$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Tytus Car
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tytus Car
Autor Wiadomość
rosfinger
[Usunięty]

Wysłany: |2 Lut 2007|, 2007 21:24   Tytus Car

Tytus Car firma z Dębie Wielkie,według mnie najgorsza z możliwych. Potrzebowałem wiązkę elektryczną silnika do cossiego,gość stwierdził że taką posiada. twierdził ze jest w dobrym stanie,przewody całe, nie kruszy się izolacja. Za tą wiązkę wziął 250zł +64zł koszt wysyłki. Kurier przywiózł mi ją do domu,otworzyłem paczkę i niemal się popłakałem. Wiązka kruszyła się w ręce, gołym okiem widać gołe przewody bez koszulek, oraz ucięty kabel z wtyczką Zadzwoniłem do niego i zaczęły się problemy,że on tej wiązki nie widział(przedtem twierdził że widział i jest ok.), że wyciągali to jego pracownicy.Gdy wspomniałem że mam papiery i będę to reklamował,to stwierdził że go straszę.... Dla mnie jeden wielki negatyw. Odesłałem paczkę i jeśli ją odbierze, to zmienię zdanie. Także potraktujcie to jako przestrogę.
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |3 Lut 2007|, 2007 00:53   

rosfinger, jak mniemam odeslales za pobraniem, pozatym koszt wysylki 64zł??czym to jechalo? jak rozumiem doliczyles koszty wysylki w 2 strony zeby co zwrocil... podaj namiary na firme.

rosfinger, ja ci grzecznie mowilem ze wiazki w dobrym stanie nie dostaniesz, to nie chciales wierzyc :( takich poprostu NIE MA
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
rosfinger
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lut 2007|, 2007 07:34   

Po prostu się wtopiłem,paczka wysyłana była Siódemką kurierem.Facet od wiązki to znajomy mechanika który robi mi auto. Mechanik mi go polecił. Paczkę po uzgodnieniu z Tytus Car odesłałem,ale gość robił problemy. Mam nadzieję że przesyłkę odbierze. Poza tym znalazłem elektryka samochodowego w Poznaniu,który wiązkę zregeneruje mi za 150-200zł.

[ Dodano: 2007-02-03, 23:44 ]
Kurde... Jak możecie to przenieście ten pod pod Mazowieckie,pomyliły mi się województwa :-d
 
 
fiebik 



Auto: citroen C5 '05 2.2 hdi asb kombi
Wiek: 54
Dołączył: 16 Paź 2005
Skąd: Iława Warm-Maz
Wysłany: |15 Lut 2007|, 2007 05:14   

Rafał A.(antek) napisał/a:
rosfinger, ja ci grzecznie mowilem ze wiazki w dobrym stanie nie dostaniesz, to nie chciales wierzyc takich poprostu NIE MA
ale kto bogatemu zabroni :)
_________________
`93 2.9 V6 12V asb nolpg
citroen C5 `05 2.2 hdi asb kombi - żony
z powodów technicznych nie używam wielkich liter za co z góry przepraszam
 
 
 
Kuzyn
[Usunięty]

Wysłany: |15 Lut 2007|, 2007 18:46   

Za 150-200 zł to co w tą regenerację wchodzi? Wypytaj się dokładnie które przewody będziesz miał wymieniane i za co płacisz. Poprzedni właściciel mojego forda wymieniał wiązkę silnika 2 razy w tym samym warsztacie. Za pierwszym razem była to jakaś regeneracja - czyli wymiana paru przewodów plus pewnie nawinięcie kilometra taśmy.
Za drugim razem miała być wymiana całej wiązki - za co zapłacił 1300zł; ponad (co uważam za grubą przesadę oczywiście). Mam na to potwierdzenie fakturą.
Jak ja kupiłem samochód to wydawałoby się że z przewodami pod maską nie ma prawa się nic stać.
-wydawałoby się
Drugi dzień po kupnie auto nie odpaliło bo padły przewody od czegoś co się zwie edis
Wymienili na nowe, ciągnęli je aż pod kokpit - 700zł (nigdy więcej tego warsztatu jeśli chodzi o elektrykę Ford Żmuda w Zabrzu na Maciejowie ) Poprzednik właśnie w tym warsztacie wszsytko naprawiał no i ja ten jeden ostatni raz.
Jak tam potem zaglądałem to okazało się że i tak nie wszystkie przewody w tych okolicach edisa wymienione. Pozatym komp za schowkiem nie był przykręcony dwoma nakrętkami - poprawiłem. Źle była założona klapa zchowka - poprawiłem. Wykładzinę też musiałem poprawiać bo wisiała sobie pod schowkiem.
3 dni później auto znowu padło. Pojechałem do mojego starego elektryka. 100% zadowolenia zawsze - "Dada" w Zabrzu koło komisariatu, na 3-go maja. Wtyczka od czujnika położenia wału była nadszarpnięta - pewnie bałwany 3 dni wcześniej ją doprawili. Zapłaciłem za wymianę wtyczki 100zł bo dużo szukania usterki było.
Także co za te 200zł Tobie elektryk obiecał zregenerować
Nie mówię że ceny, które przytoczyłem są normalne – to kradzież w biały dzień, tym bardziej że robione kilka razy i ciągle nie było dobrze.
Od tamtej pory tfu, tfu, z elektryką nie mam większych problemów. Przejechałem ok. 10kkm – w sumie na razie niewiele ale mam nadzieję że to już koniec problemów z wiązką silnika.
Ostatnio jedynie po obfitym myciu karoserii auto wariowało, ale to chyba skrzynki bezpieczników zalałem, bo silnika się nie dotykam z myciem – nie w tym aucie. Na szczęście jest dość czysto pod maską i się nie brudzi.
Ostatnio zmieniony przez Kuzyn |15 Lut 2007|, 2007 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rosfinger
[Usunięty]

