$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Dywagacje CESARKA 2006 - konkretna propozycja
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dywagacje CESARKA 2006 - konkretna propozycja
Autor Wiadomość
IBOL
[Usunięty]

  Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 18:55   Dywagacje CESARKA 2006 - konkretna propozycja

W zwiazku z ostatnia rozmowa z Rafalem udalem sie na obadanie osrodka wczasowego "CESARKA" w Strykowie (woj. Łódzkie), pod katem najblizszego ogolnopolskiego zlotu FST. Dowiedzialem sie, ze interesuje nas termin czerwcowy, zatem:


Termin ostateczny (pod katem rezerwacji) - 16, 17, 18 czerwca
Termin preferowany (z uwagi na ponizsze) - 9, 10, 11 czerwca


Moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne, nie mniej w pierwszej kolejnosci zapraszam wszystkich zainteresowanych na ich strone domowa:
www.cesarka.pl

Nie bede dublowal informacji ze strony, ktore kazdy moze doczytac, dodam jedynie to co nie jest na niej zawarte:

Bardzo mila "p. prezes" ma juz pewne obycie z duzymi zlotami (4X) i przy tym charakterze zorganizowanej jakby nie bylo grupy jest w stanie pojsc na spore ustepstwa, w tym cenowe.

W ofercie nie ma informacji na temat mozliwosci rozstawienia namiotow i cen z tym zwiazanych, nie mniej istnieje taka opcja. Standardowo jest to 5zl za rozstawienie namiotu a nastepnie 7zl/dobe za "obsluge sanitarna". Wlascicielka sama jednak stwierdzila, ze przy ktoryms z wczesniejszych zlotow poszla na uklad aby za rozstawienie namiotow nie brac zadnych oplat a jedynie pobierac w/w.

Co do parkingu, standardowo sa oplaty od pojazdu, nie mniej w tym przypadku proponuje jednorazowa oplate 100zl za wszytkie auta.

Pytalem o mozliwosc wjazdu autem bezposrednio pod domek/namiot - jest takowa aczkolwiek nie chetnie, jednak jest to kwestia do dogadania.

W tym przypadku bylaby za tym aby zorganizowac taka impreze tydzien wczesniej w weekend poprzedzajacy Boze Cialo, poniewaz istnialaby mozliwosc zamkniecia osrodka tylko dla naszej grupy i udzielenia wszelkich rozrywek, ktore bylyby dostepne bez ograniczen (w tym dla malych i duzych dzieci).

Tak czy inaczej bylaby mozliwosc korzystania ze sceny, duzego wielosobowego grila, ogniska z wieloma miejscami itp.

Jak juz pisalem wczesniej wszystko to jest kwestia do dogadania i po rozmowie widac, ze nie bedzie z tym problemu.

Parking duzy jest na terenie osrodka ale w razie czego jest rowniez duzy betonowy parking przy trasie nad samym zalewem.

Co do samych domkow, to ceny sa widoczne na stronie internetowej, nie mniej choc nie sa zle sadze, ze i pod tym wzgledem moznaby sie dogadac a jes to to kwestia negocjacji, bo mowa tu o grupie powyzej 50 osob, jak sadze.
Liczba lozek jest wymieniona przy cenach, jednak nie interesuje ja ile osob bedzie tam spalo (bez przegiec).

Sa tez tzw. domy caloroczne z tv i wszelkim wypasem ale to oddzielna kwestia.

Jako, ze w perspektywie najblizszych 2 miesiecy bede caly czas mieszkal w Strykowie w odleglosci 6 km od "Cesarki" jestem w stanie podjac sie calej organizacji, tj. rezerwacji, wplat, jak rowniez organizacji calego zlotu, wraz z mile widziana pomoca chetnych userow nie wymieniajac nikogo ale wszyscy wiedza o kogo chodzi :)

Co do samej rezerwacji, to wiadomo, ze im szybciej tym lepiej, ale wiadomo tez, ze gdzie sie czlowiek spieszy, tam ... ;)
Koszty rezerwacji to 25% kosztu calej planowanej imprezy.

Prosze o ewentualne pytania, sugestie, pomysly i wszystko co Wam na mysl przyjdzie w zwiazku z ta sprawa.

P.S.
Jesli admini uwazaja mojego posta za stosownego, to prosze o ewentualne wyedytowanie go by przyjal bardziej czytelna forme o ile takiej nie posiada.

