Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Spotkania i Zloty - Kogo poznalem na Zlocie w Slesinie ...

IBOL - |15 Lip 2005|, 2005 09:09
Temat postu: Kogo poznalem na Zlocie w Slesinie ...
Tak sobie wracam pamiecia i przypominam kogo mialem okazje poznac, poprzez rozmowe, zamiane slowa, czy po prostu spojrzenie na moim pierwszym zlocie z FST. Jako, ze rozmawiamy na tym forum na wiele, nie koniecznie zwiazanych ze scorpio tematow, pozwalam sobie na wypisanie tych ktorych kojarze i prosze o przypomnienie kogo pominalem :)

Jesli ktos ma ochote, niech sie dolaczy :)
-----------------
Rozmawialismy:

Adam_2000
Rafal (Antek)
Speedo
Cossie
Przemko
Dereg z zonka
Szuler i Szulerka
Raf7 z zonka
Monter
Klinu
Oli31
Mila dziewczyna z plazy - zonka pewnego Slazaka, ktorego nicka tez nie znam a zapewne go widzialem

Zamienilismy slowo:

Wegus
Abukuba
Struna
Maup
BC_Leszcz
Korek
Megalith
Aneta

Widzialem:

Leo
Zbyszek
Aro
Keller
Michalkrak
Artin

Kevin Xy - |15 Lip 2005|, 2005 17:07

no patrz skurczybyka !! pijany czy co ze mnie nie widzial ?? a moze stalem bokiem ?? a moze mnie tam nie bylo ?? :mrgreen:
Adam_2000 - |15 Lip 2005|, 2005 19:00

No to teraz tylko doczep do każdego kawałek zdjątka i wszyscy będą wiedzieć kto jest kto :)
IBOL - |15 Lip 2005|, 2005 20:01

Kevin, to byles? Hmm, no to teraz mi zagadke dales. Daj jakies zdjecie to moze skojarze.

edit:
No dobra, pytanie retoryczne - wiem, ze byles ale nie mialem o tym pojecia na zlocie, bo spodziewalem sie goscia ze zdjecia (negatyw) i nie udalo mi sie rozpoznac.

Adam_2000 - |15 Lip 2005|, 2005 20:49

IBOL, ja mysle o zzrobieniu czegoś takiego :


... co Ty na to ? :)

IBOL - |15 Lip 2005|, 2005 21:24

Tez o tym myslalem i w sumie to wlasnie zabralem sie za to ale zdecydowalem, ze sciagne ISO i wezme zdjecie grupowe w duzej rozdzielczosci podpisze.

W razie czego Twoja forma jest spoko - taka mialem w pierwszym planie ale ze niezle Ci poszlo, to do dziela :twisted: mr Adam2k :D

P.S.
... ach to to jest Kevin, no to faktycznie widzialem, choc dziwnym trafem slowa nei zamienilem. Chyba dojechal w sobote, nieprawdaz?

Aneta - |15 Lip 2005|, 2005 22:12

Z Anetą nawet rozmawiałeś, aczkolwiek możesz nie pamiętać :mrgreen:
IBOL - |15 Lip 2005|, 2005 22:35

No to pieknie - przypomnialem sobie ale to bylo faktycznie w przelocie podczas akcji: kasa za namioty.

P.S.
Jak skonczyla sie ta sprawa?

monter - |15 Lip 2005|, 2005 22:40

Adam dokladnie sam tak to widzialem. Cos w formie tablo. Poprosilem Antka o liste obecnych ale jescio nie dostalem. Jak cos to wspolnymi silami damy rade wszystkich zidentyfikowac.
keller - |16 Lip 2005|, 2005 01:18

Od kogo to ja bralem klucz do lazienek?? i pozniej oddalem go innej osobie (Marianowi)
który sie dlugo zastanawial o co chodzi. Myslal do poznej nocy po co mi ten klucz :)
wkoncu powiesil na gwozdziu przed domkiem :mrgreen:

NIe zapomnie jak mowil mi wieczorkiem ze dostal jakis klucz i nie wie po co, a ja po browarkach nie skojarzylem faktow :mrgreen:

Na drugi dzien wszystko juz bylo jasne :)


Cytat:
No to pieknie - przypomnialem sobie ale to bylo faktycznie w przelocie podczas akcji: kasa za namioty.

P.S.
Jak skonczyla sie ta sprawa?


Na szczęście bez rozlewu krwi :)

Kevin Xy - |16 Lip 2005|, 2005 08:37

Adam- swietna robota
Ibol- fakt, dojechalem w sobote :)

Raf7 - |16 Lip 2005|, 2005 11:07

Cytat:
Od kogo to ja bralem klucz do lazienek??


No to widzę, że kłopoty z pamięcią :lol: A kluczyk był od nas - czyli Raf7 z Gosią I Korek z Blanką.

monter - |16 Lip 2005|, 2005 15:02

Zawsze jest tak ze na zmasowanych imperkac cos co potocznie zwiemy pamiecia wylacza sie okolo godz 16-tej. Pozniej juz lecimy bezpamietnie... tak bylo jest i bedzie :)
leo - |18 Lip 2005|, 2005 09:06

Jestem przekonany, że po 10-tym albo 15-tym zlocie ogólnopolskim, takich problemów z rozpoznawaniem ludzisków już nie bedzie ;-)
Kevin Xy - |18 Lip 2005|, 2005 09:13

dokladnie- ale jak bedzie staly filar to chociazby w waskim gronie temat zniknie
Szuler - |18 Lip 2005|, 2005 09:22

Speedo napisał/a:
beda beda nie martw sie, na kazdy zlot nowi przybywaja i ekipa nie jest ciagle taka sama :)

... tylko stary Speedo wziąż ten sam.. :D

Pozdrawiam
Szuler


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group