Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Spotkania i Zloty - OGÓLNOPOLSKI ZLOT FST - 2013 - Stara Jedlanka - !INFO!

Julek - |23 Lut 2013|, 2013 21:05
Temat postu: OGÓLNOPOLSKI ZLOT FST - 2013 - Stara Jedlanka - !INFO!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Ogólnopolski Zlot Ford Scorpio Team - edycja 2013


Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy "Leśna Ryba" - Stara Jedlanka 23, 21-109 Uścimów - http://lesnaryba.pl/index.php

Termin: 29.05 16:00 --> 2.06 12:00

Zakwaterowanie:
- domki drewniane, czyste, odnowione, dwupokojowe, 4-6 osobowe, zgrupowane razem, położone nad jeziorem, z łazienkami, telewizorem, zapleczem kuchennym i lodówką oraz kuchenką
lub do wyboru - domki murowane, standard zbliżony, nieco większe od drewnianych, z kominkiem
- piękny, położony nad samym jeziorem ośrodek, do dyspozycji jest plaża, pomost, boiska, plac zabaw, a także dodatkowo płatne- park linowy o różnych stopniach trudności, jest też trasa 'zjazdowa' na lince, dookoła ośrodka z wysokości 12m, painball i strzelanie z uku z rzutem toporem
- do naszej dyspozycji otrzymamy miejsce na ognisko, w którym nie będziemy nikomu przeszkadzać wokalnymi popisami oraz zadaszone miejsce na grilla/imprezę

Organizatorzy:
Kinga i Julek, pod stałym nadzorem Administracji:).

Tworząc nową świecką tradycję, chcielibyśmy zaproponować Wam inną formę spędzania czasu zlotowego - czy taki pomysł się przyjmie, zależy już tylko od Was.
W zależności od zadeklarowanego czasu pobytu postaramy się rozłożyć w czasie wszystkie atrakcje tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

Przewidujemy następujące atrakcje:


1. Wybory najładniejszego Scorpio na zlocie, konkurs oczywiście z nagrodami.

2. Wycieczkę samochodową do Pałacu Zamoyskich lub Zamku w Lubartowie, połączoną z grupowym zdjęciem Scorpiaków.

3. Wieczorne ognisko połączone ze śpiewami do rana.

4. Rozegranie I Zlotowej Olimpiady Scorpiowej, ze sportami drużynowymi i indywidualnymi, w tym między innymi:
- wymiana cewki zapłonowej w DOHCu na czas,
- rzut wahaczem na odległość (mężczyźni - wahacz mk3, kobiety - wahacz mk1/2)
- przeciąganie liny pomiędzy sympatykami mk1 - mk2 - mk3
- bieg parami, zlotowiczów zaplątanych w wiązki:)

5. Wieczorna projekcja wspominkowych filmów i zdjęć z poprzednich zlotów FST na sali konferencyjnej

6. Rozegranie I Meczu Piłki Nożnej o Mistrzostwo FST
- podział na drużyny wg. deklarowanej sympatii mk1 - mk2 - mk3, najsłabiej reprezentowana grupa zostanie siłą przydzielona do pozostałych :)

Przy kwaterunku każda załoga samochodu dostanie krótką ankietę, w której określi swoją chęć do brania udziału w proponowanych zabawach - na tej podstawie ustalimy dokładne reguły i składy osobowe:)


Koszty:
- domek drewniany 110zł za dobę, niezależnie od liczby "mieszkańców",
- domek murowany 130zł za dobę, jw.
- postój auta na parkingu, z którego będą wydzielone miejsca tylko dla nas - bezpłatnie,
- piesek- 8zł dziennie

Posiłki
- na miejscu znajduje się bar, w którym można zjeść coś 'na szybko', wypić piwo z nalewaka lub zrobić niewielkie zakupy w sklepie
- oprócz tego jest też stołówka - w której śniadanie kosztuje 12zł/os (dziecko 8zł), obiadokolacja 23zł/os (dziecko 15zł) - Właścicielka prosiła o oszacowanie przed przyjazdem zapotrzebowania na takie posiłki - możliwe, że gdyby wiele osób zdecydowało się na obiadokolację, ruszylibyśmy nieco tą wysoką dosyć cenę...

Liczmy na Waszą obecność na zlocie w nowym miejscu i nowej formule. Zdajemy sobie sprawę, że miejsce zlotu jest położone w dość dużej odległości od Gdańska, czy Lubina, jednak postanowiliśmy zaryzykować i przyjąć założenie, że w końcu jeździmy Scorpio, a nie Tico-Matizami i taki dystans nie powinien sprawić dużego problemu. Zawsze komuś będzie dalej, a komuś bliżej - mieszkańcy Puław, Lublina, Rzeszowa, Białegostoku, Warszawy, Łodzi - nie powinni narzekać na odległość.

Na tą chwilę, po naszej dzisiejszej wizycie na miejscu, mamy zarezerwowane 18 (w tym w tej chwili 2 wolne) drewnianych domków. Zdecydowaliśmy się na nie z uwagi na ich wspólne zgrupowanie w jednym miejscu, jednak jest to na tą chwilę sprawa otwarta i jeśli będzie taka wola to, dostępne są też domki murowane, których mamy aktualnie 5 (w tej chwili 1 wolny), aczkolwiek są one już nieco gorzej usytuowane. Plus domku murowanego to kominek, w razie potrzeby do domku drewnianego - gdyby było zimno, gospodarze udostępniają grzejnik elektryczny.

Zdjęcia ośrodka znajdują się tutaj:
http://www.lesnaryba.pl/gallery.php
oprócz tego kilka sztuk z naszego dzisiejszego - zimowego rekonesansu:



Jak już wyżej pisałem, dziś byliśmy na miejscu i ośrodek sprawia naprawdę fajne wrażenie. Aktualnie trwa jeszcze remont zamykanej świetlicy-stołówki, domki są zadbane, teren jest ogrodzony i kameralny. Do jeziora jest parę kroków, na miejscu jest fajny bar z parasolami i wspomniane wcześniej zadaszenie. Po rozmowach z bardzo uprzejmą właścicielką ustaliliśmy, że na nasze życzenie możemy zorganizować duże ognisko, udostępnią nam też dużego grilla. Plac zabaw dla dzieci jest darmowy, na miejscu działa wypożyczalnia rowerów górskich, wodnych i kajaków (koszty: 6-8 zł za 30 minut). Mamy też dostać do dyspozycji boisko, na plaży możemy grać w siatkówkę i robić co tam się nam podoba.

