorupa - to i tak będzie mój pierwszy zlot więc będę się cieszył jak głupi jeśli choć jedna osoba się zjawi oprócz mnie :) . A pogoda sprzyja na wyjazdy...

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Aneta 



Auto: Jeepnięta 5.7 HEMI
Dołączyła: 21 Kwi 2004
Skąd: Poznań
Wysłany: |19 Sie 2004|, 2004 22:40   

Ja również chętnie się zjawię na zlocie jeśli tylko termin będzie mi odpowiadał :)
_________________
Pozdrawiam - Aneta
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |20 Sie 2004|, 2004 02:29   

A czy Citroen Xm jest wystarczająco "Scorpiowy", żebym się pojawił na zlocie :wink:
Najwyżej wpakuje się komuś do Scorupy i ............niech spróbuje mnie wykopać :D
Jeżeli chodzi o miejsce podsuwam pod rozwagę Puszczę notecką - okolice Międzychodu.
Cozy powinien być zadowolony :wink:
Cozy w momencie pisania tego postu jestem oddalony od Ciebie (Krzyża) ok. 15 km w linii prostej - pracuje tu w okolicy :D
 
 
cozy
[Usunięty]

Wysłany: |20 Sie 2004|, 2004 07:28   

he plastik9 - to wpadnij kiedys do mnie - zrobimy mini zlocik z moja skrupa i Twoja Cytrynką. No są tu naprawde piękne miejsca w Puszczy i dookola, jeziorka, rzeki jak Noteć i górska rwąca Drawa. Jak chcecie zaklepie jakieś ładne miejsce zeby wlazlo z 15-20 bolidów firmy Scrupa i bedzie QL.

Od poznania 100-120 zależy kto gdzie mieszka w Poznania, ale jeśli ktoś ma już jakaś propozycję to jetsem już za :lol:

Więc czekamy na popozycje
 
 
KOREK
[Usunięty]

Wysłany: |20 Sie 2004|, 2004 08:49   

Witam

W zależności od terminu też bym sie pisał na spotkanie.
Może powielimy sprawdzone i znane miejsce - Boszkowo nad j.dominickim (k. Leszna)?
Podejmijcie dyskusję.
Okolice Międzyrzecza i Międzychodu też znam i są fajne.
No i może na temat terminu porozmawiamy :)
Ostatnia niedziela sierpnia czy pierwsza niedziela września? Godziny zjazdu raczej dopołudniwe 11 - 12. Co wy na to?
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |20 Sie 2004|, 2004 09:31   

Miejsce mi jak najbardziej odpowiada. A co do terminu to preferuje pierwszą niedziele września z uwagi, iż jest to PO wypłacie... :)

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Aneta 



Auto: Jeepnięta 5.7 HEMI
Dołączyła: 21 Kwi 2004
Skąd: Poznań
Wysłany: |20 Sie 2004|, 2004 13:26   

Plastic miałam nadzieję, że się przyłączysz :) Zaczynasz agitację? ;) :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam - Aneta
 
 
Sław
[Usunięty]

Wysłany: |21 Sie 2004|, 2004 00:17   

Nie wiecie nawet jaki to pieprzo...... pech mieszkać w Szczecinie.Wszędzie jest daleko:( Jedyne wieksze miasto koło Szczecina to Berlin:)Niefart, nie??:) A zlocik też bym chętnie odwiedził-chociaż jeszcze jestem tu nowy.Ale tak sobię myślę że chyba będę mógł przyjechać?? Pierwsza niedziela września też mi odpowiada, Miedzyrzecze też:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group