$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Pozdrowienia na drodze
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozdrowienia na drodze
Autor Wiadomość
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |6 Mar 2006|, 2006 22:49   Pozdrowienia na drodze

Pozdrowienia dla kierownika ciemnego wieloryba kombi z przyciemnionymi szybami co mnie wyprzedził w sobotę wieczorem przy Malcie w Poznaniu na ul.Baraniaka. Jechał spokojnie za mną, potem mnie gwałtownie wyprzedził z pełną kulturką dając mi awaryjne. Nie mam pojęcia czy to ktoś z forum ale i tak pozdrawiam :) .
I od razu pozdrowienia dla furki Cygaro jak i dla samego Cygaro, którego widziałem przejeżdzając przez Rynek Łazarski - skorupę poznalem po chromach na nadkolach :D

PS. Nie mogłem znaleść takiego tematu, żeby pozdrowić ludzi z forum których się spotkało na drodze więc zakładam :) . Jak temat zaskoczy i więcej ludzi się tu wpisze to można by go nawet podkleić... :) .

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Drmax
[Usunięty]

Wysłany: |6 Mar 2006|, 2006 23:15   

:707: A to byłem ja! Tak sobie jechałem spokojniutko i patrzę - znajome z forum scorpio, więc wyprzedziłem i kulturalnie zamrygałem. Pozdrawiam DrMax
PS Foto jest jeszcze nieaktualne ale wkrótce będzie tam śliwkowy kombik!!!
 
 
Adam
[Usunięty]

Wysłany: |7 Mar 2006|, 2006 09:59   

Troche tych oczatych jezdzi po poznaniu moze jakes bilizsze opisy waszych maleństw :685:
Moj to granatowy sedan obecnie na stalówkach (bez kołpaków aby nie pokradli, jak sie ociepli to alusy wrocą). Jezdzę po wildzie i dębcu. Wieczorami często centrum - Ratajczaka
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |7 Mar 2006|, 2006 14:27   

no ja w piatek widzialem miedzy ratajami a staroleka pieknego czarnego wieloryba na staloweczkach.. kurde przydaloby sie cos wymyslic zeby latwo bylo klubowicza rozpoznac.. moze naklejka FST na lusterko od srodka? w klubie cytryny maja zolta kropke i da sie zobaczyc :)
 
 
Cosma 
VU



Auto: Kawa GPZ500s(serceER-5)/406 2.0HDI/Fabia 1.2
Wiek: 40
Dołączyła: 16 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: |7 Mar 2006|, 2006 19:45   

skąd ja znam ten topic :mrgreen: :8

a oflagowanych aut nie macie? - naklejka klubowa i każdy pozna swego...no chyba że gdzieś dalego będzie śmigał :) a najlepiej to się poznać regionalnie, spoty robić i nie będzie problemu na drodze czy to Wasz czy nie Wasz ;)
_________________
EX:Renia5'79/Viki1.4'91,2.0'95/Partner2.0HDI'06,1.6HDI'08/Fabia1.4TDI'07/C3 1.4HDI'08/Berlingo1.6HDI'08/626 2.0'91/Swift1.2'14/C3 1.1'15
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |7 Mar 2006|, 2006 19:48   

No naklejki mamy ale na tylnej szybie :( z przodu nic a nic :(
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |7 Mar 2006|, 2006 20:30   

Kurde :) . To fajnie, że tyle nas z Poznania :) . Proponuję jakiegoś spota zrobić i pogadać na żywo :) . A kombiak fajny jest muszę przyznać z tymi szybkami :D . A takie scorpio to ostatni widziałem w mieście na wildzie ale nie jestem pewien czy miało stalówki...
Ponawiam propozycję o spotkanie :D

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |7 Mar 2006|, 2006 21:11   

ze tak powiem why not :)
 
 
BC_Leszcz
[Usunięty]

Wysłany: |7 Mar 2006|, 2006 22:11   

Ja jak spotkam Scorpiaka na trasie to zwykle dłużej się czaje z tyłu, potem go wyprzedzam ale trzymam się z przodu i jadę wolniutko, dopiero jak jest odpowiedni odcinek to awaryjne, pedał w podłogę i odjazd aż mi całkiem furka ginie z lusterka.

Chyba trudno się nie zorientować ;)
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |7 Mar 2006|, 2006 22:13   

hehe kiedys ktos Tobie tak zrobi to to bede ja w ognistym ohacku ;) :P
 
 
Adam
[Usunięty]

Wysłany: |8 Mar 2006|, 2006 08:49   

Na wildzie sa 3 oczate wieloryby ale tylko 1 ktory zima jezdzi na stalowkach i tylko moj ma oryginalne kierunkowskazy w zderzaku mimo ze mi 2 x krdali :699:
Ja nie parkuje przy ulicy wiec mozna mnie zobaczyc tylko jak jade :703:

Bardzo chetnie jakis spocik tylko ze ciezko u mnie z czasem
 
 
Drmax
[Usunięty]

Wysłany: |8 Mar 2006|, 2006 09:45   

Jestem za spotem, tylko niech się ciut ociepli - bo w taką pogodę to tylko TV i "M jak mdłość" :689:
Co do kombika to się z nim oswajam, wyszukuję dziury w całym (przepływomierz, walczę z gazem, wgryzam się w elektrykę). Muszę przyznać, że MKI było zdecydowanie prostsze w grzebaniu amatorskim...
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |8 Mar 2006|, 2006 17:05   

dawaj co ci potrzeba pomozemy elektryke juz mamy nie co obcykane (BC_leszcz, Adam_2000, i ja)
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Drmax
[Usunięty]

Wysłany: |8 Mar 2006|, 2006 20:39   

No to jak dawaj - to daję:
- zamykam drzwi kluczem najpierw prawo potem lewo (ryglowanie) - zamyka się i nic (brak sygnalizacji lampka czy kierunkami), otwieram w prawo - otwiea się zamek ,2 sek. później otwierają się przednie szyby a potem tylne szyby. Suer sprawa ale nie w zimie.
- jaki sygnał dochodzi do lustra wewnętrznego (kabel 3 żyłowy)
- ostatnio zjarałem kawałek instalacji bo próbowałem zreanimować dla żony podświetlane lusterko "make up"
- czy to noramlny objaw, ze klawisze szyb, podgrzewanego tyłka, pokrętło świateł - są podświetlane nonstop przy włączonym zapłonie? Mi się wydaje że nie...
Takie pierdoły psują mi radość z auta (oprócz tego ceny części, paliwa itp). Z góry dziękuję za pomoc!
 
 
Marcin 
-=Marcin=-



Auto: Honda CB500S / Toyota Camry
Wiek: 38
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: |8 Mar 2006|, 2006 20:50   

Drmax napisał/a:
czy to noramlny objaw, ze klawisze szyb, podgrzewanego tyłka, pokrętło świateł - są podświetlane nonstop przy włączonym zapłonie? Mi się wydaje że nie...


to jest normalne
_________________
Było:
-Scorpio sedan; 2.0 DOHC; 1990r 8)
-Scorpio sedan; 2.3 DOHC; 1996r 8)
- Toyota Camry 2,2 DOHC; 1996r
Jest:
- Honda CB 500S 0,5DOHC; 1998r
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group