$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - za wysoki kraweznik i nowy problem - przedni zderzak
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
za wysoki kraweznik i nowy problem - przedni zderzak
Autor Wiadomość
adwes
[Usunięty]

Wysłany: |17 Lis 2006|, 2006 23:33   za wysoki kraweznik i nowy problem - przedni zderzak

cholewcia ,tak jak w temacie ,najechalem przy parkowaniu na wysoki kraweznik i jak cofalem zerwalo mi przedni zderzak,myslalem ,ze tylko wyskoczyl z jakichs zatrzasköw, a
okazalo sie ,ze z prawej strony mam pekniety ten plastik ( od wewnatrz ) ,zostal jakis centymetr,a z lewej jest chyba caly,zakonczony grzybkiem
co z tym teraz zrobic,jak to zamontowac spowrotem ,zeby koncöwki zderzaka nie lataly luzno.w blasze jest prostokatny otwör,czy powinien byc w nim jakis plastik ze zruba,bo nic mi tam nie zostalo :029:
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lis 2006|, 2006 00:01   

A zanitować się nie da ?
 
 
adwes
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lis 2006|, 2006 09:20   

nie ma co nitowac,,ten plaztik z lewej strony w grzybku ma otwör,wiec powinna w niego wchodzic chyba sruba,poprzez ten prostokatny otwör w blasze pod zderzakiem,ale nie wiem co tam powinno byc ,poniewaz jak docisne zderzak tym grzybkiem do tego otworu w blasze,to zderzak chowa sie jakis 1 cm pod ta listwe ,ktöra jest nad zderzakiem,a pod blotnikiem,a powinno chyba byc röwno,a z kolei z prawej strony ,to juz nie ma newet w co sruby wkrecac :?
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lis 2006|, 2006 09:30   

W tym otwoorze powinien byc taki plastikowy zatrzask w ktory wchodzi ten grzybek ze zderzaka wsowa sie go i po sprawie. :)
 
 
adwes
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lis 2006|, 2006 11:41   

w tym sek ,ze go nie ma,a druga strona calkiem rozwalona i problem w tym ,co teraz z tym zrobic ,zeby nie bawic sie w wymiane calego zderzaka :neutral:
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lis 2006|, 2006 12:04   

Ten plastik do tej blachu to koszt 5 zl za dwie sztuki, Jak mozesz to najlepiej jakies foto zapodaj. :)
 
 
olo
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lis 2006|, 2006 16:40   

ten plastik co jest pod zderzakiem w blotniku i ten grzybek to wszystko jest wymienne i do kupienia za grosze. ja u siebie nie mialem gdzie kupic i akurat mialem zwalony zderzak to

po prostu rozwiercilem te grzybki (nie na wylot) i wkleilem tam sruby i mam skrecone na srubki i sie ladnie trzyma :P
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lis 2006|, 2006 16:44   

dokladnie tak. :)
 
 
mustang727
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lis 2006|, 2006 16:57   

A masz w swoim miescie albo w pobliku spawalnie platikow ?? Ja po dzwonie od przodu w scorpiaku zawiozlem i mi pospawali za smieszne pieniadze a te zatrzaski mi podobne dorobili i wszysko dobrze pasuje :-D :-D :-D
 
 
adwes
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2006|, 2006 21:08   

zeby to zrobic ,musze zdjac zderzak,dozo jest z tym roboty?,gdzie jeszcze jest mocowany zderzak,poza tymi zatrzaskami z boku
cholewcia zauwazylem ,ze tylny zderzak tez ma boki luzne :neutral:
umylem scorupke i zauwazylem ,ze ze zderzaköw schodzi mi jakas folia bezbarwna,co to jest ,zerwac to do konca,czy zostawic ,to jest jakies zabezpieczenie ,czy co,paskudnie teraz zderzaki wygladaja
moglem nie myc auta :-d
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Pomógł: 261 razy
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |28 Lis 2006|, 2006 21:16   

adwes napisał/a:
ze ze zderzaköw schodzi mi jakas folia bezbarwna
to jest klar na lakier kładziony - widać już było malowane i to tak sobie malowane.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
adwes
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2006|, 2006 21:23   

raczej to jest jakas folia ,bo jak zciagam ,to moge i z 0,5 m na raz zciagnac i wyglada jak normalna folia
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Pomógł: 261 razy
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |28 Lis 2006|, 2006 21:23   

to właśnie klar jest
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
adwes
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2006|, 2006 21:28   

moza i tak ,nie wiem,ale zle to wyglada
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Pomógł: 261 razy
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |28 Lis 2006|, 2006 21:31   

no źle - trzeba poprawić i polakierować ponownie.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group