$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Transmiter
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transmiter
Autor Wiadomość
mariusz_technik
[Usunięty]

Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 13:40   

Chyba muszę pomyśleć o takim transmirerze, bo mi dziadki-sąsiady po nocach spać nie dają, tylko spiewaja przy radju...
Kuzyn, po co kombinowac z kaseciakiem, chcesz przez niego rozumiem podłączyc jakies Mp3? Pod kable od głowicy się podpiąć? Matko, i jak będziesz to włączał, tam jest mechanizm włączający sygnał z głowicy, dopiero po włożeniu kasety-trzeba jakoś przełączać kaseta-radio. Oczywiście wszystko można obejść, ale czy to się opłaca?
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 13:44   

Kuzyn, jakie masz radio w aucie ?
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 13:50   

no wlasnie mu chciałem powiedzieć żeby pod gniazdo zmieniarki podpiął, ale czy ma radio z opcją zmieniarki ? ;)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 13:55   

Speedo napisał/a:
no rzekomo ma 7k
no jak tak to gitarka, tylko jeszcze chyba trzaby jakoś radio oszukać że niby jest zmieniarka bo inaczej sie chyba na CD nie przełączy no i nie będzie wtedy brać sygnału z wtyczki.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
mariusz_technik
[Usunięty]

Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 13:59   

Też bym szedł tą drogą, zreszta planuję podobne manewry, bo zależy mi na zachowaniu oryginalnego radia, a nie jakieś wstawiać świecące paskudztwo ;)
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 14:01   

Speedo napisał/a:
no, pewnie mase na 8 noge cza podawac zeby sie przerzucilo
no to jeśli tylko tyle to lajcik :)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Stefen
[Usunięty]

Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 14:02   

No to super, teraz tylko taka wtyczkę kupić bo oryginalnego kabla trochę szkoda ciąć ;)
 
 
mariusz_technik
[Usunięty]

Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 14:06   

Stefen napisał/a:
No to super, teraz tylko taka wtyczkę kupić bo oryginalnego kabla trochę szkoda ciąć

To byłaby profanacja, czy jakoś tak, w każdym razie jest to zabronione, poważnie 8)
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 14:11   

Speedo napisał/a:
lutujesz na krosowkach do pinow z cienkimi termokurczami, albo lutujesz w srodku radia i wyprowadzasz kabelki itd jest pare wariantow, nie trza od razu ciac i rombac ;)
jeśli to by miało być wpinane w kabel zmieniarki czy też w kooperacji ze zmieniarką to by trzeba zbadać czy nie trzeba jakoś separować.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Kuzyn
[Usunięty]

Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 14:11   

Mam radio 7000 i zmieniarkę w bagażniku. Jak się podłączę pod wejście ze zmieniarki to co zrobić żeby po wciśnięciu CD nie czytało płyt? Zrobić przerwę wg rysunku w styku 8? A czy nie wyskoczy mi wtedy "CD ERROR" i automatycznie na radio się nie przełączy?
Speedo, nie pamiętam że odpisywałeś mi. Musiałem być wtedy zmęczony.

Oszukać kaseciaka że kaseta jest w środku jest łatwo. Wystarczy wcisnąć zapadki, ewentualnie jeśli ma jakiś czujnik nie obracającej się drugiej rolki to ściągnąć gumkę z silniczka. Kaseciaka używałem tylko raz, po ok roku od zakupu auta, z ciekawości żeby sprawdzić czy działa.
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 14:14   

Kuzyn napisał/a:
Kaseciaka używałem tylko raz, po ok roku od zakupu auta, z ciekawości żeby sprawdzić czy działa.
ja jeszcze nigdy :) musze poszukać jakiejś kasety w domu :)
Kuzyn napisał/a:
Jak się podłączę pod wejście ze zmieniarki to co zrobić żeby po wciśnięciu CD nie czytało płyt? Zrobić przerwę wg rysunku w styku 8? A czy nie wyskoczy mi wtedy "CD ERROR" i automatycznie na radio się nie przełączy?
można by jakimś przekaźnikiem czy czymś takim przełączać obwody.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
mariusz_technik
[Usunięty]

Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 14:14   

No dobra, i co będziesz za każdym razem gdy będziesz chciał radia posłuchać"Wystarczy wcisnąć zapadki, ewentualnie jeśli ma jakiś czujnik nie obracającej się drugiej rolki to ściągnąć gumkę z silniczka."?

To jak szaleć, to szaleć, ja wymyśliłem, że mógłbyś mieć taką spreparowaną kasetę, bez taśmy w srodku, głowica też zdemontowana. Jak chcesz posłuchac Mp3, to włączasz mp3, wkładasz tą swoją kasetkę, i gra. A jak radio chcesz, to wyciągasz tą kasetę, łał super debilski sposób, ale co tam, można podobno ściągnąc majtki przez głowę, więc...
Ostatnio zmieniony przez mariusz_technik |23 Sty 2008|, 2008 14:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kuzyn
[Usunięty]

Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 14:19   

mariusz_technik, nie mam sentymetnu do radia ani przecinania oryginalnych przewodów. Zapadki wcisnąć na wieki a gumkę przeciąć, przepalić, wytargać lub wykorzystać do zrobienia procy. Chcę jedynie żeby po wciśnięciu przycisku TAPE, wejście które zamierzam zrobić, było aktywne. Nie trzeba byłoby bawić się z jakimiś przekaźnikami czy przełącznikami włączającymi na przemian zmieniarkę lub wejście które pod nią by się podpięło.
Ostatnio zmieniony przez Kuzyn |23 Sty 2008|, 2008 14:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 14:20   

Speedo napisał/a:
moze jakis elepstronik ma lepszy pomysl?

Kod:
 można by jakimś przekaźnikiem czy czymś takim przełączać obwody.


mariusz_technik napisał/a:
To jak szaleć, to szaleć, ja wymyśliłem, że mógłbyś mieć taką spreparowaną kasetę, bez taśmy w srodku,
toż można takie gotowce kupić.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
Ostatnio zmieniony przez Struna |23 Sty 2008|, 2008 14:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |23 Sty 2008|, 2008 14:21   

Ale Wy tu pierdoły piszecie :027:
Temu, który podłączy cokolwiek innego pod wejście audio zamiast zmieniarki, i "oszuka" 7K jakimś kabelkiem, osobiście stawiam skrzynkę wódki :690:
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group