Zaliczki i sprawy finansowe
Dnia 16 marca br wpłaciłem 30% zaliczki za wszystkie domki zarezerwowane do tego dnia.
Na dzień dzisiejszy w 7 dni po dopisaniu się na listę chętnych czekamy na zaliczkę w wys. 30% kosztów zakwaterowania.
Do dnia 15 maja musimy mieć na koncie pozostałą kwotę.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dot. zlotu- najlepiej tutaj w głównym wątku. Natomiast listę chętnych zamieszczamy w osobnym wątku
---> tutaj http://ford-scorpio.pl/fo...p=603733#603733

wegus - |23 Lut 2013|, 2013 23:40

fuu fuu fuu dla Was to nadal 200 km.... dla nas już 600 ..... narada bedzie 2 marca ...
Waski - |23 Lut 2013|, 2013 23:49

jak nie zarezerwujecie dla mnie 13tki to ja nie przyjeżdżam :D

fakt - jest to dosyć daleko ale nastawiam się na to, że będę
wegus, Aro przyjeżdżał zawsze tyli km to nie możemy być gorsiejsi - Ty to jescze masz opór autostrada a ja ? 500 km za pan brat z ITD - ale nastawiam się na przyjazd :D

Julek - |24 Lut 2013|, 2013 00:27

wegus, nie 600, a 540 - więc tyle ile my mieliśmy do Leśnej, bez wygłupów PANIE WEGUS jest PAN pilnie proszony wraz z Towarzystwem :-d
Waski, 13 będzie nie ma płaczu

Waski - |24 Lut 2013|, 2013 00:28

Cytat:
Waski, 13 będzie nie ma płaczu

to będę - prawdopodobnie skorpio mk4 - no chyba ze Jankes skończy wcześniej to moje będzie mk5 :D

pablo19 - |24 Lut 2013|, 2013 00:31

Waski napisał/a:
Cytat:
Waski, 13 będzie nie ma płaczu

to będę - prawdopodobnie skorpio mk4 - no chyba ze Jankes skończy wcześniej to moje będzie mk5 :D
Znaczek Forda chociaż będzie miało?
Aro - |24 Lut 2013|, 2013 01:55

Słuchajta, ja się zesrałem po przeczytaniu ogłoszenia i po TEJ stronie rzeki być muszę. Żeby jeszcze dziewiętnastka przysłała mi foty z poprzedniego spotkania...
Waski - |24 Lut 2013|, 2013 02:07

pablo19 napisał/a:
Znaczek Forda chociaż będzie miało?

oczywista - nawet zastanawiam się czy nie zastąpić go logiem forumowym :D

pablo19 - |24 Lut 2013|, 2013 03:40

Aro napisał/a:
Słuchajta, ja się zesrałem po przeczytaniu ogłoszenia i po TEJ stronie rzeki być muszę. Żeby jeszcze dziewiętnastka przysłała mi foty z poprzedniego spotkania...
to byś się optał drugi raz :P Spokojna Twoja rozczochrana ...
Kevin Xy - |24 Lut 2013|, 2013 03:42

nie wierze aby odleglosc powalila frekfencje !!
Zysio - |24 Lut 2013|, 2013 07:40

No to teraz zagwozdkę mam, muszę wybierać między OZFST a Czechami...

Też przeprowadzę naradę :)

Jankes - |24 Lut 2013|, 2013 08:06

Waski napisał/a:
Cytat:
Waski, 13 będzie nie ma płaczu

to będę - prawdopodobnie skorpio mk4 - no chyba ze Jankes skończy wcześniej to moje będzie mk5 :D


Jankes zawsze w głebi serca jest betonem i przyjedzie jedynką czyli MKcośtam :)

lukas2 - |24 Lut 2013|, 2013 11:13

Myślałem w tym roku sie pojawić ale nie na Ukrainie prawie ;-) 800 w jedną stronę - odpadam
Julek - |24 Lut 2013|, 2013 22:30

Łeeeee tam nie ma co się wymawiać odległością:)

Z najnowszych wieści - kiedy pisałem powyższy tekst część domków murowanych była zarezerwowana na jakiś zlot rowerzystów, którzy jednak wypisali się z interesu.
Tak więc na ten moment domki murowane również dostępne w większej ilości - jeśli ktoś ma ochotę na takowy, nie ma problemu żeby zmienić to również w bieżącej rezerwacji.
Pierwotnie bardzo spodobał mi się pomysł wspólnego zgrupowania nas wszystkich w domkach drewnianych w jednym miejscu, zwłaszcza że do dyspozycji otrzymamy wydzieloną część parkingu w okolicach domków 24 i 25, jednak z uwagi na pytania stwierdzam, że nie ma co się przy tym upierać i po prostu osoby chętne na domki murowane postaramy się usytuować w okolicach "naszych" domków drewnianych.

Kinga twierdzi, że domek murowany ma ładniejszą kuchnię, jest też nieco większy i ma bardziej obszerny taras. Chociaż zarówno w domkach drewnianych, jak i murowanych daszek jest na tyle niewielki że siedzenie przy tej ławce na dworze w czasie deszczu będzie raczej utrudnione. Różnica polega na tym, że w domku murowanym ławka 4-osobowa (taki typowy piwny stolik + 2 ławki) mieści się na upartego na ganku, a w przypadku drewnianego stoi na ziemi przed domkiem. W tej kwestii będziemy jeszcze rozmawiać z Właścicielką - chciałbym żeby każdy domek miał przydzielony stojący parasol, bo wiadomo jak bywa z pogodą. Na moje oko domki są oprócz tego w zbliżonym standardzie- te drewniane przypominają domki z Sulejowa, te murowane - domki z Gosławic.

Waski - |24 Lut 2013|, 2013 23:02

ja tam murowany tylko dla numeru biere a tak to bym wzionął drzewnianny bo lubie drzewno :D
Julek - |24 Lut 2013|, 2013 23:08

No ja też preferuję drewno, bo to w końcu wyjazd, a nie przez całe życie w betonie. Ale Kinga mi jęczy że tam kuchnia ładniejsza, a że tarasik większy, więc piszę wszystkim żeby nie było płaczu. Tylko co ona będzie kotlety klepać, pasztet kręcić na tym zlocie, czy jak. Kiełbacha, hamburgery z biedronki (jest po drodze - w Lubartowie bodajże) i przeżyjemy.

