Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Nadwozie - Odpryski na lakierze

klinu - |7 Cze 2005|, 2005 21:26
Temat postu: Odpryski na lakierze
Mam takie małe odpryski głównie pomiędzy przednimi światłami prawdopodobnie od jakichś kamyczków, mają tak po milimetrze moze. Kojarzycie jakiś lakier bezbarwny albo coś do zabezpieczenia tego?
IBOL - |7 Cze 2005|, 2005 23:17

Osobiscie zdaje mi sie, ze jest to skutek jazdy za ciezarowkami po niemieckich autostradach i mam identyczna sytuacje. Probowalem juz to spolerowac ale nic z tego. Niestety wyglada to jakbym potracil stado komarow.
monter - |7 Cze 2005|, 2005 23:51

A pojdzcie do sklepu z pastami do lakieru. Ja wlasnie taka zakupilem do Madzi (nie pamietam nazwy ale zaplacilem 2zl). Maskuje 99,9% rys i odpryskow i daje niesamowity efekt.
IBOL - |7 Cze 2005|, 2005 23:55

OK, ale jakbys mogl bardziej szczegolowo :) - a w zasadzie wystarczy nazwa produktu.
Rafał A.(antek) - |8 Cze 2005|, 2005 00:28

mozna pasta polerska i prysnac bezbarwnym klarem do lakierow typu metalik, albo , szlifowanie, szpachlowanie i lakier na całość :)
kJoFoL - |8 Cze 2005|, 2005 08:22

to jak juz idziemy ta droga to klinu wez sobie lepiej kup nowe auto z blyszczacym lakierem bez odpryskow :)
A co do zabezpieczenia odpryskow to na allegro troche tego szajsu sprzedaja w kategorii kosmetyki samochodowe

klinu - |8 Cze 2005|, 2005 09:17

Opiszę może dokładniej, więc mam odpryski bardzo małe myślę że ok 1mm, jak się dokładniej przyjrzałem to wcześniej już ktoś reperował te mini odpryski myślę ze jakimś lakierem bezbarwnym, tak jakby ktoś pomalował jakimś super małym pędzelkiem ten mini odprysk. Nie przypomina to jakiejś kredki albo innego cuda współczenej kosmetyki samochodowej, ale jakiś lakier bezbarwny nakładany małym pędzelkiem.
PS Na starym scorpio Rafała widziałem taki placek na masce - taki mój milimetrowy odprysk razy 1000% dlatego właśnie się zainteresowałem tym tematem.

kuba - |8 Cze 2005|, 2005 14:37

No to masz sam odpowiedź - mały pędzelek, bezbarwny i do dzieła. :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group