$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - antyradar
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
antyradar
Autor Wiadomość
inmar
[Usunięty]

Wysłany: |24 Paź 2004|, 2004 14:36   antyradar

czy macie zamontowane antyradary,jakie,za ile i jak(są modele schowane i niewidoczne dla postronnych).
 
 
SzerszeN
[Usunięty]

Wysłany: |25 Paź 2004|, 2004 14:54   

chyba raczej wykrywacze radarow :)

antyradar to takie ustrojstwo ktore zakloca prace radaru dajac na odczycie jakies irracjonalne wskazania

mam wykrywacz radarow od jakis 8 lat, i dopoki byly to radary stacjonarne mialo to racje bytu, jednak teraz kiedy w powszechnym uzyciu sa "suszarki" radary stacjonarne mierza predkosc laserem, a najbardziej upirdliwe sa lotne brygady z pokladowym pomiarem predkosci i kamera posiadanie takiej zabawki mija sie z celem, lepiej zainwestowac w cb radio jesli ktos czesto jezdzi w trase
 
 
maakee
[Usunięty]

Wysłany: |25 Paź 2004|, 2004 16:31   

Panowie dajcie sobie spokuj z jakimiś abtyradarami, szkoda na to pieniędzy, nic nie sprawdza się lepiej jak dobre CB. Często tego używam i od czasu kiedy zakąłem nie zapłaciłem ani razu, kosztuje tyle co dobry antyradar i do tego jest legalne i nie trzeba chować przed policją. Kirowcy TIRów i masa przedstwicieli handlowych to najlepszy wywiad na drodze, a do tego oszczegą jeszcze przed korkami na drodze, powiedzą coś o warunkach. Ogólnie rewela. Nie wydawał bym kasy na antyradar tylko zainwestował w porządny zestaw CB. Za 400 można mieć już legalne CB.
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |26 Paź 2004|, 2004 00:48   

O, o, o - bardzo ciekawe - i można sobie chyba przez to to pogadać w drodze jak się jazda dłuży? (:
Bardzo zaciekawił mnie ten temat...
 
 
inmar
[Usunięty]

Wysłany: |26 Paź 2004|, 2004 09:27   

niestety mnie by odgłosy SB-radia bardzo denerwowały no i nie chciałbym nic na wieszchu a są wykrywacze radarów chowane,wykrywacze wychwytują też fotoradary .Jedna jeszcze sprawa mandat który zapłaciłem był na drodze lokalnej a z przeciwka nawet nikt nie mrugnoł więc nie liczcie zawsze na ludzi.
 
 
SzerszeN
[Usunięty]

Wysłany: |26 Paź 2004|, 2004 09:46   

inmar napisał/a:
niestety mnie by odgłosy SB-radia bardzo denerwowały no i nie chciałbym nic na wieszchu


inmar, dlaczego cisza cie denerwuje?? :)

mozesz kupic nieduzego reczniaka wielkosci politrowej bytelki coca-coli awsze mozesz go zucic do torby, plecaka, czy schowka w samochodzie, wtedy nie musisz miec anteny na dachu i nic wiecej, kotszt jak juz napisano w cenie dobrego wykrywacza, ale oczywiscie jak sie uprzesz nikt nie zaboni ci kupna wykrywacza ;) tylko sie nie zdziw jak mimo to i tak zaplacisz, albo jak jeszcze zaplacisz za ten wykrywacz :)
 
 
qantan
[Usunięty]

Wysłany: |26 Paź 2004|, 2004 18:44   

a na SB-ka nie trzeba mieć pozwolenia ?
 
 
maakee
[Usunięty]

Wysłany: |26 Paź 2004|, 2004 19:02   

Trzeba mieć abonament, podobny jak na telewizor, tylko że tu się wykupuje na 10 lat i to są naprawde groszowe sprawy.
 
 
SzerszeN
[Usunięty]

Wysłany: |27 Paź 2004|, 2004 08:33   

dokladnie kiedys byly oplaty a teraz z tego co slyszalem juz nie ma, w sumie to tylko raz zaplacilem za pierwszym razem w 90 roku jak kupilem radio, wtedy wydawali pozwolenia na 4 lata, a teraz sie tym nie interesuje bo radio od paru lat w piwnicy lezy
 
 
inmar
[Usunięty]

Wysłany: |27 Paź 2004|, 2004 09:31   

cisza mnie nie denerwuje,a nie chcę słyszeć innych odgłosów bo lubię słuchać muzę,może i dobry pomysł z tym sb
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |28 Paź 2004|, 2004 00:45   

Nawet jak nie znieśli to
par juz dawno lachę położył na CB - wiem z autopsji bo sporo na CB sie siedziało :) echh to były czasy :) w autku ONWĘ woziłem - i nieraz sie człowiek uchronił przed oskubaniem z gotówki. A raz nawet udało się zakłócić radar - co prawda w radiu strzeliłą końcówka mocy - ale jakieś 120 miałem na budziku i strzelali do mnieze suszarki - najwyraźniej coś się pozakłócało i mnie nie namierzyli :) no ale radio poległo.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
SzerszeN
[Usunięty]

Wysłany: |28 Paź 2004|, 2004 08:00   

inmar napisał/a:
cisza mnie nie denerwuje,a nie chcę słyszeć innych odgłosów bo lubię słuchać muzę,może i dobry pomysł z tym sb


jak cie cisza nie denerwuje to co ty chcesz od radia cb?? :)
masz takie magiczne pokrtetelko nazwane squelch czy jak to tam sie poprawnie pisze i wycinasz wszystkie szumy, kazdy silniejszy od nich sygnal, czyli ktos kto bedzie mowil to sie przebije i po problemie
 
 
inmar
[Usunięty]

Wysłany: |28 Paź 2004|, 2004 09:34   

dzięki za doradstwo jak coś zdecyduję i to sprawdzę to napiszę o tym.
 
 
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 46
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |28 Paź 2004|, 2004 09:38   

Witam

Cb jest zajebiste, ale ostatnio testowałem nowy antyradar CObra koszt około 400 zł i spisywał się idealnie, wykrywa wszytko od laserów po suszarki oczywiście jak zostanie w danym momencie włączona, nie mam jej tylko przetestowanej na fotoradaże ale to kwestia czasu bo już kolega się umawia z policjantem i to przetestujemy :)

ALe faktycznie CB jest fajniejsze

Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group