Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Spotkania i Zloty - I po zlocie... szkoda :(

monter - |28 Sie 2005|, 2005 22:25
Temat postu: I po zlocie... szkoda :(
No i niestety co przyjemne szybko sie konczy :( Milo bylo ale za krotko.

Dziekuje wszystkim za przybycie. Ilosc osob przerosla moje oczekiwania - wydawalo mi sie ze bedzie nas duuzo mniej a tu mila niespodzianka. Samochodow bylo w sumie 16 sztuk. Jednak Struna, Keller i Leo zanizyli statystyki przybywajac bez swoich Scorpiaczkow. A szkoda. Dodatkowo w sobote odwiedzila nas Anetka z siostra nowym nabytkiem czyli Scorpio. Ponadto podczas szkolenia pierwszej pomocy pojawil sie kolega Krasuski swoim Skorkiem. Na koniec najwieksze zaskoczenie czyli pojawienie sie Pshe-mec'a w niedziele zaraz po tym jak wrocilismy ze zbiorowego zdjecia.

Tak czy inaczej wspolna duza imprezka wypadla bardzo fantastycznie :)

Nie obylo sie rowniez bez kultowych osob ktore na zawsze pozostana w naszyej pamieci jako Goscie Honorowi zlotu. W slesinie byl to gitarzysta Labamba natomist tu wybralbym az dwoch: Dziadek (bidulek przyjechal wypoczac a dostal domek jakies 5 m od centrum imprezy) oraz Wódz (wspoltowarzysz Wegusa - sam nie wiem jak to opisac).

Pozdrawiam wszystkich.

Kevin Xy - |29 Sie 2005|, 2005 00:14

szkoda, szkoda ...
sierars1 - |29 Sie 2005|, 2005 00:26

Oj wielka szkoda
Aro - |29 Sie 2005|, 2005 07:18

Ja żałuję podwójnie :cry:
Raf7 - |29 Sie 2005|, 2005 08:14

Ja też żałuję, że te wieczory jakoś tak szybko się kończyły (przynajmniej dla mnie) :wink:

Pozdrawiam
Raf7

monter - |29 Sie 2005|, 2005 08:32

Rafal nie przesadzaj !! Nie tylko dla Ciebie :)
pshe-mec - |29 Sie 2005|, 2005 10:23

witam

zaluje ze nie moglem byc od piatku )-: ... bo widze i slysze ze ominela mnie impreska I klasa .... ale nic straconego ..zawsze da sie nadrobic
jak nie pije tak bym sprobowal oslawionego "jaszczurka w zalewie" :>

fajnie bylo was poznac osobiscie ( choc niestety nie wszystkich ) ---ale j/w da sie nadrobic next time

droga przyznam sie ze bardzo dobra .... i czas byl nawet przyzwoity ( 3,5 h na zlocik --- 4 h ze zlociku -- wiecej postojow bo 2 latek lekko sie znudzil ) .. niebieskich nie bylo

teraz czekam na mozwliwosc nastepnego zlotu

zajcev - |29 Sie 2005|, 2005 11:03

Chąc podziekowac wszystkim za EXTRA spotkanie, mile spedzony czas, wesole i docierajace szkolenie udzielania pierwszej pomocy i wogle świetny łikend, jedyne co moge chyba powiedziec, to jestem bardziej wypoczety niz po 3-ch tygodniach urlopu - raz jeszcze dzieki za niezapomniana atmosfere.
Wieczory co prawda dla mnie nie konczyly sie "az" tak szybko, ale przy muzyce spod palców Leo moznaby siedziec i do switu bladego i jeszcze dluzej.
Pozdrawiam SZERDECZNIE

P.S.
Nie wiem czy dobrze mi sie cos u me zajęcze uszy obilo - czy na Sylwestra tego roku cos jest juz planowane coby w gronie klubowiczow szampanem toast wzniesc noworoczny? (chyba ze niektorym znowu sie wieczor "szybko" skonczy :wink: )

