Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Allegro + Sklepy internetowe - <<<Cosworth Oli'ego po dzwonie>>>

piotrsanandreas - |25 Sty 2011|, 2011 21:05
Temat postu: <<<Cosworth Oli'ego po dzwonie>>>
witajcie,
byłem a właściwie byliśmy oglądać to dawne cudo Oliego z forum i muszę dodać że chłodnica wody oraz chłodnica klimatyzacji też została naruszona ale nie uszkodzona, przekładnia w dupę też dostała, co do blach to oprócz gruntownej kosmetyki zewnętrznej podłoga już też się zaczyna sypać, obie skrzynki zostały zregenerowane przez ojca właściciela który zrobił to moim zdaniem nie za mądrze... w sumie to są takie najważniejsze rzeczy o których chciałem napisać, właściciel jest bardzo w porządku, idzie się dogadać i wgl. materiał idealny na swapa bo do robienia go do jeżdżenia jest trochę bez sensu na dłuższą metę bez wykonania większej blacharki... co do silnika osobiście nie mam zastrzeżeń choć za niedługo trzeba będzie się za niego zabrać.




http://moto.allegro.pl/fo...1430881319.html

Kevin Xy - |25 Sty 2011|, 2011 22:10

piotrsanandreas napisał/a:
co do silnika osobiście nie mam zastrzeżeń choć za niedługo trzeba będzie się za niego zabrać.

co to znaczy ??

kat - |26 Sty 2011|, 2011 10:30

drugi koniec Polski
nie chce mi sie...poza tym pieron wie czy to dojedzie

piotrsanandreas - |26 Sty 2011|, 2011 14:27

Kevin Xy napisał/a:
piotrsanandreas napisał/a:
co do silnika osobiście nie mam zastrzeżeń choć za niedługo trzeba będzie się za niego zabrać.

co to znaczy ??


zawory, popychacze itd. i ciśnienie by się przydało zmierzyć najpierw żeby coś więcej myśleć...

Struna - |26 Sty 2011|, 2011 14:37

piotrsanandreas napisał/a:
zawory, popychacze itd.
i na podstawie czego to powiedziałeś ?
piotrsanandreas napisał/a:
ciśnienie by się przydało zmierzyć najpierw żeby coś więcej myśleć...
to skoro nie mierzyłeś to na jakiej podstawie te słowa
piotrsanandreas napisał/a:
za niedługo trzeba będzie się za niego zabrać.

kat - |26 Sty 2011|, 2011 15:08

no jak to na jakiej
organoleptycznie ;)

Struna - |26 Sty 2011|, 2011 15:20

kat napisał/a:
organoleptycznie ;)
na różowo :D
VIK - |26 Sty 2011|, 2011 17:05

Silnik ok, ale trzeba się zabrać za zawory i popychacze-> no to albo bez zastrzeżeń, albo trzeba się zabrać :)
pepi - |26 Sty 2011|, 2011 20:20

to ma śmigać a nowe nie jest to wiadomo że coś kiedyś padnie a po co rozbierać
jak jest w normie jak na auto z takim przebiegiem

piotrsanandreas - |27 Sty 2011|, 2011 23:10

VIK napisał/a:
Silnik ok, ale trzeba się zabrać za zawory i popychacze-> no to albo bez zastrzeżeń, albo trzeba się zabrać :)


no tak, ale każdy ma inne zdanie jak zdajesz sobie sprawę... tak samo Oli mógł to zrobić jak go jeszcze miał...

Struna napisał/a:
to skoro nie mierzyłeś to na jakiej podstawie te słowa


zasada ograniczonego zaufania... mówi ci to coś?? ;p to że właściciel mówi że sprężanie jest ok i nawet nie wie ile wynosi to tym bardziej świadczy o czymś ;)

Struna - |27 Sty 2011|, 2011 23:21

pieprzenie o szopenie - mówi Ci to coś ? :rofl:
piotrsanandreas - |27 Sty 2011|, 2011 23:32

Struna napisał/a:
pieprzenie o szopenie - mówi Ci to coś ? :rofl:


tak,tak... wiem... to po prostu ja... ;p

ps. od 20:00 zawsze tak mam i tego nie ukrywam ;p

Zysio - |28 Sty 2011|, 2011 07:14

piotrsanandreas napisał/a:
to że właściciel mówi że sprężanie jest ok i nawet nie wie ile wynosi to tym bardziej świadczy o czymś


To świadczy ni mniej ni więcej o tym, że jeżeli Cię to interesuje, to trzeba sprawdzić, a nie gadać trzy po trzy.

piotrsanandreas napisał/a:
tak samo Oli mógł to zrobić jak go jeszcze miał...


Nie zrobił, bo nie czuł takiej potrzeby.

Darek_Police - |28 Sty 2011|, 2011 07:37

ja pierdziu, kolejny jegomość amator opiniowania cudzych własności bez konieczności. Oli to ma jakiegoś pecha z tym kosłortem. Najpierw sprzedał go jakiemuś bolkowi, co się żalił na auto, a teraz jakiś nastolatek poczuł się w sile i potrzebie rozpisywania na temat tego auta. W dodatku, jak czytam, znaFca kaszpirowski przez maskę stan oceniający.
Zysio - |28 Sty 2011|, 2011 08:01

Jaki morał?

