$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - III ZLOT "SUŁÓW" 26-28 sierpień
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
III ZLOT "SUŁÓW" 26-28 sierpień
Autor Wiadomość
monter
[Usunięty]

Wysłany: |27 Lip 2005|, 2005 23:30   

Jesli jest zapotrzebowanie na 2-osobowy domek to prosze o szybkie info sms lub telefon na 601-888-101 i zadzwonie do goscia z osrodka i wytarguje jakies z sasiedniego osrodka. Moze bedzie kawalek dalej (max 50 metrow od centrum imprezy).
 
 
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |28 Lip 2005|, 2005 00:00   

wpłaciłem...domek 4 os. z soboty na niedziele
kurde, ale bede mial daleko, dojade w sobote , bede jechal z Ustrzykow i wychodzi mnie prawie 600 km....., licze na zimne piwo...
Jak ominąc "kochany" Wrocław ? Brzeg - Namysłów - Syców ? czy Brzeg-Namysłów-Olesnica-Trzebnica ?
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sie 2005|, 2005 12:43   

W wyniku zawirowań w ciagu ostatniego tygodnia - zniknęło parę postów.
Prosze je uzupełnić, jeśli były istotne.
Krasucki, zdaje się zgłaszałeś gotowość przybycia na zlot? :D
 
 
Krasuski
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sie 2005|, 2005 12:57   

Witam. widzę że mój post gdzie ś przepadł w siną dal. Oczywiście że się piszę, Tylko tak jak ja pisałem miwszkam 20 km od Sułowa, codziennie przejeżdzam tędy do pracy do Milicza. Nawet przed Sułowem miałem bliskie spotkanie z sarną, wieć uważajcie na nisko przelatujące sarny i bociany :lol: . Jeśli trzeba w czymś pomóc to walcie jak w dym. mogę zawse tam podjechać po drodze i coś załatwić. Służę pomocą. Mój mail to :kraraf@interia.pl lub tel: 661245624.
Pozdrawiam
P.S. Asia ja to Krasuski a nie KrasuCki ale męczę sie z tym od wielu lat nie się tym nie obrażam
Narka
Krasuski(Rafał)
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sie 2005|, 2005 14:46   

A kiedyś się obrażałeś?:D no co Ty , o co? ;)

Do wszystkich :
Sprawdźcie w pierwszym poście - czy jesteście na liście zlotowiczów, zwłaszcza Ci z końca listy, nie wiem w którym momencie urwało.
 
 
mario
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sie 2005|, 2005 19:14   

Witam. Jestem na urlopie i nie mam za bardzo dostepu do netu, a jak juz miałem to byly jakies klopoty z forum. nie bedzie za pózno jesli wplace pieniądze na zlot w poniedziałek rano(2 osoby + dziecko czyli 60zł) Bedziemy na pewno jak ostatnim razem. Sorki za spoznienie. Pozdrowionka
 
 
Krasuski
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sie 2005|, 2005 19:30   

Ja się piszę oczywiście z żonką. Mam pytanko, czy na zlocie będzie ktoś, kto załatwiał naklejki na auto? Chętnie kupiłbym sobie na mojego skorupiaczka. Acha a może ktoś ma na zbyciu niepotrzebne kable WN, no i nadal szukam wtrysków bo cen oszalały!!!! Wszędzie chcą za wtryski min 250zł!! A może poczekam na zlot i któraś mądra głowa znajdzie receptę na jąkanie się mojego silniczka na beznynie!!
Narka
Rafał
 
 
Marcin 
-=Marcin=-



Auto: Honda CB500S / Toyota Camry
Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: |5 Sie 2005|, 2005 19:45   

mam nadzieję, że jeśli się dowiem dzien przed wyjazdem [tak jak to miało miejsce ostatnio] że MOGĘ jechać, to czy nie będzie problemów z namiotem, albo spaniem w aucie??
_________________
Było:
-Scorpio sedan; 2.0 DOHC; 1990r 8)
-Scorpio sedan; 2.3 DOHC; 1996r 8)
- Toyota Camry 2,2 DOHC; 1996r
Jest:
- Honda CB 500S 0,5DOHC; 1998r
 
 
Adimo
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sie 2005|, 2005 21:27   

monter dlaczego mnie nie ma na liście przedtem byłem a teraz nie
Pojawiam się i znikam ?
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sie 2005|, 2005 21:42   

Nie wiem, czy zauwazyłeś ale mieliśmy problemy z forum.
Poczytasz odpowiednie tematy - dowiesz się więcej.
Wpisuję Cię zaraz :D
Czułam że ktoś z północy zniknął :D
Ostatnio zmieniony przez Asia |5 Sie 2005|, 2005 21:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sie 2005|, 2005 21:52   

Juz odpowiadam na wszystkie pytania.
1) Adimo - byles a nie ma Cie nie dlatego ze wydalem kase z Twojego przelewu (:):):)) tylko dlatego ze padlo forum i jakies 2 dni nie dzialalo. Tak dla formalnosci dodam ze niestety nie jestem modem ani adminem wiec nie mam mozliwosci edytowania cudzych postow.
2) Marcin - zapraszam serdecznie. Miejscna na ziemii na bank nie zabraknie. A i domki pewnie sie znajda.
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |6 Sie 2005|, 2005 19:27   

Monterku co z jutrzejszym wypadem do sułowa bo nie wiem co robić jak by coś to na priv.
 
 
Adimo
[Usunięty]

Wysłany: |7 Sie 2005|, 2005 20:58   

Oki, wielkie dzieki, sorki ale nie było mnie troszkię i nie wiedziałem co jest grane, jeszcze raz sorki, i dzięki za wyjaśnienie, jestem winny browca.
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |7 Sie 2005|, 2005 22:05   

!!! UWAGA !!!
Dzisiaj (07 sierpien) wraz ze Sierrarsem bylismy w Sulowie. Zostalo wplacone 1070 zl za zarezerwowane juz domki (lista dostepna jest w osobnym temacie). Poniewaz jak sie okazalo wlasciciel osrodka jest baaardzo ugodowy i zadowolony z naszej imprezy powiedzial ze jesli sa nadal chetni to bez stresu moga rezerwowac i zapewnil ze kazdy bedzie mial gdzie spac. Tak wiec lista nadal jest otwarta i mozna wplacac. Zachecam bo na prawde jest ciekawie i szykuje sie przyjemny zlocik :)

Jesli ktos ma do mnie pytania to prosze o maila bo z PW czasami mam problemy.
 
 
artin
[Usunięty]

Wysłany: |8 Sie 2005|, 2005 13:43   

Ja jak na dzisiaj jadę sam i będę spał w aucie. Jak się cóś zmieni to dam znać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group