DareG - |29 Sie 2005|, 2005 11:24

Monter
twój zlot udał sie pomimo własciciela osrodka który chyba koniecznie chciał nam przeszkodzić
okazuje sie że mniejsza ilość niż w Ślesinie była b.mocnym atutem Sułowskiego zlotu
mogliśmy ze wszystkimi pogadać, poznać sie lepiej a co za tym stoi zacne sie ubawić
i tak było
zabawa była przednia, "zlotowicze" fantastyczni i atmosfera super
co do sylwestra to moze bysmy spodkali sie 30 grudnia??
po to żeby niektórzy mogli mieć pierwszy wieczór krótki

a teraz sprawa serwera
nazwa serwera: www.fst.biofitstyle.com
login: zibi_monter
a hasło to nick osoby która to zorganizowała i uwielbia ósemki (sorry za ścieme ale u mnie też był włam)
jakby ktoś nie wiedział to na PW lub maila [email protected]

leo - |29 Sie 2005|, 2005 13:13

No tak jak na zlociku, to ja się dawno nie ubawiłem, tylko paluchy mi spuchły od tego grania i leciutko muszę w klawiaturkę stukać ;-)
Monter... czuję się lekko zawstydzony i trochę na wyrost wyróżniony Twoim nowym podpisem, ale miło mi niezmeirnie, że komuś się podobało moje granie.
Pozdrówka dla wszystkich obecnych na zlocie - było GIT!

DareG - |29 Sie 2005|, 2005 14:39
Temat postu: po zlocie
a my chcielibyśmy podziękować:
Monterowi za organizacje i stały poziom pogody ducha
Asi za gorące przyjęcie i organizacyjną precyzje
Leo za wspaniałą grę na gitarze i podtrzymywania atmosfery wiecznej balangi
Kevinowi za powitanie i że był i on jeszcze wie za co
Wegusowi za wspaniałą wódke i flaszke z jaszczórkami
Raf7 za niebiańskie nalewki
i w ogóle wszystkim za to że byli i dołożyli starań coby zabawa była przednia
ze wszystkimi sie bawiliśmy i wszystkich serdecznie wspominamy

Pozdrawiamy
Dominikia i DareG
Angelika i Zbyszek

PS oby więcej takich zlotów

irek - |29 Sie 2005|, 2005 19:19

:( szkoda że nie mogłem być nadrobi się następnym razem jak nie na zlocie to może jak ktoś wyżej wspomniał na sylwestrze :) to byłby już wspólny drugi sylwek :)
Krasuski - |29 Sie 2005|, 2005 19:27

Witajcie.
Ja zdążyłem poznać tylko Montera :lol: . Później pojechałem do sklep[u po coś na ochłodę i nie potrzebnie odebrałem telefon i musiałem wrócić do pracy. Ale kurde obiecuję że następnym razem telefon wyrzucę do stawu. Bardzo żałuję że Was wszystkich nie poznałem.
Pozdrawiam
Rafał

megalith - |29 Sie 2005|, 2005 20:09

No to ja dzięki serdeczne kieruję na ręce:
- Monter - za całość organizacji i miejsce do spania
- Wegus - za jaszczurówkę (znajomi mi nie wierzą)
- Asia - za pamiątkowego identa i gorące przywitanie
- tomi - regulację mojego biednego gazu (efekty jeszcze bliżej nie znane, zobaczymy za 200km)
- Korek - za ściągnięcie brata i pierwszą w życiu okazję na dymanie fantoma
- Dareg - za pogaduchy, gazetkę i serwerek na zdjęcia
- Leo, Struna - za granie i śpiewanie
- Raf7 - za wiskacza z rana i wieczora
- Szuler - za potańcówę i kawał indyczej
- Kevin - przejażdzka 2,9 BLOS i emocje przy strzałach gazowych
- Borey - za ziemniaczka pieczonego - pychotka
- Adimo - za pierwszą wtopę w dart'a P.S. Czekamy na filmiki!!!
- Keller - za poprowadzenie przez Wrocek
- Zajcev - za "dobrego jezu"
- Sierars - jak Ty to robiłeś że tylko ja Cię wyprzedzałem w drodze do Wrocka ;)
- Cygaro - "nie smarujesz nie jedziesz" - jeszcze nie zaczęło skrzypieć :D
- Srebrny - za niewątpliwą przyjemność jazdy z tyłu w Scorpiaczku :wink:
- Mario - chwile rozmów w kółeczku
- Marcyś - demonstrację OHCa

Wszystkim dziękuję za wspaniałą imprezę i nie mogę się doczekać następnej!