Wysłany: |16 Lut 2007|, 2007 20:10   

Wiec tak,byłem u elektryka w Suchym Lesie pod Poznaniem,wiązka nie miała izolacji w miejscu gdzie przechodzi przez głowicę,kruszyła się w rękach. Gość zrobił ją w cztery dni,wymieniał tylko przepalone przewody,czyli wszystkie na odcinku 20cm. Ładnie ją zaizolował,założył peszle i poszła do podłączenia. Za robotę wziął 300zł. Czyli nie dużo,jeśli wymieniał wszystkie przewody. Na końcu dodał że więcej nie chce takiej wiązki widzieć.
 
 
Gruber 
DePutaMadre



Auto: 2.9 12V Ghia, '88r.
Wiek: 40
Dołączył: 01 Cze 2005
Skąd: MMz/W-wa
Wysłany: |17 Lut 2007|, 2007 01:33   

rosfinger napisał/a:
Tytus Car firma z Dębie Wielkie
Woj. mazowieckie? Masz kod pocztowy miejscowosci? Wlasciciel to prawie moj sasiad. Mieszka dwie ulice dalej, sciagaja auta z Anglii. Wczesniej specjalizowali sie w Fiacie i Deawoo (chyba nadal to ich glowne zrodlo dochodu).
_________________
2.9 12V Ghia, '88r.
www.nova-europa.pl
www.grubergarage.pl
 
 
 
rosfinger
[Usunięty]

Wysłany: |17 Lut 2007|, 2007 12:50   

Witam. Kod pocztowy to 05-311. Koleś miał problemy z oddaniem kasy,ale zmienił zdanie :-d
 
 
Gruber 
DePutaMadre



Auto: 2.9 12V Ghia, '88r.
Wiek: 40
Dołączył: 01 Cze 2005
Skąd: MMz/W-wa
Wysłany: |17 Lut 2007|, 2007 14:49   

A jakze by inaczej! To moj sasiad!! Wstyd mi za niego. Wybacz rosfinger. Obiecuje, ze bede mu iglaki goraca woda podlewal. :P ;)
_________________
2.9 12V Ghia, '88r.
www.nova-europa.pl
www.grubergarage.pl
 
 
 
rosfinger
[Usunięty]

Wysłany: |17 Lut 2007|, 2007 17:13   

Łi tam nie rób mu problemów, grunt :-d że wszystko się pozytywnie skończyło. :-d
 
 
fiebik 



Auto: citroen C5 '05 2.2 hdi asb kombi
Wiek: 54
Dołączył: 16 Paź 2005
Skąd: Iława Warm-Maz
Wysłany: |18 Lut 2007|, 2007 22:17   

rosfinger napisał/a:
grunt że wszystko się pozytywnie skończyło.
czyli już scorupka lata miodzio?
_________________
`93 2.9 V6 12V asb nolpg
citroen C5 `05 2.2 hdi asb kombi - żony
z powodów technicznych nie używam wielkich liter za co z góry przepraszam
 
 
 
rosfinger
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lut 2007|, 2007 23:08   

Remont całkowity wyniósł mnie jakieś 1500zł,ale nie żałuję,bo teraz Scorupka śmiga aż miło,najchętniej nie wysiadałbym z niej :-d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group