Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Ogólne - Tłumaczenie snów, których głównym motywem jest Scorpio

ford2fast - |22 Lis 2021|, 2021 11:58
Temat postu: Tłumaczenie snów, których głównym motywem jest Scorpio
Jest na forum osoba, która zna się na tłumaczeniu snów ?
Maross - |22 Lis 2021|, 2021 18:10

Też chętnie się dowiem , bo mi się kiedyś śniło ,że kupiłem zielone MK2 BOA w Sedanie we Warszawie przy lotnisku Chopina ;d
pablo19 - |23 Lis 2021|, 2021 08:07

Na koniec snu "wyszedłeś z progu"?
Maross - |23 Lis 2021|, 2021 09:08

Milcz , bo byłeś w tym śnie i mówiłeś że to całkiem fajne auto chociaż mk2 ;)
pablo19 - |26 Lis 2021|, 2021 14:55

Kase Ci też pożyczyłem?
Maross - |26 Lis 2021|, 2021 18:13

pablo19, neee , miałem swojo ;)
Aro - |26 Lis 2021|, 2021 22:54

W starokomżyńskim senniku kapucynów markotnawych piszą:
Jeśli do Twojego snu zawitało scorpio, oznacza to, że powinieneś uważniej przyjrzeć się osobom ze swojego otoczenia. Prawdopodobnie masz na jawie wroga, który za wszelką cenę będzie chciał pokrzyżować Ci plany. To również symbol odrodzenia i powrotu do normalności. Nie będzie to jednak dla Ciebie proces łatwy. Rozwikłanie problematycznych sprawy z Twojego życia będzie Cię kosztować wiele wysiłku i cierpień. Wszystko to jednak się opłaci i zażegnasz wszelkie niedogodności losu. Scorpio jako auto symbolizuje również Twoją seksualną naturę. Jeśli pojawia się we śnie, wyraża on Twoje erotyczne pragnienia i preferencje. Scorpio interpretuje się także jako nadejście kary za nikły występek. Możesz wkrótce liczyć się z utratą czegoś cennego.
Scorpio pod dupą: wśród Twoich znajomych kryje się wróg, który nie życzy Ci najlepiej.
Trzymać wajchę od scorpio: Twoje plany nie są zbyt rozważne. Zastanów się, co się dla ciebie najbardziej liczy.
Być pukniętym przez scorpio: Twoi wrogowie zaczną formować szyki. Nie lekceważ żadnych sygnałów ostrzegawczych.
Widzieć scorpio: Twój wróg dobrze się przed Tobą maskuje. Bądź bardzo ostrożny.
Popsuć scorpio: ktoś niesłusznie Cię o coś posądzi. Pamiętaj jednak, że prawda zawsze wychodzi na wierzch.
Kupić scorpio: ktoś knuje coś za Twoimi plecami. Uważaj, bo z pewnością na tym nie skorzystasz.

Maross - |27 Lis 2021|, 2021 02:12

Aro, o cholera ... któren knuje ?! Przyznać się psubraty , ino migiem! Pewnie ta menda Lukas szykuje mnie jakąś bombę :d
rafalski - |27 Lis 2021|, 2021 22:21

I mi się dzisiaj śniło, że miałem znów 2 scorpio. Z czego drugi to był
wieloryb i kapał olej z niego. Czyli nic dobrego to nie wróży.

Maross - |27 Lis 2021|, 2021 23:17

rafalski, kąpał olej ? Manna z nieba spadnie jak nic ! ;) I kupisz se takiego co już tego oleju w ogóle nie ma ;)
pablo19 - |27 Lis 2021|, 2021 23:44

Kapiący olej jest nawiązaniem do niezakręconego kranu, rafalski uważaj na swoje finanse...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group