$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Amortyzatory tylne kombi
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Amortyzatory tylne kombi
Autor Wiadomość
kizior
[Usunięty]

  Wysłany: |19 Mar 2005|, 2005 14:10   Amortyzatory tylne kombi

:!: :!: :!: Wiem ze wielu z was ma problemy z amorkami do kombi (tyl).Male info.Wracajac z urlopu w 2004 w drodze powrotnej moja scorupka zaczela "szorowac" lewym tylem po asfalcie,mysle-TRAGEDIA!!!!! Udalo mi sie dojechac do domciu i zaczelo sie goraczkowe szukanie rozwiazania,no i udalo sie!!!! :lol: Po wizycie u mechanika diagnoza brzmiala-PUSCIL LEWY AMOR "NIVO" :cry: ,zadalem pytanie-ILE?a on mi na to 1700-1900szt!!!!!! Lecz po chwili pyta-CHCESZ TANIEJ?ALE BEZ NIVO.A ja na to-JASNE,ILE? :?: :idea: :?: :idea: :?: I wtedy uslyszalem 450-500 za 2szt!!!!!!!Koniec tych bzdur,teraz konkrety.
jest mozliwosc zmiany nivo na zwykle amory,moga byc olejowe i olejowo-gazowe.koszt wymiany+amory olejowe 450-500zl za calosc,z gazowymi nie wiem bo nie pytalem.sa to amory dobrane od innego auta ale za chiny ludowe nie wiem od czego.trzeba tez wymienic sprezyny na dluzsze-ja pojechalem do firmy dorabiajacej na wymiar i udalo je sie rozciagnac-100zl 2szt,jezeli juz sa za bardzo wyrobione to dorobia pod wymiar-200zl 2szt.i jestem bardzo zadowolony,auto nie buja,ladnie tlumi,prowadzi sie normalnie a w kieszeszeni zostalo 3300zl bo zmienilem caly tyl za 600zl a za nivo zaplacil bym 3900zl be montazu!!scorpio przeszlo normalnie przeglad ijest wszystko ok!!!!!jezeli komus beda potrzebne namiary to-Ford Mechanika tel. 061-8-223-379 Poznan (amory) i firma POSPRING tel. 061-8-480-624 Poznan (sprezyny). :shock: :shock: :shock: Facet od amorkow jest fachowcem w naprawie Forda,wie co robi.Polecam.Kizior
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group