$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - "DELIFIN" Jest piękny lipcowy poranek kiedy ......
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"DELIFIN" Jest piękny lipcowy poranek kiedy ......
Autor Wiadomość
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 22:02   

No to przynajmniej z Korkiem mamy podobne spostrzezenia :) ktore tez opisalem dwie strony temu :) .
Proponuje wziasc to pod uwage kolejnym razem albo osobiscie tego dopilnuje :twisted:
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 22:09   

I ja też wreszcie się dorwałem do kompa :) . Nie ma takich słów co by opisały co się działo na zlocie i jaka była fantastyczna zabawa i atmosfera. Można by wymieniać masę ludzi którym należałoby podziękować.
Z pewnością Speedo należą się słowa uznania za dzielne szefowanie przez pierwszy dzień, rozdzielanie na domki itp. Chłopina się nieźle przy tym namęczył, należą mu się słowa uznania! I prywatnie Speedo dzięki jeszcze raz za ten przycisk!!! :D .
Strunie dziękuję za jazdę testową i rajdową moim samochodem oraz za szaloną jazdę swoim samochodem po stacji Orlenu :) . Dziwnie się tam na nas patrzeli :P .
Raf7 dzięki za przemiłe towarzystwo, grę w siatkę w którą mi zupełnie nie szło i za otwieranie piwa obrączką na zawołanie :D . PS. Chłopie - zmień ten samochód bo to porażka... :)
Dzięki całej ekipie z wycieczki do Lichenia, dzięki ludziom których częściowo nicka do teraz nie kojarze ale z którymi spędziłem masę fajnych chwil!
Dzięki wszystkim grajkom, szczególnie oczywiście La Bambie :D
Pamięć mi się kończy komu mam dziękować bo piłem "nieco" i pamięć szfankuje :P .

Mam taką propozycję, trzeba by zrobić jakieś zestawienie z wszystkimi uczestnikami zlotu, coby powiązać mordki z nickami. Znaczną część już kojarzę ale wciąż są osoby, które nie pamiętam jak się nazywały :) .

Swoje zdjęcia zgram już niedługo, nie jestem na razie u siebie w domu i nie mam do nich dostępu..

Reasumując do zobaczenia w tym roku jeszcze - nie ma innej możliwości!!! :D

Pozdrawiam
Szuler
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 22:51   

No wlasnie mi tez chodzi po glowie jakies tablo coby utrwalic i dluzej pamietac bo juz mi sie wszystko miesza.

Zdecydowanie potrzymuje postulaty Ibola i Korka. Koniecznie jakies zaplanowane dzialania/atrakcje/itp. Strasznie zalezalo mi na wspolnym jakze efektownym przejazdem grupowym. Niestety jak sie okazalo ze taka koncepcja padla bylem juz po jednym (badz dwoch) pifku wiec rozsadek wzial gore nad checiami. Pomimo ze takiej ilosci w glowie nie czuc to jednak we krwii sie znajduje a dodatkowo mialem zonke i synka wiec nie mozna ich narazac.

Jesli chodzi o nastepny zlot to w wolnej rozmowie ze Sierarsem mamy wstepna propozycje okolicy ktora obaj znamy bardzo dobrze. Osrodek utrzymany w podobnym klimacie co Polwiosek lezy jakies 120km na poludnie (szczegoly podam za tydzien). Poniewaz wlasnie w niedziele sie tam wybieram to porobie fotki i zorientuje sie w cenach posezonowych. Tak marzy mi sie jakos w polowie wrzesnia - jeszcze cieplo i przyjemnie bo jak pozniej zrobimy to nawet grill nie wypali bo kazdy bedzoe w domku u siebie siedzial jak zimno sie zrobi.
 
 
mario
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 23:14   

Podziękowania dla Przemka za gadzety klubowe. Odnosnie loga klubowego w kształcie znaczka FORDA to mysle ze wiecej osób byłoby zainteresowanych. Z tego co widziałem tylko niektórzy takie mieli.
Podaje numer do goscia z czesciami do scorpio(504694366),ktory obiecałem kilku osobom na zlocie. Moze gosciu nie jest super tani ale solidny i ma praktycznie wszystkie czesci. Gosciu mieszka pod Poznaniem (wjezdzajac od strony Gniezna)
Jeszcze raz dzieki wszystkim uczestnikom za super weekend. Trzebo to jak najszybciej powtorzyc.
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 00:29   

hehe widze że po Zlocie wszyscy humorki na maxa up :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nieźle na fotosach wygląda tyle Scorpio,ale widze że nie było jazdy bokiem ani palenia gumczachy hehe noo ale z tego co się doczytałem to i nie było gdzie :twisted: :twisted:
 
 
michalkrak
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 06:54   delfin

megalith napisał/a:
maup napisał/a:
Serdeczne dzięki WSZYSTKIM za cudowna impreze. :)

Przy okazji pragne publicznie i serdecznie przeprosic ekipe Michalkraka za (nie umyslne, naprawde) uzycie broni chemicznej :wink:



Eeee, o co chosi, bo chyba juz mnie nie bylo.... :cry: Rozwińta temat :wink:


Megalith.......