BTW - to chyba pierwszy zlot, do którego nie prowadzi jakaś droga przełajowa, na której Jankes pozrywa sobie katalizatory, albo ktoś utopi wielorasa jak w czocha - zjazd jest bezpośrednio z głównej drogi o statusie co najmniej powiatowym :)

pablo19 - |24 Lut 2013|, 2013 23:16

W dżewniane dobrze się szyszkami rzuca ;)
Jankes - |24 Lut 2013|, 2013 23:19

Julek napisał/a:
BTW - to chyba pierwszy zlot, do którego nie prowadzi jakaś droga przełajowa, na której Jankes pozrywa sobie katalizatory, albo ktoś utopi wielorasa jak w czocha - zjazd jest bezpośrednio z głównej drogi o statusie co najmniej powiatowym :)


Eee, a ja juz myslałem ze bedzie kolejna konkurencja, "kto szybciej posklada wydech w cossie"...aaa zapomniałem nie przyjade cossem :P

Aro - |25 Lut 2013|, 2013 00:08

Julek napisał/a:
chciałbym żeby każdy domek miał przydzielony stojący parasol, bo wiadomo jak bywa z pogodą

Ja dwa-trzy pawulony :P takie chyba 3x3m mogę zwieźć

Julek - |25 Lut 2013|, 2013 07:30

Aro, jeśli nie uda się nic na miejscu załatwić, to na pewno się do Ciebie w tej sprawie zgłoszę
Kasia - |25 Lut 2013|, 2013 09:11

Jak dla Mnie kuchni mogłoby w ogóle nie być. Wszystkie te "rozrywki" zostawiam za drzwiami domu :].
Rozumiem, że ognisko jakieś będzie a w razie niepogody grilla można na wszelki wypadek zabrać?

Jankes - |25 Lut 2013|, 2013 09:27

Julek, chyba grille bedą na miejscu jak zawsze??

Kasiu, jakbyście nie mieli co zrobi z Wiktorem, to rodzice sie juz pytali czy jedziecie we trójke :)

Kasia - |25 Lut 2013|, 2013 09:35

Jankes napisał/a:


Kasiu, jakbyście nie mieli co zrobi z Wiktorem, to rodzice sie juz pytali czy jedziecie we trójke :)


Hehe, mamy już opiekę dla młodego ale podziękuj rodzicom za troskę :) .

Julek - |25 Lut 2013|, 2013 11:04

Ognisko oczywiście będzie, miejsca są dwa, z ławeczkami, podobnie jak duży grill, szczegóły w tych kwestiach omówimy sobie jak już będziemy mieli w miarę skonkretyzowaną listę chętnych.

W razie niepogody mamy fajne spore zadaszenie wraz z długimi ławkami do dyspozycji, pod którym spokojnie wszyscy się zmieścimy. Możemy tam wynająć dużego grilla lub ustawić kilka małych.
Grille przy domkach powinny być, ale jako że jeszcze nie rozpakowali magazynu na wiosnę, to nie jest to informacja pewna - przed naszym przyjazdem na pewno będę o tym informował.

pader - |25 Lut 2013|, 2013 14:14

Dobra przekonaliście -> bierzemy drewniany :P
sebastian.k - |26 Lut 2013|, 2013 22:23

Szkoda że nie dam rady w tym roku zgłosić się na ogólnopolski zlot ale około 14 kwietnia urodzi mi się syn i nie zostawię mojej połowicy samej w domu z naszym Kubusiem muszę i chcę jej pomóc ale może prędzej na jakieś mniejsze spoty chętnie się wybiorę :)
Zysio - |27 Lut 2013|, 2013 00:29

Julek napisał/a:
5. Wieczorna projekcja wspominkowych filmów i zdjęć z poprzednich zlotów FST na sali konferencyjnej


o to dobre może być, może się czegoś nowego dowiem o sobie :):

Vaux - |27 Lut 2013|, 2013 00:49

Ciekawe czy maca by chętnie jechał na ten zlot po przeczytaniu tego :P
wegus - |27 Lut 2013|, 2013 12:16

Waski napisał/a:
Ty to jescze masz opór autostrada a ja ? 500 km za pan brat z ITD - ale nastawiam się na przyjazd :D


Podjedziesz do Poznania, a dalej możesz się do nas zapakować....

[ Dodano: |27 Lut 2013|, 2013 12:19 ]
Kevin Xy napisał/a:
nie wierze aby odleglosc powalila frekfencje !!


pewnie nie bo ostatnio "z zachodu" mało ludzi przyjeżdzało :-)

Kasia - |28 Lut 2013|, 2013 11:01
Temat postu: Re: OGÓLNOPOLSKI ZLOT FST - 2013 - Stara Jedlanka - !INFO!
Julek napisał/a:


Zaliczki i sprawy finansowe
Do dnia 18 marca musimy wpłacić 30% zaliczki za wszystkie ostatecznie zarezerwowane domki. Pozostałą należność możemy dopłacić przed samym zlotem, czyli do 27 maja.


Jak wygląda sprawa z wpłaceniem zaliczki jeśli domek się dzieli z innymi osobami np. tak jak ja z Tomkiem będziemy z Trzypionem i Beatą? Czy to ma wyglądać tak, że np. ja wpłacam za 4 doby 30% zaliczki, resztę do 27 maja tak jak napisałeś i później osobiście rozliczam się już z Trzypionem?

Julek - |28 Lut 2013|, 2013 11:34

Chyba najprościej, tak żeby uniknąć zbędnego bałaganu -w ramach jednego domku dobrze byłoby gdybyście rozliczali się sami, dokładnie tak jak napisałaś.

Tak jak pisałem, od jutra tj. od 1 marca zbieramy zaliczki - podam wtedy nr konta. Na podstawie aktualnej listy chętnych powstanie wątek z wpłatami i na nim będziemy pisać kto ile i do kiedy ma wpłacić. W przypadku domku łączonego po prostu napiszę: "Domek nr xx - Kasia+Tomek (4 doby), Beata+Trzypion (2doby) - zaliczka 30% z " 440zł = 132zł, kto robi przelew - bez znaczenia, byleby kwota się zgadzała.

Kasia - |28 Lut 2013|, 2013 11:39

Mi też tak właśnie pasi najbardziej. I niech tak zostanie.

[ Dodano: |28 Lut 2013|, 2013 11:45 ]
Julek napisał/a:
zaliczka 30% z " 440zł = 132zł,


a to:

Julek napisał/a:
- opłata klimatyczna 1,5 zł dorosły, 0,70zł dziecko do lat 10 (za dobę)


czyli wychodzi zaliczka z 446 zł. = 133,80

trzypion - |28 Lut 2013|, 2013 11:58

Kasiu, to ja poproszę na PW namiary na konto - w sumie mamy 4+2 = 6 dób, czyli 1/3 z tego moja, czyli 44zł dla Ciebie.
Julek - |28 Lut 2013|, 2013 12:02

Kasia, nie mieszajmy do zaliczek za domki opłaty klimatycznej, ani innych dopłat za pieski etc. - to rozliczymy przy płatności przed samym zlotem
Kasia - |28 Lut 2013|, 2013 12:04

Ok ok.

