$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - opada mi kierownica
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
opada mi kierownica
Autor Wiadomość
norbiwolow
[Usunięty]

Wysłany: |7 Paź 2004|, 2004 19:57   opada mi kierownica

cały czas systematycznie opada mi kierownica podczas jazdy - lubie ja mieć w pozycji najwyższej a ona w miare jak jeżdzę to obniża siesamoistnie - czy trzeba cos wyregulowac czy ten typ tak ma :))
 
 
borey
[Usunięty]

Wysłany: |7 Paź 2004|, 2004 20:43   

Jak zdejmiesz osłone z kolumny kierownicy (dolną choć nie jestem pewien czy dostaniesz się do niej bez zdejmowania górnej ale to nie problem tylko dwie śrubki więcej) to musisz dokręcić śrube odpowiadającą za regulację (skasować luz). Śruba ta jest oczywiście w tym samym miejscu gdzie dźwigienka odblokowywująca regulacją kierownicy. To działa sprawdziłem u siebie miałem ten sam problem. :wink:
 
 
Lisu
[Usunięty]

Wysłany: |8 Paź 2004|, 2004 00:14   Podnosząca się kierownica

Dokładnie jest jak pisał kolega wyżej.
Trzeba dokręcić śrubę, która połączona jest z dźwigenką od regulacji położenia kierownicy. Ja miałem taki sam problem, wskutek luzu kierownica podnosiłami sie, czego nie lubię, bo lubię jak mi rączka leży spokojnie na dole :lol:
 
 
norbiwolow
[Usunięty]

Wysłany: |10 Paź 2004|, 2004 12:49   

oki juz wszystko wiem - własnie to zrobiłem przy okazji wyciągania licznika aby sprawdzić wskażnik paliwa - kierownica juz nie opada ale z wskażnikiewm nic nie wymyśliłem - dalej klapa
dzieki
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |10 Paź 2004|, 2004 14:07   

ale jestem zawiniety. niedawno wstalem wchodze na forum wyswietlam wszystkie posty od ostatniej wizyty i co widze?? "ODPADA MI KIEROWNICA!!!!" dopiero po zaglebieniu w lekture okazalo sie,ze w tytule nie ma D :lol: :lol: :lol: . a ja w swoim kierownica na maxa w dole fotel tak sobie po srodku i wygladam jak samochod bez kierowcy/tak lubie/ a mam okolo 1,70 wzrostu
pozdrawiam
maciek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group