$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - czy ktoś ma już Zmieniarkę SD USB zamiast fabrycznej zmienia
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ktoś ma już Zmieniarkę SD USB zamiast fabrycznej zmienia
Autor Wiadomość
ford2fast 
603911630



Auto: Szlachetny De Łochac
Dołączył: 28 Lip 2008
Skąd: Zabrze Maciejów
Wysłany: |20 Lut 2010|, 2010 12:33   

pandy napisał/a:
ford2fast napisał/a:

Tylko gdy jedzie się szybko :roll:
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :)


Hmmm - czy o czyms nie wiem?

Owszem :)
_________________
Scorpio forever
 
 
gufer-posepny 


Auto: M 120d
Wiek: 43
Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Katowice
Wysłany: |20 Lut 2010|, 2010 17:43   

mp3 wymyślili na potrzeby odtwarzaczy mp3 bo kiedyś pamięć flash była bardzo droga . obecnie nic nie stoi na przeszkodzie żeby płyty audio cd zrzucać w postaci WAW na odtwarzacz . jak komuś zależy na jakości to niech pakuje audio cd do auta . vinil z oczywistych względów w aucie odpada . a wogóle to są jeszcze kasety . ktoś pamięta co to jest ? tylko jakoś nie chce mi się siedzieć i nagrywać ich . mp3 jest proste do przenoszenia i tyle .
_________________
W nocy wszystko jest czarne .
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |21 Lut 2010|, 2010 02:09   

gufer-posepny napisał/a:
vinil z oczywistych względów w aucie odpada .
z podobnych względów CD też robi problemy.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |21 Lut 2010|, 2010 11:51   

maup napisał/a:
pandy napisał/a:
po co to wszystko jak w tej chwili niemal kazda muzyka miksowana jest w studio tak by byla dobrze slyszalna na ipodach

i święte słowa. możemy się podniecać czarną płytą ale to raczej podróż sentymentalna. pokażcie mi studio nagraniowe, które nie używa cyfrowego sprzętu. jeżeli źródło jest 0/1 to nie ma się co łudzić, że nagle magicznym sposobem analog wymyśli i zagra, co ma być pośrodku.


no ale vinyl nie jest i nigdy nie byl idealnym nosnikiem - moglby byc bardzo dobry - powidzmy dorownac CD gdyby stosowac odczyt bezstykowy (byl swego czasu analogowy gramofon laserowy ktory potrafil czytac bezstykowo klasyczna plyte analogowa ale coz tego jak kazda drobina kurzu znajdujaca sie na sladzie byla intepretowana jak sygnal i bylo to mocno niepraktyczne i drogie - powiedzmy ze w dzisiejszych czasach gdyby ktos to robil to kosztowaloby ok 1000zl ale wtedy to jesli mnie pamiec nie byli bylo ok 7000$ i to byl poczatek lat 90)

No i studia juz od dawna sa cyfrowe... wylacznie nieliczne studia niszowe specjalizujace sie w okreslonych odbiorcach robia to analogowo - no ale mainstream zcyfryzowal sie 15 lat temu - tu tez zreszta zabawny numer - bo jakosciowo lepsze niz CD sa dwa systemy cyfrowe DSD (SACD) i DVD-Audio - smieje sie z tych ludkow ktorzy podniecaja sie SACD bo w dziedzinie konsumenckiej reprodukcji audio jest to jeden z najwiekszych przekretow... no ale widac takie mamy juz czasy ze gawiedz durna kupi kazda marketingowa breje jaksie lansuje w mediach.

[ Dodano: |21 Lut 2010|, o 11:57 ]
gufer-posepny napisał/a:
mp3 wymyślili na potrzeby odtwarzaczy mp3 bo kiedyś pamięć flash była bardzo droga . obecnie nic nie stoi na przeszkodzie żeby płyty audio cd zrzucać w postaci WAW na odtwarzacz . jak komuś zależy na jakości to niech pakuje audio cd do auta . vinil z oczywistych względów w aucie odpada . a wogóle to są jeszcze kasety . ktoś pamięta co to jest ? tylko jakoś nie chce mi się siedzieć i nagrywać ich . mp3 jest proste do przenoszenia i tyle .


eee
lepieij stosowac format flac albo monkey audio czyli kompresje bezstratna... ja bym chcial miec w samochodzie odtwarzac wspierajacy MPC ale poza nielicznymi odtwarzaczami przenosnymi to niszowy format i albo trzeba robic cos samemu albo brac jakis PC i wsadzac do samochodu...

Zreszta myslalem o tym kiedys ale mi przeszlo - kilka kamerek usb, gps, jakis embeded PC (raczej ze wzgledu poboru mocy stawialbym na platforme ARM niz x86), na tym odtwarzacz i system alarmowy oraz pomoc przy parkowaniu (kamerki), jakby jadlo kilka W to mozna by to zutylizowac calkiem ladnie
 
 
mirod
[Usunięty]

Wysłany: |16 Cze 2010|, 2010 21:10   

Ja mam interfejs Bluebird ,wsadziłem do tego kartę SD 4Gb, całośc wepchałem do schowka od przekaźników po stronie pasażera (interfejs wielkości paczki fajek, więc miści się tam). Wązne,że działa z joysticka przy kierownicy. Wlazło na kartę 4GB 596 kawałków.
 
 
ford2fast 
603911630



Auto: Szlachetny De Łochac
Dołączył: 28 Lip 2008
Skąd: Zabrze Maciejów
Wysłany: |17 Cze 2010|, 2010 10:26   

pandy napisał/a:
jakby jadlo kilka W to mozna by to zutylizowac calkiem ladnie

Prosto do kosza lub śmietnika :)
_________________
Scorpio forever
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |17 Cze 2010|, 2010 23:11   

czemu do kosza ?
 
 
ford2fast 
603911630



Auto: Szlachetny De Łochac
Dołączył: 28 Lip 2008
Skąd: Zabrze Maciejów
Wysłany: |18 Cze 2010|, 2010 10:08   

pandy napisał/a:
czemu do kosza ?


pandy napisał/a:
zutylizowac


:)
_________________
Scorpio forever
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group