[ Dodano: |28 Lut 2013|, 2013 12:12 ]
trzypion napisał/a:
w sumie mamy 4+2 = 6 dób,


Z tego co ja widzę to cały zlot to są 4 doby ;) . Reszta na PW.

pader - |28 Lut 2013|, 2013 14:16

A można wpłacić całość za jednym razem i mieć z głowy?
Julek - |28 Lut 2013|, 2013 14:23

pader, nie widzę przeciwskazań
lukas2 - |28 Lut 2013|, 2013 23:13

wegus napisał/a:
pewnie nie bo ostatnio "z zachodu" mało ludzi przyjeżdzało

W okolice wielkopolskie to pewnie bym się wybrał ale 1600 na PB + pobyt to ponad siły już

trzypion - |28 Lut 2013|, 2013 23:14

Trza LPG zamontować :P
lukas2 - |28 Lut 2013|, 2013 23:24

Nie po to go wywalałem żeby montować :-P
Kevin Xy - |28 Lut 2013|, 2013 23:37

no to jak zes wymontowal to jezdzij wokol komina
Zysio - |28 Lut 2013|, 2013 23:46

Do Piły i do Pana Wegusa szeroki uśmiech
wegus - |1 Mar 2013|, 2013 21:52

Zysio napisał/a:
Do Piły i do Pana Wegusa szeroki uśmiech


Konkrety proszę bo piątek, późno, Lech przegrywa, nie myślę....

Ja raczej przybędę, ale scorpio chyba nie będę męczył wyjazdem :-)

Jankes - |1 Mar 2013|, 2013 21:56

wegus napisał/a:
Ja raczej przybędę, ale scorpio chyba nie będę męczył wyjazdem :-)


Scorpio Scorpio, bo w przeciwnym wypadku przyjade do Piły i Ci je zabiore :)

Aro - |1 Mar 2013|, 2013 22:20

wegus napisał/a:
Ja raczej przybędę, ale scorpio chyba nie będę męczył wyjazdem
ta ja wszystkimi chcę jechać a Ty żadnym :shock:
Nie, no fakt ja dwoma zrobię mniej km co Ty jednym :P

krzyhoo - |2 Mar 2013|, 2013 14:41

kawał drogi ale skoro przyjaciele się zbierają... :)
pandy - |2 Mar 2013|, 2013 14:57

lukas2 napisał/a:
wegus napisał/a:
pewnie nie bo ostatnio "z zachodu" mało ludzi przyjeżdzało

W okolice wielkopolskie to pewnie bym się wybrał ale 1600 na PB + pobyt to ponad siły już


Bo dla "warsiafki" to my som niemce...
Moze nastepna razem jak bedzie blizej sciany zachodniej to sie odwaze podjechac scorpio - jeno musze porobic w nim kilka rzeczy zeby wstydu nie bylo ;) a na razie wszystlkim FST'owcom milej zabawy zycze.

Jankes - |2 Mar 2013|, 2013 15:02

Skoro my jezdzilismy do Czocha, to mysle ze wy możecie do nas przyjechac :)
pablo19 - |2 Mar 2013|, 2013 15:13

krzyhoo napisał/a:
kawał drogi ale skoro przyjaciele się zbierają... :)
Duch w narodzie nie wyginął :)
Zysio - |2 Mar 2013|, 2013 15:33

Jankes napisał/a:
Skoro my jezdzilismy do Czocha, to mysle ze wy możecie do nas przyjechac


no, dziki wschód też na zachodzie był, to i odwrotnie musi się dać ;)

Julek - |2 Mar 2013|, 2013 18:32

Ja tam się nie boję swoim Scorpio jechać choćby do Hiszpanii, dziś - z marszu, bez sprawdzania stanu oleju, płynu chłodzącego i innych piardół.

Prawda jest taka, że chcieliśmy znaleźć ośrodek bliżej centrum Polski, ale niestety - większość z tych, które trzymają jakikolwiek poziom i są atrakcyjne dla nas - są już dawno zarezerwowane. Mam ośrodek 5 km. od domu, czyli powiedzmy centrum Polski, ale wstyd by mi było Was tam zapraszać. Coś za coś.

Bardzo się cieszę, że Krzysiek i Monika zdecydowali się przyjechać. I nie było biadolenia, że to daleko, że mają małe dziecko, czy coś tam jeszcze.
Ot - jak sam napisał skoro przyjaciele się zbierają
Będzie fajnie, kto może -niech przyjeżdża. Kto nie może, niech żałuje, następna okazja za rok.

Vaux - |2 Mar 2013|, 2013 22:24

Myślę że z Yakuzem odwiedzimy zlotowców ale raczej jednodniowo...
Julek - |2 Mar 2013|, 2013 22:31

Vaux, łee tam nie świrujcie, macie całe 90km do zrobienia - dogadajcie się z kimś kto ma domek i zostańcie sobie chociaż na piątek/sobotę albo inne dwa dni
YaKuZ - |2 Mar 2013|, 2013 22:43

eee ja tego nie powiedziałem :P jak będzie dało rade to bede kimał i w samochodzie :P
Vaux - |2 Mar 2013|, 2013 23:48

YaKuZ napisał/a:
bede kimał i w samochodzie


No tak... :P

trzypion - |3 Mar 2013|, 2013 00:28

Zawsze mozna w lecie wpaśc do mnie, mam tylko 120m^2 hali mieszkalnej do dyspozycji pod Międzyrzeczem ;)
wegus - |3 Mar 2013|, 2013 09:25

krzyhoo napisał/a:
kawał drogi ale skoro przyjaciele się zbierają... :)


lubię to ... czy jakoś tak to było ...

aaa.... może to nie ta strona ?

Julek - |3 Mar 2013|, 2013 11:25

wegus, pozdrowienia dla całej ferajny, widzę że narada była bardzo udana, efekty również - pięknie!
Waski - |3 Mar 2013|, 2013 14:18

wpadajcie wpadajcie bo będzie miał kto podziwiać moje mkIV - autografy też będę rozdawał :D
Stoper - |3 Mar 2013|, 2013 16:38

No to termin żeśta wybrali. :(
Akurat 31 maja tracę wszelkie prawa i wolności obywatelskie więc nie ma opcji żebym się pojawił.

Aro - |3 Mar 2013|, 2013 16:51

Stoper się żeni!?
Julek - |3 Mar 2013|, 2013 16:51

termin jest ten sam od zawsze :)

Najnowsze info jest takie:
- zwiększyłem telefonicznie liczbę drewnianych domków - aktualnie dysponujemy numerami od 20 do 32 oraz 37 i 38
- dodałem 3 domki murowane do rezerwacji i aktualnie mamy zarezerwowane numery od 8 do 13

Jeśli chodzi o domki drewniane, to możemy się decydować do 18 marca, natomiast domki murowane - te dodatkowe 3 zarezerwowane sztuki, mamy zaklepane do najbliższego wtorku - 5 marca. Po tym terminie będę musiał zwolnić nie zadeklarowane domki murowane, drewniane nadal pozostaną dla nas conajmniej do 18 marca.

