Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Techniczne - POMÓGŁ

Adam_2000 - |17 Wrz 2005|, 2005 17:42
Temat postu: POMÓGŁ
Na pewno zauważyliście, że pod postami pojawił sie przycisk POMÓGŁ.
Pynkty za pomoc może przydzielić tylko autor tematu. Chodzi o to, aby nagradzac tymi punktami "juzerów", którzy rzeczywiście w jakiś sposób przyczynili się do rozwiązania problemu o którym pisze autor.
Punkty te w zasadzie nic nikomu nie dają, ale każdy "nowy" będzie wiedział, że ma np. do czynienia z dobrym teoretykiem, czy praktykiem w sprawach Scorpio, czy innych.

Moja (i chyba nie tylko moja) prośba do Was jest taka : klikajcie na Pomógł, ale róbcie to z głową (nie za teksty typu : ja nie wiem, ale może Józek? :) ) :)

Kevin Xy - |17 Wrz 2005|, 2005 17:46

1.
Adam_2000 napisał/a:
klikajcie na Pomógł

???

2. to tylko forum- druga polowa pomocy w strefie gsm

Adam_2000 - |17 Wrz 2005|, 2005 17:51

Kevin Xy napisał/a:
1.
Adam_2000 napisał/a:
klikajcie na Pomógł

???

2. to tylko forum- druga polowa pomocy w strefie gsm


???... coś dzisiaj nie jarzę ! :)

Kevin Xy - |17 Wrz 2005|, 2005 17:53

gdzie mam klikac jak mi ktos pomoze na forum w jakims temacie ??

poza tym sa telefony ktore dzwonia na tematy poruszane nia na forum a tylko by ph- i chwala im za to bo zdecydoanie szybciej- nieraz obdzwonilem polowe forum z brudnymi lapami w polowie silnika lub zawieszenia

maup - |17 Wrz 2005|, 2005 18:00

Adam_2000 napisał/a:
Punkty za pomoc może przydzielić tylko autor tematu

A czy wielki byłby problem, żeby to zmienić?
Powiedzmy jest topic, którego nie założyłem ale mam podobny problem, pojawia się rozwiązanie, mi pomaga i chciałbym uhonorować autora pomocy ale nie mogę ;(

Adam_2000 - |17 Wrz 2005|, 2005 18:03

maup napisał/a:
A czy wielki byłby problem, żeby to zmienić?
Powiedzmy jest topic, którego nie założyłem ale mam podobny problem, pojawia się rozwiązanie, mi pomaga i chciałbym uhonorować autora pomocy ale nie mogę ;(

No niestety... raczej wątpię, ale to pytanie raczej do Antka, czy Speedo :)

Marcin - |17 Wrz 2005|, 2005 18:06

na FCP napisali rozwiazaenie tego problemu, ale to raczej kombinatoryka....
chodziło o załozenie osobnego tematu, potem jakis potem user który pomógł by tam coś napisł dostałby punkta i potem temat by się zamykało,
wg trochę to skomplikowane

maup - |17 Wrz 2005|, 2005 18:42

....eee nie - to mi się zbyt kojarzy ze sprzedażami świeżego nawozu na Allegro za 10gr i nabijaniem sobie wzajem komentarzy :?
Jak się tego nie da w strukturze forum zmienić to lepiej niech zostaje jak jest :) .

Kevin Xy - |17 Wrz 2005|, 2005 20:31

w rzeczy samej- chyba winnismy sie zajac jak najlepszym dostepem do info zamiast punktowaniem tego- dlatego uwazam ze podstawowe dane szybkiego kontaktu to w podpisie- jet to jak na dloni- nasze forum nie zawiera czegos takiego jak miejsce na nr gsma- a to najszybszy kontakt w trakcie rozgrzebywania auta- nie wiem jak wy ale ja nie mam w garazu kompa z siecia, poza tym bywa tak ze nie mam czasu na wracanie na chate po to aby puscic do kogokolwiek z "pomagajacych" info na pw i czekac na odpowiedz- tak to od strony technicznej wyglada- a z doswiadczenia to wlasnie na ph dzwonia chlopaki a nie pisza jakiekolwiek info o problemie- mysle ze pomysl SA jet tutaj wzorem i winnismy to na podobienstwo uczynic
megalith - |17 Wrz 2005|, 2005 21:48

Ja jestem za tym, żeby w ogóle usunąć opcję 'pomógł'. Jak ktoś napisał wcześniej to tylko kolejny wyścig zbrojeń... bez sensu.
Kevin Xy - |17 Wrz 2005|, 2005 21:53

to swoja droga- natomiast co z tego jak sie patrzy na kogos kto pomogl x razy a nie ma kontaktu ??
ale jet to dobry wyznacznik kogo sie radzic a kogo nie ?? z punktu widzenia swiezego uzytkownika byc moze jet to pomocne

Wilim - |18 Wrz 2005|, 2005 09:00

Tak jak napisał Kevin napewno będzie to bardzo pomocne dla osób z małą wiedzą.pomysł Adama trafiony w 10 :)
Adam_2000 - |18 Wrz 2005|, 2005 11:29

Wilim napisał/a:
Tak jak napisał Kevin napewno będzie to bardzo pomocne dla osób z małą wiedzą.pomysł Adama trafiony w 10 :)

To nie jest mój pomysł :))
Ja tylko objaśniłem zasady działania :) ... to jest efekt pracy (ciągłego udoskonalania forum) Rafała i Speedo ! :)

Wilim - |18 Wrz 2005|, 2005 14:07

Zwracam honor kolegom.. :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group