$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Kto zmienił opony na zimowe?
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto zmienił opony na zimowe?
Autor Wiadomość
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 46
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |22 Lis 2004|, 2004 09:49   

Hejka

Ja już też na zimówkach od początku listopada. Na południu Opolszczyzny za ciekawie nie jest wczoraj jak jechałem do Opola na uczelnie to pierwszy raz w tym roku przebijałem się przez zaspy i o mało nie utknołem :) a dzisiaj do pracy jak jechałem to tragedia mam takie odcinki drug że po parę kilometrów jest tylko jedynie czysty lud także nawet na zimówkach to prędkości poniżej 40 nie rozwija się bo strach - ABS włancza się już w momencie dotknięcia hamulca.
 
 
 
fordzik3
[Usunięty]

Wysłany: |22 Lis 2004|, 2004 20:11   

Chłopaki a worek z piachem w kufrze wozicie??? Bo ja się zastanawiam czy tego nie zrobić :)
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |22 Lis 2004|, 2004 20:19   

worka z piachem nie mam. ale jak juz cos wrzucac to minimum 200kg :lol: bedzie ciekawiej. a tak powaznie czy jezdzil ktos kiedys z was na lancuchach? bo zastanawiam sie nad ich zakupem (mam bardzo nieciekawy wjazd do garazu, no dobra na podworko bo scorpia nigdy nie probowalem do garazu nawet wcisnac :) ). koszt w Norauto okolo 120 zl para tylko zastanawiam sie czy to polamie mi lod na wjezdzie? musze tam skrecac hamujac i jeszcze jest z gorki :evil: . czy efekt bedzie dokladnie odwrotny i bedzie jak na lyzwach? bo dobre zimowki duzo daja ale to jednak nie zawsze wystarcza. A moze ktos wie co moge zrobic z dziurami na oponach to jest podobno do kolcow, tylko nigdzie nie moge ich znalezc. nawet na allegro nie ma :(
pozdrawiam
maciek
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |22 Lis 2004|, 2004 22:11   

ja wlasnie kupilem nowe bieznikowane(rok gwarancji!! :shock: ) nazywaja sie MYKI :lol: :lol: :lol: . rozmiar 185/70R14. 100zl sztuka z zalozeniem. mam 2 na przod. jak pojezdze to napisze jak sie jezdzi. zaloze je jutro rano. jakbym juz nigdy nic nie napisal to znaczy, ze opony byly do du.. :mrgreen:
pozdrawiam
maciek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group