Stoper - |3 Mar 2013|, 2013 17:11

Aro skąd wiedziałeś?
Dobra, kończę OT bo mi się pasek wróci jeszcze. :P

Vaux - |3 Mar 2013|, 2013 17:41

Julek napisał/a:
Vaux, łee tam nie świrujcie, macie całe 90km do zrobienia - dogadajcie się z kimś kto ma domek i zostańcie sobie chociaż na piątek/sobotę albo inne dwa dni


Właśnie trwają negocjacje z połowicą i dzieckiem i jest duża szansa że zagościmy na 2 dni :)

Zysio - |3 Mar 2013|, 2013 17:45

Jest jeszcze 29 i 30.05... :D
Julek - |3 Mar 2013|, 2013 19:45

Vaux, i tak trzymać!
Aro - |3 Mar 2013|, 2013 20:08

Stoper napisał/a:
Aro skąd wiedziałeś?

Lepsze to niż odwieszenie zawiasów :P bo to była druga opcja :)

Stoper - |3 Mar 2013|, 2013 21:31

Co do zawiasów to chyba z takim wyprzedzeniem bym info nie dostał gdybym miał takowe do odwieszenia. :P
trzypion - |3 Mar 2013|, 2013 22:25

Stoper, a podróż poślubna?
Waski - |3 Mar 2013|, 2013 22:51

Julek napisał/a:
natomiast domki murowane - te dodatkowe 3 zarezerwowane sztuk

zamówiły solidne "firmy" więc nie ma obaw :D

Aro - |4 Mar 2013|, 2013 03:30

Stoper, w każdym razie papał Ty w kabału :P
Julek - |4 Mar 2013|, 2013 07:26

Waski, dla Ciebie i Wegusów domki murowane są pewne, chodziło mi o to że mamy dodatkowe 3 sztuki, ale tylko jutrzejszego wtorku
Waski - |4 Mar 2013|, 2013 14:29

aaaaa to takie buty :D
Stoper - |4 Mar 2013|, 2013 15:36

Nie no Trzypion pewnie podróż jakaś będzie, ale po poprawinach to ja raczej nie będę nawet myślał o tym żeby 2go wsiadać za fajerę bo w razie kontroli to by pewnie alkomat zwariował. A po za tym Wy już się wtedy będziecie pakować i wyjeżdżać. :(
trzypion - |4 Mar 2013|, 2013 16:13

Zatrudnic kierowcę ;)
Stoper - |4 Mar 2013|, 2013 16:18

Jest to siakieś rozwiązanie, acz jak pisałem 2go czerwca to Wy się już będziecie ewakuować ze miejsca zlotu, więc jaki sens cykać tyle km? W przyszłym roku mam nadzieję, że się uda. Będzie powód żeby poświętować bo rocznicę będę miał jak wytrzymam tyle czasu. :P
rafalski - |4 Mar 2013|, 2013 17:25

To do ślubu skorupką będziesz jechał?
Stoper - |4 Mar 2013|, 2013 18:04

Jak najbardziej.
Acz skończmy OT tutaj bo jeszcze trochę to nas autor pogoni. :)

adi_k0 - |10 Mar 2013|, 2013 11:49

A można sobie wpaść tak na jeden dzień bez noclegu? Bo blisko mam, nocować nie będę mógł ale z chęcią bym poznał klubowiczów.
playandwin24 - |10 Mar 2013|, 2013 11:55

adi_k0 napisał/a:
A można sobie wpaść tak na jeden dzień bez noclegu? Bo blisko mam, nocować nie będę mógł ale z chęcią bym poznał klubowiczów.


Też o tym myślałem :)

Pogadałbym z Jorzo może obaj byśmy przyjechali jakby dało radę :)

Jankes - |10 Mar 2013|, 2013 11:57

Jasne że można wpasc na jeden dzień. Zapraszamy
Struna - |10 Mar 2013|, 2013 17:43

tyle że taki wpad zazwyczaj powoduje żal że jednak się nie zostaje na dłużej :)
slawektg - |10 Mar 2013|, 2013 18:05

A wódka sprzyja rozmowom............
Struna - |10 Mar 2013|, 2013 18:47

jaka tam wódka panie :) pełna kultura ;)
pepi - |10 Mar 2013|, 2013 18:50

a co mają robić ludzie co nie piją ??
:)
patrzeć jak inny piją :690:

[ Dodano: |10 Mar 2013|, 2013 18:50 ]
zapomniałem że nie ma takich

Zysio - |10 Mar 2013|, 2013 20:24

Struna napisał/a:
pełna kultura


chyba jasna pełna ;)

wegus - |10 Mar 2013|, 2013 20:51

pepi napisał/a:
a co mają robić ludzie co nie piją ??


my jako niepijący , np zawsze uciekaliśmy do Sanktuarium w Licheniu ... bo zlot był w pobliżu

czy w rejonie Jedlanek jest jakieś Sanktuarium ?

Julek - |10 Mar 2013|, 2013 21:38

wegus, jest muzeum socrealizmu w Kozłówce, czy to się łapie na Sanktuarium?
wegus - |10 Mar 2013|, 2013 21:42

Julek napisał/a:
wegus, jest muzeum socrealizmu w Kozłówce, czy to się łapie na Sanktuarium?


Tak, każde miejsce kultu jest dobre ...

PS: Porterówkę nastawiam

Julek - |10 Mar 2013|, 2013 21:44

wegus napisał/a:
Porterówkęnastawiam

Mniam
by Kinga

Waski - |10 Mar 2013|, 2013 23:44

wynocha mi z takimi dyskusjami stąd - co to kurde za reklama alkoholizmu - Julian tym razem chce zorganizować konkursy i to nie na najlepsze wyjście z progu - wyleję wam porterówkę pod krzaczek
Zysio - |11 Mar 2013|, 2013 07:06

Może nagrody za konkursy wypłacane "przelewem" będą?
Julek - |11 Mar 2013|, 2013 07:17

Spokojnie, wszystko jest dla ludzi, byle w odpowiednich proporcjach.... ;)
wegus - |11 Mar 2013|, 2013 08:38

Wąski - nie
Zysio - nie wiem
Julek - tak

Julek - |13 Mar 2013|, 2013 18:06

Bardzo dziękuję wszystkim za sprawną wpłatę zaliczek!

Mam prośbę- fajnie byłoby żeby do weekendu ostatnie zaliczki również znalazły się na moim koncie - wówczas będę mógł już w najbliższą sobotę pojechać do Jedlanki, podpisać umowę i wpłacić zaliczkę. Dzięki temu być może uda mi się zaklepać jeszcze ze dwa - trzy domki "na zapas", no i przede wszystkim będziemy mieli wszystko zaklepane tip top.