Nie sprzedawać auta na Forum. Albo załatwić deal po cichu.

kat - |28 Sty 2011|, 2011 08:03

bo liczy sie kolor-różowy kolor
pepi - |28 Sty 2011|, 2011 08:13

nie ma aut lub prawie nie ma z tego roku w stanie bdb jeszcze na dodatek za taką kasę
jak było to gdzieś w warszawie to on był by już mój a zresztą kolega się wybiera i tak po niego
ale mi się nie chce bo zadaleko
Zysio napisał/a:
Jaki morał?

Nie sprzedawać auta na Forum. Albo załatwić deal po cichu
-też prawda albo siekerką go i na kostki
i też swoje wyjdzie bez marudzenia że ,, NIE WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY !!!!!!!

Pershing - |28 Sty 2011|, 2011 08:13

Zysio napisał/a:
Nie sprzedawać auta na Forum. Albo załatwić deal po cichu.


True, true... ani rodzinie czy tez znajomym...

piotrsanandreas - |28 Sty 2011|, 2011 15:21

Darek_Police napisał/a:
ja pierdziu, kolejny jegomość amator opiniowania cudzych własności bez konieczności. Oli to ma jakiegoś pecha z tym kosłortem. Najpierw sprzedał go jakiemuś bolkowi, co się żalił na auto, a teraz jakiś nastolatek poczuł się w sile i potrzebie rozpisywania na temat tego auta. W dodatku, jak czytam, znaFca kaszpirowski przez maskę stan oceniający.


wiesz co... czy bez konieczności to nie wiem bo wogóle ten samochód wg. ogłoszenia jż nawet Oliego wydawał mi się że jest fajny a to się okazuje że jest zrobiony bez gustu i byle jak, w środku jest z każdej strony coś z innej parafi a instalacja gazowa też założona byle jak... a takie niby ładne mk2... bzdura... bez obrazy dla Oliego bo się starał i trzeba to docenić, ale niestety kicz z tego wyszedł...

kat - |28 Sty 2011|, 2011 15:49

a moze ty pochwalisz sie swoimi osiagnieciami w dziedzinie posiadania czegokolwiek,opisania tego,udoskonalenia i umiejetnosci zrobienia przy tym?
po cos tam wogole pojechal? za taka cene fury z takim motorem i wypasem zabiera sie bez ogladania,bo glownie o ten RS i motor chodzi
Widze foty,jade ,place i do widzenia,a nie komentuje niepotrzebnie

piotrsanandreas - |28 Sty 2011|, 2011 18:12

kat, masz w zupełności rację ale pewnie ktoś by go jeszcze chciał kupić zrobić i polatać nim x-czasu dlatego to piszę ;p

kat napisał/a:
po cos tam wogole pojechal?


żeby zobaczyć czy opłaca się to kupić i zrobić do jeżdżenia czy tylko na swapa...

Adam_2000 - |28 Sty 2011|, 2011 19:05

Hmm... a gdyby tak knołledż menedżment mógł pisać max 1 zdanie po 2 wyrazy, i to raz na tydzień...
kat - |28 Sty 2011|, 2011 22:37

Adam_2000 napisał/a:
Hmm... a gdyby tak knołledż menedżment mógł pisać max 1 zdanie po 2 wyrazy, i to raz na tydzień...

zdecydowanie za duzo

k_maro01 - |29 Sty 2011|, 2011 11:15

aaa, to ten kolega, co go sierrafan zdeptał za opis cinquecento i inne kolekcje swojego ojca :690:
Struna - |29 Sty 2011|, 2011 12:37

tu też był zadeptany już kilkukrotnie.
piotrsanandreas napisał/a:
bez obrazy dla Oliego bo się starał
tiaaa, tak jakby to Oli to auto "zrobił" ehhhh, ręce opadają.
Darol - |30 Sty 2011|, 2011 08:03

oj tam czepiacie sie, mlody chlopak jest to i ee... Wystarczajaca kara bedzie jak przeczyta te swoje posty za kilka lat i zechce sie pod ziemie zapasc ;)
kat - |30 Sty 2011|, 2011 10:29

niestety,a do tej pory niczego sie nie nauczyl
Rafał A.(antek) - |30 Sty 2011|, 2011 22:20

piotrsanandreas napisał/a:
czy bez konieczności to nie wiem bo wogóle ten samochód wg. ogłoszenia jż nawet Oliego wydawał mi się że jest fajny a to się okazuje że jest zrobiony bez gustu i byle jak, w środku jest z każdej strony coś z innej parafi a instalacja gazowa też założona byle jak... a takie niby ładne mk2... bzdura... bez obrazy dla Oliego bo się starał i trzeba to docenić, ale niestety kicz z tego wyszedł...


szkoda tylko ze Oli to takie auto juz kupił z tego co wiem, auto mialo pakiet RSa i instalacje Prins-a z wysokiej połki, wiec?

Struna - |31 Sty 2011|, 2011 00:32

piotrsanandreas napisał/a:
niestety kicz z tego wyszedł...
kurcze, tylko czemu ten kicz wygrał konkurs na najładniejsze auto ?
Zysio - |31 Sty 2011|, 2011 09:22

Nie karmić trolla.
Waski - |31 Sty 2011|, 2011 09:35

karmic karmic - po tygodniu mam tylko 1000 postów do przeczytania a ten temat od razu mi humor poprawił w poniedzielnik z rana :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group