Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Spotkania i Zloty - PODZIĘKOWANIA!!!

Rafał A.(antek) - |7 Lip 2005|, 2005 04:37
Temat postu: PODZIĘKOWANIA!!!
W imieniu Administratorów, organizatorów, oraz swoim osobiście, pragnę z tego miejsca, serdecznie PODZIEKOWAĆ koledze SPEEDO, czyli Marcinowi za WIELKI wkład i niezmierną mi pomoc w organizacji ZLOTU jak również a może i przede wszystkim, za dzielne i niezwykle skuteczne zastąpienie mnie przy ROZDZIALE DOMKÓW pierwszego dnia zlotu!!!

WIELKIE DZIEKI!!!!

jak rowniez za skarbnikowanie nam :) i utrzymywanie właściwej atmosfery swoja niesamowita osobowością!
Bez niego naprawde ten zlot nie był by taki jaki był!

Pragne równiez podziekować Wegusowi, Artinowi, i jeszcze raz Speedo za wstępne rozpoznanie ośrodka i rezerwacje wstępna.

Dziekuje KORKOWI za zmobilizowanie grupy do wyjazdu na wycieczke do Lichenia i na miejsce fotografiii zbiorowej.

Dziekuje ANECIE za wsparcie

Zapomnialem, dziekuje BC-Leszcz-OM za przyjecie pod dach :)

Dziękuje też Asi za prowadzenie wątku o zlocie na forum oraz przygotowanie projektu identyfikatorów, pomysłu którego niestety osobiście nie zdołałem już dopilnować, ale był dobry i na nastepny raz bedzie obowiazkowy.

Diękuje oczywiście wszystkim przybyłym za niezapomniane chwile, a ze swojej strony przepraszam ze lekkie zamieszanie z bazą noclegową ( wynikłe niestety z przyczyn niezależnych)

Przychylam sie do uwag IBOLA i KORKA, niemniej to nasz pierwszy TAK DUZY ZLOT i jak zwykle bywa w praniu wszystko wychodzi, co potrzeba i jak. Praktyka pokazała że przy tak dużej ilosci aut i osób niestety spontanicznośc musi ustapić planowaniu, przynajmniej cześciowemu, oraz ze udzwigniecie tego przez 1 osobe jest niemożliwe.

Adam_2000 - |7 Lip 2005|, 2005 08:53

Ja także dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się w jakimkolwiek stopniu do organizacji zlotu. Szczególnie koleżankom i kolegom, którzy zajęli się tym od strony technicznej, poświęcając swój cenny czas i wykazując wielkie zaangażowanie.
Było to moje pierwsze spotkanie a Wami i cieszę się, że mogłem osobiśie poznać tylu wspaniałych ludzi :)
Dziękuję Wam także za bardzo ciepłe przyjęcie i akceptację mojej osoby w tak miłym gronie FST.
Myślę, że jeżeli tylko będę mógł, postaram się nie opuścić tego rodzaju spotkań.

Struna - |8 Lip 2005|, 2005 11:12

Szacuneczek !
Aneta - |8 Lip 2005|, 2005 12:51

Ja również dziękuję wszystkim za wszystko :)
leo - |8 Lip 2005|, 2005 15:21

Taaaaaaaaaaaa....... przyłączam się do podziękowań: od wszystkich - dla wszystkich - za wszystko :P
Trzeba jeszcze raz podkreślić - w sumie było bardzo dobrze, a będzie jeszcze lepiej ;-)

Rafał A.(antek) - |8 Lip 2005|, 2005 16:21

nom, bedzie lepiej, :)
DareG - |10 Lip 2005|, 2005 16:40
Temat postu: Podziękowania
My Również przyłaczamy się do podziękowań
Dziękujemy wszystkim którzy sie przyczynili do organizacji,
jak i również wszystkim tym którzy przyczynili się do samego zlotu czyli uczestnikom
mamy z Żonką nadzieje że już nieługo znów bedzie zlot( podobno jesienny)
nie będziemy utyskiwać na organizacje bo ogólnie wszystko było wporzo
Poziom organizacyjny na wysokim poziomie
Pozdrawiamy
Dominika i DareG
z Dzieckami
PS dopiero co wróciliśmy z wczasów więc dopiero teraz

Kevin Xy - |14 Lip 2005|, 2005 10:25

misiek dla wszystkich !!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group