Vaux - |13 Mar 2013|, 2013 22:50

Ok, właśnie przelałem
Julek - |14 Mar 2013|, 2013 18:17

Vaux, pieniążki przyszły.
Z najnowszych wieści - w tę sobotę/poniedziałek jestem umówiony z Właścicielką na podpisanie umowy i zapłatę zaliczki. Mam nadzieję, że do tej pory reszta zaliczek spłynie na konto :)

Udało mi się dodatkowo zaklepać dla nas awaryjne 3 domki drewniane, postaram się przy okazji osobistego spotkania poprosić o jak najdłuższe ich trzymanie dla nas.
Wiem, że niektórym ciężko się określić w marcu, jak będą stali z czasem wolnym w maju - taki charakter pracy.
Dlatego też w tym momencie mamy do dyspozycji, wg. poniższego planu:
http://imageshack.us/phot...692/kopia9.jpg/
- domki drewniane 20-32, 37-38 - zajęte przez nas oraz dodatkowe domki drewniane nr 33, 34, 35
- domki murowane bez zmian, zajęte wszystkie dla nas dostępne

Jankes - |16 Mar 2013|, 2013 22:42

Łup
Julek - |16 Mar 2013|, 2013 23:00

Dzięki za upa.

Najnowsze info - dzisiaj spotkaliśmy się z Właścicielką ośrodka w celu podpisania umowy, wpłacenia zaliczki i dogadania szczegółów, które pojawiły się w międzyczasie.
Spotkanie było bardzo pozytywne, udało się nam załatwić wszystko bezproblemowo.

Tak więc na ten moment mamy zaklepane - zaliczkowane domki - 18 sztuk - 3 murowane i 15 drewnianych.

Udało nam się zarezerwować dodatkowe trzy domki - numery 33, 34 i 35 w numeracji ośrodka. Tak długo, jak się da - będą trzymane dla nas.
Tak więc wszyscy niepewni, spóźnialscy oraz Ci, którzy nie mogą aktualnie zadeklarować pobytu z uwagi na różne okoliczności typu praca/szkoła etc. mają szansę. Postaramy się trzymać te domki do maja, albo przynajmniej do końca kwietnia.

Oprócz tego z info dodatkowego:
- opłaty klimatycznej nie wnosimy (dot. tylko miesięcy letnich),
- w każdym domku jest standardowo 6 kompletów pościeli, są też talerze, garnki, jakaś tam podstawowa zastawa - NIE MA KIELISZKÓW, nie ma też małych grilli przy domkach - o to musimy zadbać sami
- dostaliśmy fajną ofertę grupowego wynajęcia parku linowego - ale o tym pogadamy sobie jeszcze bliżej zlotu,
- przy domkach, jeśli zajdzie taka konieczność pogodowa (oby nie!!!) - będą parasole

blaza61 - |28 Mar 2013|, 2013 14:16

Ahoj,
tak vám chci oznámit, že já s mojí ženou chceme přijet na sraz do Staré Jedlanky.
Pokud to čas dovolí přijedeme už ve středu 29.5.
Nevím jestli jedno auto nebo víc. Ubytování už máme zajištěno.
Těšíte se na nás :-d

pader - |28 Mar 2013|, 2013 16:08

Przetłumaczę:

Hi, 
więc chcę ogłosić, że ja i moja żona chcą przyjść na imprezę w Starym Jedlanky. 
Jeśli pozwala na to czas przyjdziemy już środa, 29.05 
I nie wiem, czy jeden samochód lub więcej. Zakwaterowanie podajemy. 
Czekasz do nas :)

blaza61 - |28 Mar 2013|, 2013 16:17

Pader - děkuji :-d
Podle toho kolik mi dnes přílo Poláků z FST k mým narozeninám, se nás už nemůžete dočkat :-d :-d :-d
Všem děkuji :-d

Przetłumaczę :

W zależności od tego, jak bardzo chciałem dzisiaj Polacy z FST na moje urodziny , z nami nie możesz się doczekać :-D :-D :-D
Dziękujemy wszystkim :-d

Julek - |28 Mar 2013|, 2013 16:24

blaza61,

Super!,
srdečně vítáni!

Zde je seznam účastníků, přidat své jméno, jak víte, datum příjezdu: http://ford-scorpio.pl/fo...der=asc&start=0

slawektg - |8 Kwi 2013|, 2013 22:04

Czy organizator bierze pod uwage wizyte "z partyzanta?"Mozna sie przespac w aucie?Bardzo chcialbym sie z Wami spotkac,ale naprawde nie potrafie sie zadeklarowac.Dziwnie ostatnio sie u mnie dzieje.......
pader - |9 Kwi 2013|, 2013 13:26

slawektg, już się ktoś zapisał że przyjedzie tylko na chwilę...
Kevin Xy - |9 Kwi 2013|, 2013 13:27

na zlot zawsze przyjezdza sie na chwile ...
Julek - |9 Kwi 2013|, 2013 13:52

slawektg, jak najbardziej, zapraszamy partyzantów, choćby na pół dnia.

Jeśli chodzi o spanie na parkingu to nie pytałem o takie rewelacje Gospodyni, bo raczej nie wypada pytać o to "oficjalnie". W domkach jest po 6 miejsc do spania, a większość obsadzona jest 4 osobami. Sądzę, że jeśli przebędziesz taki dystans to spanie w aucie będzie marnym pomysłem. Założę się jednak, że miejsce do przekimania u kogoś zawsze się znajdzie bez większego problemu... :)

artur.k - |9 Kwi 2013|, 2013 13:54

to możliwe że i ja z żoną na popołudnie wpadniemy,bo kilkadziesiąt km. tylko mamy do przejechania :)
ford2fast - |9 Kwi 2013|, 2013 23:13

slawektg napisał/a:
Czy organizator bierze pod uwage wizyte "z partyzanta?"Mozna sie przespac w aucie?Bardzo chcialbym sie z Wami spotkac,ale naprawde nie potrafie sie zadeklarowac.Dziwnie ostatnio sie u mnie dzieje.......

Prawdziwi partyzanci nigdy nie pytali o takie pierdoły :)
Ty też nie powinieneś :):
Przyjeżdżasz i tyle :)

slawektg - |10 Kwi 2013|, 2013 21:34

Rozkaz!
Green Scorpio - |10 Kwi 2013|, 2013 21:57

Jak artur.k sie wybierze to i ja tam wpadnę :)
Zysio - |11 Kwi 2013|, 2013 09:22

No no, wstyd żeby lubelska ekipa mając zelot na miejscu - nie dopisała :P
Jankes - |11 Kwi 2013|, 2013 09:36

Mam taki głupi co nieco pomysł, może zaprosimy jakaś telewizje, moze niech nakreca o nas jakis kawałek materiału, nie wiem jak to sie odbywa, ale może. Julek już ma wejścia :P
Zysio - |11 Kwi 2013|, 2013 09:38

Jankes napisał/a:
Mam taki głupi co nieco pomysł, może zaprosimy jakaś telewizje, moze niech nakreca o nas jakis kawałek materiału, nie wiem jak to sie odbywa, ale może. Julek już ma wejścia :P


zwłaszcza wieczorem niech kręcą :D

Waski - |11 Kwi 2013|, 2013 09:39

Jankes napisał/a:
Mam taki głupi co nieco pomysł

true

Jankes napisał/a:
Julek już ma wejścia

true

Jankes napisał/a:
może zaprosimy jakaś telewizje

może jednak nie :)

Jankes - |11 Kwi 2013|, 2013 10:12

Oj tam oj tam, myślałem o reklamie klubu :)
Aro - |11 Kwi 2013|, 2013 15:35

Jankes napisał/a:
Mam taki głupi co nieco pomysł, może zaprosimy jakaś telewizje, moze niech nakreca o nas jakis kawałek materiału, nie wiem jak to sie odbywa, ale może. Julek już ma wejścia :P

Hmm, może do cyklu "Dlaczego ja" albo "Trudne sprawy" bo "Wódko pozwól żyć" wyleciało z anteny w latach 90 :P


ż a t r o w a ł e m p r z e c i e ż :twisted:

Julek - |11 Kwi 2013|, 2013 16:04

Przeszła mi taka myśl przez głowę, ale później zacząłem się zastanawiać po co to nam potrzebne.