I prośba - ładujcie fotki na serwer do Darka jak najszybciej, bo się doczekać nie mogę przypomnienia tych wspaniałych chwil :!:

sierars1 - |29 Sie 2005|, 2005 21:43

- Sierars - jak Ty to robiłeś że tylko ja Cię wyprzedzałem w drodze do Wrocka ;)

Za kierownicą siedziała moja dróga połówka że względu na mój stan :wink:

monter - |29 Sie 2005|, 2005 21:46

No ja tez prosze o ladowanie foteczek jak najszybciej :) Ja moich lekko ponad 200 dzisiaj w nocy puszczam (w sumie troszki mniej bedzie po segregacji).

Adimo a Ty kombinuj jak najszybciej z filmikami :)

DareG - |30 Sie 2005|, 2005 01:11

Szanowni Państwo
Co do zdjęć to Monter zaproponował a ja go popieram żebym ponagrywał zdjęcia na płytki i rozesłał userom( tym co byli na zlocie, pozostali jeśłi chcieliby to mogliby sobie ściągnąć)
to samo zamiarujemy uczynić z filmem którego przygotowaniem zajmuje sie Adimo
w zwiazku z powyższym proponuje żeby zdjęcia były w oryginale (bez zadnych zmian) wtedy każdy sobie zrobi co bedzie chciał
oczywiście równolegle zrobie stronke ze zdjęciami ze "Zlotu Montera"
Pozdrawiam
Dariusz Geco Gidelski
czyli
DareG

Szuler - |30 Sie 2005|, 2005 10:27

I ja się dorwałem do klawiatury. Nie ma słów którymi można by opisać jak fajnie było! I jak piszą ludzie, miejsce bardzo dobre na zlot, nic tylko pić i się integrować :) .
Ja też mam swoje podziękowania dla wszystkich, a w szczególności dla Raf7 i jego ekipy za miłe towarzystwo i jego cztery kolory - żółty, zielony, czerwony i brązowy oraz za whisky :) . Widok Rafała z butelką 5l po wodzie mineralnej z "żółtym" chodzącym po ośrodku długo będę pamiętał :) . Podziękowania także dla Struny za męczenie się przy moim zamku od drzwi :) (tak na marginesie to w domu zrobiłem to samo co Struna na zlocie, tylko, że miałem okrągy pilnik - w efekcie zamek działa :D ). Podziękowania także dla Megalitha za przewózkę na tylnik siedzeniu - cholera, jak tam wygodnie :D

Koncert Jarre'a na dwa samochody również miło wspominam - mimo, że w efekcie mój i Sierrasa akumulator w końcu powiedział "dość" :) .

megalith napisał/a:
No to ja dzięki serdeczne kieruję na ręce:
- Szuler - za potańcówę i kawał indyczej


Ale o co chodzi z tą potańcówą? Tańczyliśmy razem? ;) . Cholera, chyba byłem pijany... ;)

Pozdrawiam
Szuler

megalith - |30 Sie 2005|, 2005 12:51

Szuler napisał/a:
Ale o co chodzi z tą potańcówą? Tańczyliśmy razem? . Cholera, chyba byłem pijany...


Adimo powinien to mieć na kamerze :lol:

Szuler - |30 Sie 2005|, 2005 14:17

megalith napisał/a:
Szuler napisał/a:
Ale o co chodzi z tą potańcówą? Tańczyliśmy razem? . Cholera, chyba byłem pijany...


Adimo powinien to mieć na kamerze :lol:

O cholera... Lepiej jednak żeby nie miał... :)

Pozdrawiam
Szuler

zajcev - |30 Sie 2005|, 2005 14:26

Cytat:
- Zajcev - za "dobrego jezu"


Megalith, :? nie łapie o czym mowa, nie pamietam czy cos glupiego zrobilem czy tez powiedzialem, oswiec prosze

leo - |30 Sie 2005|, 2005 14:35

Zajcev - czyżby luki w pamięci??? ;-)
a mi Zajcev wrył się w pamięć z wykonania " wyginam śmiało ciało" - rewelka!!! , chociaż "dobry jezu" też było niezłe... :mrgreen:

zajcev - |30 Sie 2005|, 2005 14:42

moze powinienem zostac przemianowany z zajcev'a na lemura tego co smialo wyginal cialo??
chyba zalapalem juz o co chodzi -> "dobry jezu" - fachowo sie to nazywa ZESTAW PODRÓŻNY PIELGRZYMA :lol:

