$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Chromowane nakładki na błotniki
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chromowane nakładki na błotniki
Autor Wiadomość
qantan
[Usunięty]

Wysłany: |30 Wrz 2004|, 2004 20:05   

szuler daj namiary na maila to ci wyślę ale podejrzewam ze te które mam to są do szerokiej listwy.jak nie będą pasować to wywalisz na smietnik :mrgreen:
 
 
jasam
[Usunięty]

Wysłany: |30 Wrz 2004|, 2004 20:46   

a ja sobie założyłem takie z allegro bo mi sie podobają! Estetyka założenie to kwestia zdolności. U mnie nie ma sie czego przyczepić. Pod spodem jest tawot. Listwy przylegają bardzo dokładnie, nie ma piachu i co ważne rdzy, która w tyle już miała swoje niemałe ogniska. Do nowego auta ze względu na przyśpieszone zdzewienie bym nie założył, ale co chodzi o rocznik '88 to warto było poświęcić te 150 zł
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |1 Paź 2004|, 2004 08:01   

qantan napisał/a:
szuler daj namiary na maila to ci wyślę ale podejrzewam ze te które mam to są do szerokiej listwy.jak nie będą pasować to wywalisz na smietnik :mrgreen:

Mówisz o bocznej listwie na drzwiach? Jeśli chodzi o to - to mam szeroką listwe, z plastiku, ma pewnie z 25 centymetrów :)

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |1 Paź 2004|, 2004 09:28   

W koncu to Ghia 8)
 
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |3 Paź 2004|, 2004 18:55   

Witam
pisze w sprawie szerokich listewek. mam takie ale niestety chromy w przednich drzwiach byly tak wytarte ze musialem zakleic je tasma izolacyjna:((( bo okropnie wygladaly i to ciekawe ze tylko w przednich drzwiach tylne sa spox moze ktos ma same chromy do tych przednich prawa i lewa plus ta krotka lewa zaraz za kolem moge sie wymienic bo kupilem te listewki ale okazuje sie ze sa od tych waskich plastikowych i do mnie nie pasuja takze leza w piwnicy i sie marnuja...
pozdrawiam
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |7 Paź 2004|, 2004 08:08   

qantan napisał/a:
szuler daj namiary na maila to ci wyślę ale podejrzewam ze te które mam to są do szerokiej listwy.jak nie będą pasować to wywalisz na smietnik :mrgreen:

DOSTAŁEM!!! Jakie było moje zdziwienie gdy listonos wręczył mi paczkę :) . Napisz jak mam Ci się odwdzięczyć za koszty paczki! A co do chromu, przymierzyłem... i sam nie wiem.. Jakby za krótkie to było.. Czy ta blaszka co idzie po długości tego chromu na której są otwory na śruby ma ściśle przylegać do rantu nadkola? Bo jeśli tak to mi też chyba one nie pasują.. :/ . Wczoraj nie miałem czasu porządnie przymierzyć, w weekend spokojnie spojrze..

PS. Dzięki wielkie qantan!!!

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |7 Paź 2004|, 2004 11:57   

Jutro czyli w sobote? Czyli umówmy się na 18 w sobote na cmentarzu :D . Jakbyś nie znalazł tych chromów i nie mógł napisać o tym na forum to najwyżej zadzwon albo prześlij smsa na 604609454.

edit: jutro jest piątek... :) Muszę pracować krócej.. :) Ja pie...dole.. :O

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |7 Paź 2004|, 2004 17:57   

Szuler napisał/a:
Czy ta blaszka co idzie po długości tego chromu na której są otwory na śruby ma ściśle przylegać do rantu nadkola? Bo jeśli tak to mi też chyba one nie pasują.. :/ .


Tak wlasnie powinna przylegac... ale sam widzisz jak jest .... dopasowac tu ustrojstwo to jest problem. Żeby dobrze przylegalo trzeba bedzie naciagnac i niestety troszke zdeformowac a to juz nie wyglada za dobrze
 
 
 
qantan
[Usunięty]

Wysłany: |7 Paź 2004|, 2004 21:23   

przyznam się że widziałem u kumpla niemieckie i są inaczej powyginane niż te które można nabyć w polsce a ich chyba w polsce nie dostaniesz.
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |8 Paź 2004|, 2004 08:00   

Speedo napisał/a:
tak, jutro PIATEK i jestem na cmentarzu o 18. Mam te nakladki, znalazlem, nawet uszczelki pod rant do nich odszukalem po ciezkich bolach :)

Jesteś wielki!! :D . Tak więc dzisiaj o 18, na cmentarzu, na grobie numer pięć ;) . Serio nic za to nie chcesz?

Pozdrawiam
Szuler
 
 
dellux
[Usunięty]

Wysłany: |2 Lis 2004|, 2004 13:00   

Witam ja przy swoim mam załozone i niue wiem czy niemiec sam zakladał czy to fabryczne, ale wygladaja solidnie i nawet nieźle sie prezentuja jak ktoś oczywiście lubi takie dodatki.
 
 
fordzik3
[Usunięty]

Wysłany: |22 Lis 2004|, 2004 20:49   

Czy któryś z Was mógłby zamieścić fotkę swojej scorupy?, Chciałbym zobaczyć jak te nakładki wyglądają. Z góry dzięki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group