$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - podloga w mojej scorupie
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
podloga w mojej scorupie
Autor Wiadomość
Bauer1000
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:04   

ja juz zacząłem działać :D :D:D troche blachy mam ale nie wiem czy wystarczy :(: ( tylko czyszczenie mnie wkurza bo nie mam szlifiery (tata do roboty zabrał) i musze zwyklym sciernym i szczotka druciana zasuwac.

Mam nadzieje ze po niedzieli bedzie zrobiony :) Poprosze kolege zeby wpadl z komóra podczas remontu i cyknol jeszcze kilka fotek

Struna tobie tez polecam zajrzec pod wygluszenia, roboty nie wiele a mozna takie rzeczy odkryc ze bania mala, wiec jezeli nie chcesz potem duzego klopotu to rozkrecaj w wolnym czasie
 
 
bigdaaddy
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:10   

Bauer1000, zameczysz sie chlopaku sciernym i szczotka. Podjedz gdzies do marketu i za 30 zl kup sobie slifierke i kilka tarcz. Bez szlifierki to dupa nie robota. :mrgreen:
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:14   

albo szczotka druciana na wiertarke tez potrafi swoje. slaba fordowska "blacha" znika bez sladu.
pozdrawiam
maciek
 
 
bigdaaddy
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:18   

Najlepsza jest szczotka na szlifierce ale to juz powazniejszy wydatek. Sa tez tanie szczotki, ale jak zalozylem na mala szlifierke to sila odsrodkowa wyrywala druty. Jakis szajs to byl. Porzadna szczotka to ok 50 zl. Czysci do blysku.
 
 
Bauer1000
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:23   

chyba tak zrobie wyskocze na bazar po szlifiere i potem do roboty bo sciernym to wolno idzie
i jeszcze takie pytanko spawy powinny byc ciagle czy punktowe bo nie wiem a nie chcem aby blacharz tandete odwalil
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:30   

no ja mysle,ze ciagle bo pod punktowymi to sie znowu rdza zadomowi. moje raparaturki byly punktowo zalapane a potem calosc rowno migomatem. no i stara blacha wycieta z zapasem jakim najwiekszym sie dalo
pozdrawiam
maciek
 
 
bigdaaddy
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:31   

Zdecydowanie punktowo. Blacha sie mnie przegrzewa, a wytrzymalosc ta sama.
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:34   

no a jak bedzie punktowo to nie bedzie od spodu w te dziury woda wciekac i rudego znowu ozywiac??
pozdrawiam
maciek
 
 
bigdaaddy
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:36   

Spawa sie punktowo, potem czysci szlifierka, potem sie wszystkie spawy guma uszczelnia a potem sie maluje podkladem, potem konserwacja i ruda nie ma szans. :mrgreen:
 
 
bigdaaddy
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:40   

Ja tam zawsze kladlem paste boll na gola blache po oczyszczeniu. Lepiej przywiera i jak farba odprysnie to guma zostaje. Fabrycznie samochody tez mialy na gola blache kladzione uszczelnienie.
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:44   

no to jak sie zaspawywuje to ok. bo moje raparaturki przed szpachlem byly gladkie jak szklo no ale to robil blacharz i tyle widzialem w czasie kontroli roboty.
pozdrawiam
maciek
 
 
Bauer1000
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:45   

czyli konserwowac ta pasta boll?? drogie to jest ???
 
 
bigdaaddy
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 17:58   

http://www.boll.pl/oferta03.htm

Polecam drugi i czwarty produkt. Masa poliuretanowa jest lepsza ale jest jej malo i trzeba zawsze do konca wykorzystac. Na pedzel tez jest dobra i jest jej duzo i nie zalowac na spawy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Bauer1000
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 18:11   

gdzie ta mase dostane?? bo wysylka kosztuje i czekac trzeba :((
 
 
bigdaaddy
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2005|, 2005 18:14   

Poszukaj w sklepach gdzie lakiery maja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group