Owszem, jeśli patrząc na obecność tv przez pryzmat tego, że swoim zlotem i relacją z niego zachęcimy zabłąkanych użytkowników scorpio do wizyty na forum i na kolejnych zlotach, to może byłoby i warto. W sumie spotkałem w życiu wielu użytkowników scorpio, którzy nie mieli bladego pojęcia o FST, ale głównie byli to ludzie, którym takie pojęcie nie było do niczego potrzebne, bo traktowali to auto jako zwykłego strupa. Przyznam - druga grupa po prostu była mało biegła w obsłudze komputera/internetu, albo nie miała czasu na buszowanie po necie.

Mój koronny argument, który zaważył na tym że przestałem nad tym myśleć to niestety brak odpowiedniej telewizji, która mogłaby taką relację pokazać. Niestety w temacie motoryzacji ogólnopojętej jesteśmy skazani na koncern ITI, czyli na telewizję tvn turbo. A ona, przed nagraniem wymaga podpisania zrzeczenia się jakichkolwiek praw do nagranego materiału i nie daje żadnego prawa do zobaczenia go w postprodukcji, tuż przed emisją i ewentualnych korekt. O ile w temacie mojego osobistego występu przed kamerą w w/w telewizji, podpisałem zgodę na publikację i mogę mieć tylko do siebie pretensje, że telewizja ta paskudnie pocięła mi wypowiedź i usunęła z niej wszystko, co miałem do powiedzenia ważnego, zostawiając jakieś pierdoły, o tyle w przypadku zlotu na którego przyjeżdża x-osób i x-aut sytuacja przedstawia się nieco inaczej.
Nie mam ochoty ani za nikogo takiej zgody wyrażać, ani tym bardziej potem wstydzić się - nie za nasze zachowanie, bo to zawsze jest super i na miejscu, ale za to jak pokazała nas telewizja. Bo mogą pokazać nas jako grupę fajnych ludzi, z fajnymi autami w tle, którzy to ludzie lubią się ze sobą spotkać, powygłupiać, pobawić i popić, a mogę też pokazać nas jako bandę idiotów, którzy podniecają się zardzewiałymi trupami. Zależy na co będą mieli ochotę i co będzie im bardziej potrzebne. I nie spytają nas o zdanie.

Dlatego też mam propozycję dla zlotowiczów:) Ja mam tylko taką zabawkową kamerę, ale może ktoś będzie miał lepszą. Ja niestety się tym nie zajmę, ale może ktoś będzie miał chwilę czasu/sprzętu/umiejętności. Trzeba by wziąć tą kamerę i polatać z godzinę między ludzikami. Nagrać buźki, zadać ze dwa pytania - dlaczego przyjechałeś, który raz tu jesteś, dlaczego scorpio a nie golf itd. Zrobić do tego kilka fajnych zdjęć naszych aut.
Takie godzinne nagranie następnie pociąć, obrobić, dodać owe fotki i zrobić z tego 10 minutową relację. Możemy takową wrzucić do sieci, albo wysłać nawet do tvn-u i tv trwam, zastrzegając brak zgody na jakąkolwiek ingerencję w materiał i będzie to relacja ze zlotu. Proste. Nikt nam tego nie potnie, nie poprzestawia, będzie nasze i tyle.

Struna - |11 Kwi 2013|, 2013 16:07

dobrze powiedziane
Zysio - |11 Kwi 2013|, 2013 16:24

Julek napisał/a:
Dlatego też mam propozycję dla zlotowiczów:) Ja mam tylko taką zabawkową kamerę, ale może ktoś będzie miał lepszą. Ja niestety się tym nie zajmę, ale może ktoś będzie miał chwilę czasu/sprzętu/umiejętności. Trzeba by wziąć tą kamerę i polatać z godzinę między ludzikami. Nagrać buźki, zadać ze dwa pytania - dlaczego przyjechałeś, który raz tu jesteś, dlaczego scorpio a nie golf itd. Zrobić do tego kilka fajnych zdjęć naszych aut.

Takie godzinne nagranie następnie pociąć, obrobić, dodać owe fotki i zrobić z tego 10 minutową relację. Możemy takową wrzucić do sieci, albo wysłać nawet do tvn-u i tv trwam, zastrzegając brak zgody na jakąkolwiek ingerencję w materiał i będzie to relacja ze zlotu. Proste. Nikt nam tego nie potnie, nie poprzestawia, będzie nasze i tyle.


Tak se myślę... że może jest wśród nas ktoś, kto takimi rzeczami się zajmuje?

Bo ten pomysł mi się podoba.

Struna - |11 Kwi 2013|, 2013 16:46

byle nie jak wtedy bodaj kuzyn nagrał nocne wycia :) to była niezła rzeźnia :)
wegus - |11 Kwi 2013|, 2013 20:55

Zysio napisał/a:


Tak se myślę... że może jest wśród nas ktoś, kto takimi rzeczami się zajmuje?

Bo ten pomysł mi się podoba.


podziałamy, spróbujemy, w dzisiejszych czasach wystarczy telefon nagrywający w HD zamontowany na statywie a taki zestaw posiadam

co wyjdzie to zobaczymy, a co nie wyjdzie to się wytnie :-)

poza tym jak pojedzie ze mną Wodzu to on ma porządną kamerę

Waski - |11 Kwi 2013|, 2013 21:39

może coś zabiorę ze sobą - może będzie nawet kamera dla Jurka i kawałek placyku .....
może z kilku kamer wyjdzie coś ciekawego :D

Struna - |11 Kwi 2013|, 2013 22:00

to stos opon jeszcze :)
Waski - |11 Kwi 2013|, 2013 23:53

wirtualny Ci zrobimy :D
Struna - |12 Kwi 2013|, 2013 00:43

biorę :)
ford2fast - |12 Kwi 2013|, 2013 02:41

Tego się nie bierze - na to się włazi :roll:
........ A potem podpalają :):

pablo19 - |12 Kwi 2013|, 2013 07:27

Zapytam takiego jednego co mi kiedyś ukręcił fajny filmik :) Ze swojej strony mogę wziąć kamerę i oczywiście aparat :)
Co do zadawania pytań i stronę "dziennikarską" należało by ogarnąć z naszej strony, bo ktoś z zewnątrz może zadawać bezsensowne pytania.