Jesli tak, to zapewne trzeba bedzie rowniez zalozyc jakas ankiete/y, zatem to tez pokladam w Waszych rekach jesli mozna.
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 19:06   

Miejscowość ładna i ceny do zniesienia
 
 
maup 
FST 008



Auto: Subaru OBK '96 2.2 MT LPG
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 19:26   

moja żona po oberzeniui zdjęć stwierdziła:
"no, to jak oni tam Żywca dają to ja nie jadę"
Ibol - mają tam jaki inny parasol? (Dog in the Fog, Tyskie...)
_________________
== Im lepsze auto terenowe ======
== tym dalej trzeba iść po ciągnik ===
 
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 19:32   

:) maup, moge wziasc swoj prywatny niebieski bez nadruku, cieszylbym sie jednak gdyby te parasole wogole nie byly potrzebne
 
 
michalkrak
[Usunięty]

Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 19:38   zlot

dla mnie spox tylko te domki cempingowe to ile osobowe jak cos ot ja zamawiam taki z lazienką ... i termin tylko ten 16-18
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 19:42   

faktycznie, nie ma tego na stronie

pokoje sa 2, 3 i 4 osobowe - ogolnie to 25zl od osoby za pokoj
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 19:43   Re: zlot

michalkrak napisał/a:
dla mnie spox tylko te domki cempingowe to ile osobowe jak cos ot ja zamawiam taki z lazienką ... i termin tylko ten 16-18


Na pewno się żmieścicie w troje ;)
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 20:31   

Jak zaznaczylem na poczatku posta - rozmawialem nie caly tydzien temu z Rafalem (Antkiem) o tym aby zorganizowac ten zlot w w/w miejscu i wyrazil zainteresowanie a nawet stwierdzil ze sam pojedzie i dowie sie szczegolow, takze powoluje sie na niego, jako ze ostatnimi czasy nie poswiecalem czasu na czytanie forum a jedynie przegladnalem tytuly tematow.

Nie wiedzialem, ze cos jest postanowione, wiec jesli tak to sorry.
Ostatnio zmieniony przez IBOL |26 Mar 2006|, 2006 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 20:35   

nie bylo mnie na tym wirtualnym jak sadze zlocie czarownic :693: , wiec nie wiedzialem

Decyzje odn tego tematu pozostawiam adminom (bez urazy). W razie czego jestem do dyspozycji.
 
 
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 46
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 20:55   

fajne miejsce jak co to biorę pokój 2 osobowy z łazienką, termin obojetny
_________________
Ford Ranger Wildtrak 2020
Peugeot 508 2.0 Hybryd4
Fiat Sedici 2.0 MultiJet 4x4
Mundek 99r. 2.5 V6 sedan
był
Pacifica 2006 3.5 V6 4x4
 
 
 
Aro 



Auto: 3 x 2,9: 91/96/96; noLPG/LPG/noLPG; ghia/ghia
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lis 2004
Skąd: Łomża
Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 21:02   

IBOL napisał/a:
istnialaby mozliwosc zamkniecia osrodka tylko dla naszej grupy

No to by było extra, tylko trochę ten termin nie taki, ale da się przełknąć.
No i namiot - bo na domkach, czy kwaterach wogóle nie odczuwam pleneru.
_________________
2,9 12V '91 sedan "granatnik"
2,9 24V '96 sedan "papamobile"
2,9 24V '96 sedan "oberżyna"
Ostatnio zmieniony przez Aro |26 Mar 2006|, 2006 21:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 21:16   

Nie wiem kto wymyslił te terminy czerwcowe... ja nestety wypadam.
A ośrodek w Strykowie jest rzeczywiście bardzo fajny, byłem tak kiedyś :)
No, ale jak aminy wymyślili Sulejów...
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
Wieloryb
[Usunięty]

Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 21:19   

Eno juz sie pogubiłem, gdzie wkońcu jedziemy
1. Sulejów
2. czy ta Cesarka
:692:
 
 
michalkrak
[Usunięty]

Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 21:20   zlot

mnie tam wszystko jedno aby bylo nawet i sulejów bliżej tylko prosze o jakies konkrety....
 
 
Aro 



Auto: 3 x 2,9: 91/96/96; noLPG/LPG/noLPG; ghia/ghia
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lis 2004
Skąd: Łomża
Wysłany: |26 Mar 2006|, 2006 21:27   

Adam_2000 napisał/a:
ja niestety wypadam

No nie pierdziel - niedaleko masz. Jakoś się musisz wyrwać :706:
_________________
2,9 12V '91 sedan "granatnik"
2,9 24V '96 sedan "papamobile"
2,9 24V '96 sedan "oberżyna"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group