Kevin Xy - |30 Sie 2005|, 2005 15:51

to je pewnie wtedy zgiety sie prostowalem, bo nie mam pojecia o czym mowicie- czekam na foty i filmy
COSSY - |30 Sie 2005|, 2005 16:09

Monter, ja tez zaniżyłem statystykę :lol: :lol:
Zlot był zarąbisty. Popijawa, tańce hulańce, zbieranie grzybów, koncert J.M. Jarra Open Air Stereo a'la Scorpio :lol: , sromotna przegrana z młodzieżą w bilarda, na Monterze sobie jednak odbiłem :lol: Trzy noce praktycznie nie przespane, wracałem do chaty razem 17 godzin :lol: :lol:
Special tkanks for Sierars1 za komitet powitalny w Wrocławiu.

KOREK - |30 Sie 2005|, 2005 18:57

Było super

Super ludzie, fury, zabawa, ciekawe rozmowy, spostrzeżenia, wymiana doswiadczeń, naprawy.
Przypomnienie zasad udzielania pomocy(kurcze jak te 4 h szybko minęły).

Super trunki. Jak sobie przypomnę co zawierały niektóre butelki z których piliśmy to mnie wygina na samą myśl. ( Pozytywnie wygina)
http://img292.imageshack....pict01361ck.jpg
http://img256.imageshack....pict01356zj.jpg

To trzeba koniecznie powtórzyć.

Czekamy na replay !!

A z drugiej strony zauważcie, jak się zmieniają pod względem organizacyjnym nasze zloty. Jesteśmy coraz lepsi.

mario - |30 Sie 2005|, 2005 20:01

Wielkie dzięki za wspaniały zlot. :D Sorki Asia za przywitanie ale byłem troche zakrecony. Ja tez uwazam ze pomimo tego iz zlot był mniej liczny atmosfera była o niebo lepsza. Szczególne podziekowania dla montera za organizacje oraz dla adimo i cygaro za droge powrotną w minikonwoju. Do nastepnego. :D
Adam_2000 - |30 Sie 2005|, 2005 20:24

Tak sobie oglądam zdjęcia Korka i myślę... jak bardzo człowiek musi być wstawiony, żeby mieć odwagę wypić coś takiego ? :mrgreen:
KOREK - |30 Sie 2005|, 2005 20:57

Właśnie sęk w tym, że byliśmy w "pełni świadomi "
Asia - |30 Sie 2005|, 2005 21:07

Również bawiłam się przednio z Wami, :D
bogatsza o przezabawne teksty i niezapomniane sytuacje :wink: będę długo wspominać miłe chwile.

mario napisał/a:
Sorki Asia za przywitanie ale byłem troche zakrecony.

Nie zauważyłam nic niestosownego Mario, szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi :D

Adam_2000 napisał/a:
Tak sobie oglądam zdjęcia Korka i myślę... jak bardzo człowiek musi być wstawiony, żeby mieć odwagę wypić coś takiego ?


Moim zdaniem, nie trzeba odwagi by wypić nalewke z jaszczurki, ale uwierz mi Adam - trzeba jej bardzo dużo by wypić drugi kieliszek (ze względu na jaszczurowy smak) :mrgreen:
Dzięki Wegus za nowe, ciekawe doświadczenie. :D

monter - |30 Sie 2005|, 2005 22:32

Ja pomimo tego ze bylem lekko wciety to jak zobaczylem jaszczury to nie mialem odwagi aby sprobowac sokow ktore wydobywaly sie z nich w stanie poagonalnym. Niestety DareG terroryzowal nas (mnie, Dominike i Andzelike) butelka z tymi gadami oraz kielonkiem na probe ale bylem nieugiety :)

Za to Raf7 spacerujac z tym 5 ltr. baniakem "zoltego" to przeginal :)