Kasia - |12 Kwi 2013|, 2013 09:18

Z innej beczki: Julek, czy jest tam gdzie na rolkach pojeździć ?
Julek - |12 Kwi 2013|, 2013 09:48

Przyznam szczerze, że nie zwróciłem uwagi. Jak ostatnio tam byłem to wszystko było pod śniegiem, ale obawiam się że po ośrodku będzie raczej ciężko- nawet jeśli ścieżki są wybetonowane, to raczej wąskie (pozdrowienia:P) i kręte. Zostaje ta duża ulica, co prawda mało ruchliwa, no ale jednak czasem jakieś auta tam jeżdzą...
Aro - |12 Kwi 2013|, 2013 09:57

Julek, wracając do tematu parasoli - gdzieś mi przeleciało że będą, ale nie mogę znaleźć. Jak z tym? Nie kombinować tych pawiloników?
Kasia - |12 Kwi 2013|, 2013 10:02

Julek napisał/a:
Przyznam szczerze, że nie zwróciłem uwagi. Jak ostatnio tam byłem to wszystko było pod śniegiem, ale obawiam się że po ośrodku będzie raczej ciężko- nawet jeśli ścieżki są wybetonowane, to raczej wąskie (pozdrowienia:P) i kręte. Zostaje ta duża ulica, co prawda mało ruchliwa, no ale jednak czasem jakieś auta tam jeżdzą...


Ok, dzięki :)

Struna - |12 Kwi 2013|, 2013 10:49

ford2fast napisał/a:
Tego się nie bierze - na to się włazi :roll:
........ A potem podpalają :):
to wejdziesz i zobaczymy widowisko
Julek - |12 Kwi 2013|, 2013 11:02

Aro, mają być, bo mają kupować, ale jeśli to nie problem to poczekajmy do końca kwietnia - jak dostanę potwierdzenie, że są na pewno - będziemy mieli jasność
Zysio - |23 Kwi 2013|, 2013 19:19

Wiecie co...

Ja to już kurde z niecierpliwością odliczam ten miesiąc do zelota :)

Kevin Xy - |23 Kwi 2013|, 2013 19:21

mnie troche warszawski spot uspokoil, ale fakt- pacze na kalendarz i odliczam :p
pader - |23 Kwi 2013|, 2013 20:09

Mignie ten czas nie wiadomo kiedy :)
Waski - |23 Kwi 2013|, 2013 20:41

mignie zdecydowanie mignie ;/
pepi - |23 Kwi 2013|, 2013 22:09

dzisiaj mówili w radiu coś o alkoholizmie weekendowym :)
tylko ja nie pijam jakby co :P

Struna - |23 Kwi 2013|, 2013 22:17

pepi napisał/a:
tylko ja nie pijam jakby co
Twoja strata :)
pablo19 - |24 Kwi 2013|, 2013 09:51

Kevin Xy napisał/a:
mnie troche warszawski spot uspokoil, ale fakt- pacze na kalendarz i odliczam :p
Już nie musisz się męczyć: KLIK
Julek - |26 Kwi 2013|, 2013 21:28

Zaktualizowałem sobie tabelkę w excelu - na dzień dzisiejszy mamy zadeklarowane 62 osoby, 10 dzieci i 4 psy. Myślę, że skład mamy porządny :-d

Na dniach zrobimy podział kosztów typu ognisko, grill czy wynajem projektora wedle tych wartości, ale z uwagi na powyższe - dopłata od jednej osoby będzie raczej symboliczna.

Brawo!

wegus - |28 Kwi 2013|, 2013 22:46

nie wiem czy przyjadę scorpiakiem.....
ostatnio ciągle nęka mnie awariami.... najpierw problemy z zapłonem a teraz gotuje się płyn hamulcowy
i trzy koła ...niby jest miesiąc czasu coby ogarnąć ale jest jakieś ale....

ale mazda autobus nie bedzie nam przeszkadzać :-)

Struna - |29 Kwi 2013|, 2013 11:53

to zdaje sie o ludzi chodzi a nie o samochody (choć poniekąd to one nas kiedyśtam połączyły) więc czymkolwiek przyjedziecie będzie ok :)
Adam73 - |29 Kwi 2013|, 2013 20:28

Struna napisał/a:
to zdaje sie o ludzi chodzi a nie o samochody (choć poniekąd to one nas kiedyśtam połączyły) więc czymkolwiek przyjedziecie będzie ok :)

a jeszcze niedawno chcieli na zlocie szmelcwagena topić ,jaka ewolucja ;)

Vaux - |29 Kwi 2013|, 2013 22:02

Ciii, to dopiero na zlocie miało się wydać ;)
Waski - |29 Kwi 2013|, 2013 23:49

Adam73 napisał/a:
a jeszcze niedawno chcieli na zlocie szmelcwagena topić ,jaka ewolucja

może dla Struny jest OK - ja tam teraz palę wszystko co nie jest dresowozem a jak przyjedziecie na zlot bez dresu wizytowego to będę okładał was magnetyczną rękawicą :D

Struna - |30 Kwi 2013|, 2013 00:24

Ja bym inaczej powiedział niż ok ale forumowe zakazy dla nieletnich itd :-)
pepi - |30 Kwi 2013|, 2013 21:43

audi lubicie :-d
Vaux - |30 Kwi 2013|, 2013 22:27

Oczywiście :twisted: ;)

Struna - |30 Kwi 2013|, 2013 23:57

Jak najbardziej :-)
Nawet specjalnie wiadomość zostawimy :-)


Aro - |1 Maj 2013|, 2013 01:03

pepi, jak mój kumpel na zlocie w Karkonoszach chciał spokojnie spać to zrobił tak:




:-d :-d :-d

pepi - |1 Maj 2013|, 2013 12:35

wołowine też :)
Julek - |3 Maj 2013|, 2013 11:29

Zaktualizowałem listę wpłat, zachęcam do zapoznania się http://ford-scorpio.pl/fo...p=604312#604312 :)
Zysio - |3 Maj 2013|, 2013 11:57

Julianie -

Zysiek do poprawki, druga wpłata poszła na początku kwietnia, łącznie powinno być 230 PLN.

Nawet PW Ci pisałem jak wpłaciłem.

Sprawdź to proszę.

Julek - |3 Maj 2013|, 2013 12:02

Zysio, zgadza się, poprawione
Zysio - |3 Maj 2013|, 2013 12:40

Dziękuję :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group