$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - kurw... w mor... pier...
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kurw... w mor... pier...
Autor Wiadomość
lukasz006
[Usunięty]

Wysłany: |24 Wrz 2004|, 2004 00:21   

To mi zajebali auto w 2 miesiace po kupnie a pierwszy miesiac stal na warsztacie u kutasa ktory zpierdolil mi silnik a potem gaz zalozylem
auto sie znalazlo po 3 miechah jezdzil nim cham mieszkajacy na tej samej dzielnicy i to bylo juz jego 20 (rzekomo ) kupione i kradzione auto i oczywiscie wolny tak dziala nasza dzielna policja. A dlaczego zjebal silnik bo jak wszyscy wiem scorpio 2,0 DOHC ma tendecje do pekania glowicy a potem rozebralem silnik i co mym oczo sie ukazalo ze uszczelka super a olej zmieszany z woda i benzyna. Az chciaelm mu tego jego grata poobijac i huj za to wziol 3,5 tys to bym mial nowy silnik i dalej nim jezdzil a tak w koncu kupilem drugiego tu przezornie postawilem na strzeonym ale kazdym rankiem inne wgniecie to zjebalem ciecia i zabralem auto po miesiacu teraz stoi pod domem na podworku chociaz mi zadna cipa nie obija lakieru a krasc tez nie bardzo bo jest dobrze zabezpieczony a stoi tak ze ciezko im bedzie uciekac jak alarm sie wlaczy i pomimo ze sasiadom sie dobieraja to jak narazie nie bylo nic tu odpukac w nie malowane

ps takie gowniarstwo powino pracowac potem np sprzatajac miasto, zbierac gowna po psach, i wogole jakies obozy pracy im powinni wymyslac a nie takie lecenie se w kulki jak to mam miesce teraz

I jescze powini ich dymac w burdelach dla geji ruchanie gratis to by sie odluczyli :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group