$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Jakis zlocik ??
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakis zlocik ??
Autor Wiadomość
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |14 Gru 2004|, 2004 23:15   Jakis zlocik ??

Witam mam pytanko bedzie jakis zlocik w wojewodztwie slaskim w nablizszym czasie??
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |15 Gru 2004|, 2004 08:33   

Obawiam się że przed świętami to raczej nie. W niedzielę 12.12 było spotkanie w krakowie. Mogłeś przyjechać.A dokładnie z kąd jesteś?
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2004|, 2004 18:22   

No ja jestem z siemianowic to kolo chorzowa i katowic
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2004|, 2004 18:35   

aaaaaa tak przy okazji to doslownie kajs z 800metorw od mojego domu jest taki sobie maly tor rajdowy znajduje sie na terenie policji ale czesto sa tam rajdy organiezowane.Jakby jakis organizator cos pokombinowal to by sie dogadal z gliniarzami oni nie sa wcale tacy zli .Bo calkiem nie dawno temu jacys gosice sobie zrobili zlot motorowerow i calkiem spora ekipa byla wiec jak cos jest mozliwe do zalatwienia to moze podac namiary na ten tor.Zasadniczo duzo miejsca i mozna sie poscigac :D
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |16 Gru 2004|, 2004 00:06   

No to jak masz 800m tam to się dowiedz co i jak.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |16 Gru 2004|, 2004 14:37   

no ok w sobote przejde sie tam to napisze co i jak i jeszcze przy okazji zaciagne informacji od tych gosci co byli tam na tym zlocie motorowerowym
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |16 Gru 2004|, 2004 18:18   

Witam
ja u siebie w okolicy mam tor kartingowy:) fajna sprawa a najlepsze ze mozna tam sobie wjechac i pojezdzic prawie zawsze czyli nie mozna akurat jak sa zawody albo treningi klubu kartingowego ZG takze mozna by cos u mnie wyprodukowac jak by sie nie dalo gdzie indziej:) i wszystko jest za friko.. no najfajniej to by mozna posmigac jak by snieg byl to jest zabawa, ze malo a i dodam ze leszek kuzaj trenowal sie przed barburka na tym torze podobno nawet w idolu pokazywali (nie ogladam tego) no i troche pobocza zaoral:)
pozdro
ps. tu jest link do planu tego toru:
http://www.pzm.pl/sporty....ielonagora.html
ps2. a jak cos to znam kierownika pzm w ZG takz emozna by sie znim dogadac jakby cos, bylem u niego na szkolce bezpiecznej jazdy i robilem u niego prawko:)
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |18 Gru 2004|, 2004 15:09   

No bylem dzisija na tym torze u mnie na tzw POLACH :D i sie pytalem czy jest mozliwosc wynajecia tego toru i nie powiedizeli mi dokladnie ile chca za wynajecie tylko od 1000-do 2000 za caly dzien +ew.karetka pogotowia +woz strazacki.jak ktos jest chcetny podam dokladniejsze namiary gdzie sie znajduje i niech zalatwi cos.
 
 
agawoj11
[Usunięty]

Wysłany: |18 Gru 2004|, 2004 21:11   

witam . pomyśl o jakimś darmowym , większym parkingu ponieważ raczej nikt nie da ok.100pln za kilka minut parkowania . ja się piszę ale pewnie tak jak wszyscy po nowyn roku - do 15 stycznia mogę przyjechać. pozdrowionka dla wszystkich scorpioposiadaczy
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |20 Gru 2004|, 2004 07:19   

No jest parking przy centrum handlowym ECHo u mnie w sieianowicach tylko ze zlot by musial byc w niedziele tak jak w wakacje widzialem tam zlot daewoo nexia.
 
 
DOSIA
[Usunięty]

Wysłany: |2 Sty 2005|, 2004 15:11   

CZESC w sprawie zlotow ja jestem z ledzin kolo TYCHOW ja tez bym z checia pojechal na jakis wspulny zlot w woj.Slaskim na zlot w krakowie niepojechalem bo zapuzno sie zalogowalem i nic o tym niewiedzialem.SZKODA :( :(
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |2 Sty 2005|, 2004 18:15   

myśle że nic straconego. Forum się rozwija, strona sie rozwija, userów przybywa, to i zloty będą częstrze i liczniejsze.
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
DOSIA
[Usunięty]

Wysłany: |2 Sty 2005|, 2004 20:53   

Jezeli chodzi o miejsce na zlot to moge zorganizowac miejce za darmo ja naleze do grupy my spotykamy sie na duzym parkingu pod kopalnia wesola ale mam jeszcze lepsze miejsca nad woda na wesolej byl tam kiedys zlot aut po tuningu bylo to opisane w "auto tuning"miejsce jest niezle woda dwie restaracje a nawet moglbym zorganizowac ze zjechalo by sie wiecej aut po tuningu ale najlepiej w swoim gronie jaak bedziecie tylko chcieli cos organizowac to niema sprawy ja miejsce naszykuje mam nadzieje ze sie kiedys spotkamy w gronie scorpiakow i wrescie poznam kogos kto ma takie auto jak ja i chwali je sobie tak jak ja narazie pozdrawiam was pawel czyli dosia :D :D :D :) :D
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |9 Sty 2005|, 2005 22:56   

swiety pomysl z ta kopalnia wesol moge tam jechac chocby zarazz cza sie jakos umowic :D i dobrac termin
 
 
DOSIA
[Usunięty]

Wysłany: |22 Sty 2005|, 2005 22:52   

C :D zesc jak chcesz to mozesz przyjechac tam w kyora nidziele chcesz ja tam jestem ze swoim scorpio w kazda nidziele tak od 16godz. do 18 .Tam spotyka sie nasza grupa tuningowa ,a moze masz jakis kumpli co maja scorpio .przyjedz jak zobaczusz srebnego sedana to bede ja moze potem zorganizujemy jakis zlocik scorpiakow . :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group