Taka mała zadymka siedzieliśmy sobie koło autka Maup-a jak odjeżdżać miał , odpalił autko a tu z rury jak nie buchnie :lol: biały dymek ...nic nie było widać........ :wink: a my 1m od rurki...???
 
 
Przemko
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 07:14   

Mario: Nie ma sprawy! Polecam się na przyszłość :) Te naklejki to sprawa do załatwienia, podczas zlotu pytało się o nie kilka osób więc może warto jeszcze jedną serię wypuścić??
Zastanowię się i dam znać.
Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 09:09   

Gierap - ciutkę na parkingu Orlenu się gumkę przypaliło :D
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Aro 



Auto: 3 x 2,9: 91/96/96; noLPG/LPG/noLPG; ghia/ghia
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lis 2004
Skąd: Łomża
Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 09:26   

Artin, chyba się nie pogniewałeś?
Przecież i tak każdy wie, że jesteś koneserem :wink:

Mam pomysła: może na jakiś czas każdy uczestnik zlotu wrzuciłby swoją fotę do avka, to łatwiej byłoby powiązać buźkę z nickiem.
Bo za krótko to trwało
I ostro się dawało :mrgreen:
_________________
2,9 12V '91 sedan "granatnik"
2,9 24V '96 sedan "papamobile"
2,9 24V '96 sedan "oberżyna"
Ostatnio zmieniony przez Aro |5 Lip 2005|, 2005 09:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
artin
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 09:47   

Aro napisał/a:
Artin, chyba się nie pogniewałeś?

No co ty? Ja nie z takich :wink:
 
 
Aro 



Auto: 3 x 2,9: 91/96/96; noLPG/LPG/noLPG; ghia/ghia
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lis 2004
Skąd: Łomża
Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 10:00   

Ufff
_________________
2,9 12V '91 sedan "granatnik"
2,9 24V '96 sedan "papamobile"
2,9 24V '96 sedan "oberżyna"
 
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 10:20   

Cytat:
Mam pomysła: może na jakiś czas każdy uczestnik zlotu wrzuciłby swoją fotę do avka, to łatwiej byłoby powiązać buźkę z nickiem.


... jestem ZA :))
Też miałem takiego pomysła... :)
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
leo
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 10:55   

Pozwólcie że i ja się przyłączę do tych komentarzy.
Generalnie - było dobrze, a będzie jeszcze lepiej!!!
Żałuję tylko że przyłączyliśmy się z Kevinem "dopiero" w sobotę rano, bo duuuużo ;-) straciliśmy. Ale człek na błedach się uczy, więc takiej pomyłki już nie popełni.
Uwagi Korka i Ibola - trafne niezwykle - nic dodać nic ująć.
Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych na zlocie, mając nadzieję na rychłe kolejne spotkanie.
 
 
leo
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 10:59   

... i jeszcze jedno - Korek, Blanka, Rafał z Gosią.... wielkie dzięki za przyjęcie mnie pod Wasz dach i stworzenie niezapomnianej, iście "rodzinnej" atmosfery.
Ostatnio zmieniony przez leo |5 Lip 2005|, 2005 13:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
michalkrak
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 11:58   fotki

a oto kilka moich fotek.............

http://img218.imageshack.us/my.php?image=17db.jpg


wspólne granie..
http://img218.imageshack.us/my.php?image=28mk.jpg


tak sie piło....... można go zapisać do AA
http://img218.imageshack.us/my.php?image=30wc.jpg


straż pożarna na posterunku....
http://img218.imageshack.us/my.php?image=41xr.jpg



Przemko - w ogniu....
http://img218.imageshack.us/my.php?image=54gq.jpg



i nasza maskotka....
http://img218.imageshack.us/my.php?image=71bo1.jpg


2 piękne 17....
http://img218.imageshack.us/my.php?image=87ev.jpg


licheń.....
http://img218.imageshack.us/my.php?image=93yf.jpg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group