Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Ogólne - Co to jest?

kayman - |7 Lis 2004|, 2004 22:07
Temat postu: Co to jest?
Witam. Ostatnio w trakcie sprzatania mego wozu, w schowku po stronie pasażera sciagnalem "pokrywke" z górnej strony i znalazlem dwie "szmaty". Wygląda to po prostu jak szmata jedna, biało-szara, druga zaś różowa. Po zbadaniu ich pod różową jest coś w miare twardego, druga w części wyjąłem i pomyślalem że to może być poduszka powietrzna. Lecz dla mnie jest zastanawiające że to może być poduszka powietrzna, jeżeli wygląda to po prostu jak szmata. Ja mam przejściówke 94 2,0 ghia z dwoma poduszkami powietrznymi, czy może mi ktoś powiedziec co to jest. Z góry dzięki. Pozdrawiam kayman
fructon - |8 Lis 2004|, 2004 17:53

poduszka ma kolor bialy i wykonana jest ze sztucznego wlokna podobnego jak pasy bezpieczenstwa o duzej wytrzymalosci wiec calkiem mozliwe ze dobrales sie do niej i nie pruj dalej bo szkoda
GrzesPi - |8 Lis 2004|, 2004 18:10

Witam

Myślę że jest to izolacja przewodów nawiewu i ogrzewania.

Pozdrawiam

Rafał A.(antek) - |8 Lis 2004|, 2004 23:48

jak to sa takie białe szmaty, nieco ciągliwe, takie troche jak sfeterek, nie płutno, to na 100% izolacje termiczne układu nawiewu. NIe wiem czy wszystkie czy te z klimą to maja (chyba tez z klima tylko) do poduszki sie raczej tak latwo ine dobierzesz.
Struna - |9 Lis 2004|, 2004 10:34

Te bez klimy tez mają - organoleptycznie stwierdzone przy wymianie nagrzewnicy w moim bolidzie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group