DareG - |30 Sie 2005|, 2005 23:33

Adam_2000 napisał/a:
Tak sobie oglądam zdjęcia Korka i myślę... jak bardzo człowiek musi być wstawiony, żeby mieć odwagę wypić coś takiego ? :mrgreen:


wcale nie byliśmy wstawieni
i wcale zle nie smakowało takie mocniejsze winko o zapachu jabłka

Adam_2000 - |30 Sie 2005|, 2005 23:47

dareg napisał/a:
wcale nie byliśmy wstawieni
i wcale zle nie smakowało takie mocniejsze winko o zapachu jabłka

Jasne... i dlatego teraz tak błyskasz ? :))

DareG - |31 Sie 2005|, 2005 07:43

ja po prostu zmieniam skórę
Kevin Xy - |31 Sie 2005|, 2005 08:13

jak jaszczur :)
Cygaro - |31 Sie 2005|, 2005 19:48

Ja też jeszcze raz dziękuję za rewelacyjny weekend.
Za super organizację (identyfikatory to strzał w 10!), wspaniałą atmosferę i tak serdeczne przyjęcie zlotowych debiutantów :D
Dzięki wielkie!
No i także czekam na kolejne hasło do "zlecenia się" :)
Cygaro

monter - |31 Sie 2005|, 2005 21:52

Cygrao az zal ze taki weteran jak Ty (3-cie Scorpio) trafil do nas tak pozno.
U nas zawsze przyjecie jest serdeczne :)

Szuler - |1 Wrz 2005|, 2005 17:46

Cygaro napisał/a:
No i także czekam na kolejne hasło do "zlecenia się" :)
Cygaro

Spoko, zawsze możemy zrobić sobie minizlot :) . Wychodzi na to, że mieszkamy mniej niż kilometr od siebie :D

Pozdrawiam
Szuler

Cygaro - |1 Wrz 2005|, 2005 20:19

Owszem- Scorpio trzecie, ale z dostępem do sieci ciągłe problemy...
Ale może niebawem będzie lepiej :D
Co do zlotów: mini, maxi i normalnych: długo mnie namawiać nie trzeba ;)
Pozdrawiam!

Srebrny - |2 Wrz 2005|, 2005 19:36

Okazuje się, że jest "życie" we wszechświecie :D .W galaktyce Scorpiona, konstelacje gwiazd Wielorybów i Krokodyli kręcą się zgodnie rozsiewając bezinteresownie wokół swój kosmiczny piasek optymizmu, i życzliwości.Nałapałem go całe kieszenie :) .
Dzięki serdeczne wszystkim :)
Jeszcze tak dużo korzyści z obecności na wykładzie z udzielania pomocy przed medycznej nie udało mi się odnieść, a byłem na wielu nawet obowiązkowych.
Ciekawe co kto zapamiętał :?: Może jakiś plebiscycik :?:

Leszku na twoje "złote" palce zrobimy jakieś "srebne" ochraniacz coby nie bolały;Dzięki za muzę :)

P.S. Moje "okno na świat" pojechało do serwisu na dwa tygodnie, tak że mam lekko utrudniony dostęp do internetu,może mi ktoś podpowie jak przekupć nastolatkę coby nie przepłacić :)

DareG - |2 Wrz 2005|, 2005 20:08

siostre??
trzeba zaszantażowac

[ Dodano: 2005-09-02, 22:35 ]
Szanowni Państwo
oto i waszym oczom ukazuje sie aczkolwiek powoli się wyłania stronka z nowymi zdjęciami
za jakieś dwie godziny( najwyżej) będzie całość czyli to co od was dostałem
przypominam również Waszmościom że obiecałem płytki więc nie trzeba ciągnąć na siłe

adres ten sam co ze Ślesinem czyli:
www.fst.biofitstyle.com
Miłego podglądania

[ Dodano: 2005-09-02, 22:36 ]
Srebrny napisał/a:
może mi ktoś podpowie jak przekupć nastolatkę coby nie przepłacić :)

obiecaj przejażdżke Scorpio

[ Dodano: 2005-09-03, 00:39 ]
UWAGA!!
Nasz Admin Rafał Antek uruchomił juz przekierowanie
od tej pory zdjęcia są pod adresem:

www.foto.ford-scorpio.pl

powtarzam:

www.foto.ford-scorpio.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group