Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

warm. - mazur. - naprawdę dobry i nie drogi spec od asb

fiebik - |26 Paź 2006|, 2006 15:45
Temat postu: naprawdę dobry i nie drogi spec od asb
Tomasz Krajewski
Łążyn 12
14-260 Lubawa
tel. kom. 603 283 655

zalety:
jedyny mech w regionie specjalizujący się w asb jakiego znam i mogę z czystym sumieniem szczerze polecić, skutecznie walczy nawet z nietypowymi i trudnymi przypadkami.
ma też bardzo dobrą opinię wśród moich znajomych użytkowników innych aut z asb z amerykańcami włącznie, którzy korzystali z jego usług.
uczciwy - nie ściemnia jeżeli czegoś nie wie, lub gdy np. popełni błąd, potrafi przyznać się do tego i to naprawić. jeżeli jest mozliwość montazu części używanej to konsultuje to z klientem i ustala cenę i warunki.
stosunkowo tani - jak widze niektóre wasze posty z cenami za naprawy automatów w polsce, to tomasz kładzie na kolana w pozytywnym dla klienta sensie. zazwyczaj w momencie płacenia za usługę bierze mniej, niż to, co szacuje na początku klientowi przed wstawieniem auta na warsztat.
ma dobry dostep do nowych i tanich części zamiennych - lub poprostu nie "kroi" za nie. często wiele części ma "na półce" czyli na miejscu.
ma też wiele innych zalet ale powyższe wydają mi się najważniejsze :one:

wady:
zawalony robotą - niestety czasem aż trudno się do niego dodzwonić - trzeba cierpliwie próbować i umawiać się z wyprzedzeniem - chociaż w alarmowych sytuacjach da się też stosunkowo niedrogo przekonać do expresowej usługi poza kolejką w nocy.
nie posiada sprzętu do diagnostyk pracy komputerów i układów elektronicznych - specjalizuje się w naprawach skrzyń praktycznie tylko od strony mechaniczno hydraulicznej. więc zanim wstawisz do niego auto, sprawdź wiązkę elektryczną i pracę komputera, bo mechanik jest w stanie to zrobić, ale musi korzystać z usług innych stacji serwisowych co sztucznie i niepotrzebnie podnosi koszty.

pozdrawiam. :)

scorpio - |2 Lis 2006|, 2006 17:34

Witam,
Potwierdzam wszystko co napisał kolega "Fiebik". Pan Tomasz Krajewski serwisuje moją skrzynię automatyczną od blisko 10 lat.

Pawel - Amor - |9 Kwi 2010|, 2010 17:59

Z opowiadań znajomych, którzy użytkują auta z asb wiem, iż można polecić pana Radeckiego z Miłek, 15 km od Giżycka... Postaram się zdobyć więcej informacji...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group