Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

śląskie - tani i dobry blacharz w katowicach lub okolicy

kat - |8 Lis 2007|, 2007 18:21
Temat postu: tani i dobry blacharz w katowicach lub okolicy
szukam jakiegos normalnego blacharza na terenie katowic lub najblizszych okolic.Zna ktos?
megalith - |17 Lut 2008|, 2008 18:43

Podpinam się pod pytanie, bo muszę beczce odratować nadkola i kawałek drzwi.
kat - |17 Lut 2008|, 2008 22:03

jestem ze tak powiem na tropie.Jak bede cosik wiedzial to dam znaka
Platyn - |18 Lut 2008|, 2008 07:53

Zabrze to w sumie też okolice Katowic jakby kogoś interesowało to na ul. Hagera 51 jest dobry blacharz. Robił mi już dwa auta i jestem z niego zadowolony. Czy tani nie wiem. W poprzedniej skorupie wymieniał mi progi i robił całą podłogę. Trochę się namęczył bo okazało się że auto było bite z prawej i nowy próg nie chciał mu spasować wziął 700zł. A zrobił cycuś. Sypało się w nim wszystko a potem mogłem już lewarek pod próg podłożyć :-d . Myśle że warto by się zainteresować.
Tomek Z - |6 Mar 2008|, 2008 20:12

kat napisał/a:
jestem ze tak powiem na tropie.Jak bede cosik wiedzial to dam znaka

no i co w wiadomej sprawie??.

kat - |6 Mar 2008|, 2008 20:40

bede dawal auto do znajomka blacharza pod koniec marca po swietach-nadkola i maska przod
na razie nie powiem ile,dopiero po robocie
Jako krolik doswiadczalny ,chociaz widzialem jego prace i jest oki
Po robocie powiem co dalej

megalith - |6 Mar 2008|, 2008 22:00

Ja i moje nadkola czekamy z niecierpliwością :D
ecik - |9 Mar 2008|, 2008 12:51

mam dobrego kolege robiłmi auta i moge go polecić ,jest z żor
kat - |6 Kwi 2008|, 2008 21:12

No dobra,moje auto wrocilo od chirurga .Ja jestem zadowolony,robota zrobiona fachowo,Byly wymieniane nadkola obydwie strony + robota maski przod .cale nadkola z wewnetrznymi zrobione na cacy,maska ideal.Kolorek dobrany ladnie i bez zadnych uchybien.Nie widac zadnych laczen koloru i nie widac ,ze cos bylo robione.auto ogladal Gufer-posepny i stwierdzil ze robota ladnie wykonana.Kolesie robia w garazu,ale prosze mi uwierzyc lakier jest polozyn tak jak z fabryki,Zadnej skorki pomaranczowej,nic takiego.Dodatkowo zostal caly przepolerowny.
Na masce mial zrobic odciecie lakieru,ale polecial cala,zeby ladniej wygladala.
Za calosc zaplacilem 600 zl.
Sluze kontaktem telefonicznym jak ktos chce

Tomek Z - |7 Kwi 2008|, 2008 18:10

kat napisał/a:
Sluze kontaktem telefonicznym jak ktos chce

poproszę, może na pw.

megalith - |8 Kwi 2008|, 2008 17:37

Ja już też znalazłem, w Jaworznie, tylko czekam na części, bo taniej kupić drzwi do beczki niż remontować nadgryzione :D

Objeździłem cały Sosnowiec i po prostu padaka cenowa, powariowali ludzie. Różnica w wycenie na poziomie 1000 zł od zakładu do zakładu!

Biały - |8 Kwi 2008|, 2008 21:47

Tomek Z napisał/a:
kat napisał/a:
Sluze kontaktem telefonicznym jak ktos chce

poproszę, może na pw.


Ja też poproszę :) .

gufer-posepny - |28 Lis 2008|, 2008 20:05

Dopóki gość nie odda mi zderzaka to nie polecam . Przepadł ze zderzakiem i kasą na malowanie . Autko zrobione ładnie .
hilly1 - |6 Gru 2008|, 2008 17:38

czy ten blacharz jest aktualny jeszcze? jak tak to poprosze o jakies namiary :)
dzięki i pozdrawiam

kat - |8 Gru 2008|, 2008 13:53

poszlo na PW
Eddy_chochlik - |16 Lut 2009|, 2009 18:22

jeżeli kogoś interesuje to mam mechanika/ blacharza naprawdę magik w swoim fachu mogę 100% polecić z niczego zrobi auto :) i wygląda jak z salonu, i teraz nie przesadzam znam kolesia 10 lat dokładnego adresu nie pamiętam ale to co podam każdemu wystarczy
Milowice kolo zakładów Mięsnych Dudy, była myjnia samochodowa, wjeżdża sie tak jak do takiego dworku jakaś lepsza knajpa i w lewo, imię Kuba :) Polecam robi wszystko i jest niedrogi

olcha20 - |31 Maj 2010|, 2010 12:36

Odświeżę temat :)

kat - poślij please namiary tego blacharza

Eddy_chochlik, sprecyzuj trochę namiary, - w sumie moje okolice... całe życie na Pogoni w S-cu mieszkałem, a nie mogę tego zlokalizować :)

A co do blacharzy - to też objeździłem Sosnowiec - rozrzut cenowy spory, a niektórym się w głowie wręcz poprzewracało... jeden "orzeł" do roboty progu chciał demontować pół samochodu łącznie z siedzeniami, a podliczył mnie na 50% wartości auta... nie wiem czy nie zauważył, że ogląda 14 latka z bogatym życiorysem, malowanego z każdej strony, cieniowanego, ze szparami różnorakich rozmiarów, z ilości rys porównywalną do ilości zmarszczek na tyłku 80-latka.... :-d

Generalnie szukam kogoś kto podratuje Mondeo MK2 które na szybko zakupiłem (jedno nadkole - wymagana reperaturka +malowanie, jeden próg - wymaga wymiany + malowanie-może być tzw baranek, czy inne badziewie w czarnym kolorze) + zderzak pokleić i pomalować (tu bym wolał żeby się choć trochę przyłożyć).... nie musi być igiełka - mogę oddać się nawet jako królik doświadczalny do jakigoś młodzienca co zaczyna przygodę z lakiernictwem....

Ma do być po prostu odratowane, i przedłużyć życie Mondka o 2 lata.... Nie musi wcale przeżyć silnika i skrzyni ;) Do salonu w Genewie też się raczej nie wybieram ;) a finanse są w dramatycznej kondycji....

gl0dny - |8 Gru 2016|, 2016 09:10

Witam,
Szukam warsztatu który podreperuje mi podłużnice - Katowice i okolice - polecicie kogoś?

kat - |8 Gru 2016|, 2016 09:18

moge polecic,koles zna scorpiony i to dobrze
gl0dny - |8 Gru 2016|, 2016 09:26

Tym razem muszę uratować mondka mk2, ale poproszę, wieloryba na wiosnę też warto popoprawiać :)
kat - |8 Gru 2016|, 2016 09:34

poszlo pw

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group