$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Scorpio vs Mondeo st 200
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Scorpio vs Mondeo st 200
Autor Wiadomość
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |6 Lis 2004|, 2004 08:07   Scorpio vs Mondeo st 200

Jadę sobie wczoraj grzecznie, jak Bozia kazała na trasie dk1, godzinka około 2 w nocy, trasa pusta więc pomykam jakieś 140 na godzinkę. Dochodzi mnie z tyłu jakieś autko, bliżej, coraz bliżej, w lusterku poznaje mundka, więc wiele nie myśląc cegiełka na gazik i ogień, 150, 160, 170, mundek mnie wyprzedza, a z póżniej z tyłu na półce pojawia się napis policja (wyświetlany na takim śmiesznym wyświetlaczu). Tak więc zaprosili mnie panowie na film (ładnie to moje auto wygląda), wystawili rachunek na 300 pln :? (po wielkim targowaniu) i pucili z uśmiechem dalej.
Wniosek:
Wczoraj byłem na najdroższym seansie kinowym na świecie. :(
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |6 Lis 2004|, 2004 09:28   

Witam
Ja tam mam takji sposob ze jak w nocy mnie ktos dogania to pozwalam mu sie wyprzedzic a pozniej dopiero pedze za nim
Nie stac mnie na takie ekstrawagancje jak Kube ;)
Moja duma troszke ucierpi na tym ale za to kieszen mniej

Pozdrawiam i wspolczuje
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |6 Lis 2004|, 2004 12:13   

Żebym wiedział że to oni :evil: , to bym głupa z siebie nie robil, i tak z st200 nie mam najmniejszych szans, zrobil mnie jakbym jechał fura z gnojem :cry:
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |6 Lis 2004|, 2004 19:06   

Witam
A tak jak już piszemy to nie są to st200 tylko v6 2.5l 170konne policje nie stać na takie cacka skąś to już znam mniałem kiedyś przyjemność ścigać sie z nimi na szczęście nie przyczepili się bo sami grzali jak warjaci a ja za nimi potem tylko mrógneliśmy sobie awaryjnymi i każdy pojechał w swoim kierunku

Pozdrawiam
Jacek M.
SIERARS1 2.9 24V COSWORTH
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |6 Lis 2004|, 2004 20:21   

Heja :)

Jesli chodzi o mundki to faktycznie w starej budzie byly durateci 2.5 V6 a teraz w tej nowej kascie juz sam widzialem ze faktycznie jezdza ST200. Ja za przyjemnosc pod tytulem wyprzedzanie na skrzyzowaniu, pasach i podwojnej ciaglej zaliczylem okraglego kafla mandatu i 9 pkt karnych i to jeszcze jak polonezem jezdzilem. Sutuacja miala miejsce w Legnicy - bordowe mondeo DL05136 :)
 
 
Zysio 
LKR 55077



Auto: '06 Citroen C8 2.0 HDi 136KM
Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2004
Skąd: Warszawa
Wysłany: |7 Lis 2004|, 2004 21:12   Scorpio vs Mondeo st 200

Witam!!

mnie osobiscie nie kopnal zaszczyt ogladania filmu i placenia taaakiej ceny za bilet :) ale jesli to kogos interesuje: w Lublinie maja 2 mondeo V6 170 KM: Ciemnozielony metalik LU 19672 i srebrne LU 36057 ;)

pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group