$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - TIPS & TRICKS - SCORPIO '95
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TIPS & TRICKS - SCORPIO '95
Autor Wiadomość
maakee
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sty 2006|, 2006 22:16   

fabrycznie nie miałem, tylko po co te kabelki tam pociągneli?
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Pomógł: 124 razy
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |5 Sty 2006|, 2006 22:20   

maakee napisał/a:
... po co te kabelki tam pociągneli?

To akurat w naszych autkach jest normalne :)
Jakbyś zobaczył ile wolnych wtyczek wala się pod deską, to byś się nieźle zadumał :))
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
maakee
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sty 2006|, 2006 22:22   

kurczaki to teraz będę musiał poszukać modułu :?
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sty 2006|, 2006 22:22   

a pozniej sie czlowiek zastanawia co mu sie tlucze pod maska w jego pieknej nowej CLce a gosc z GLki ma ciszej ;)
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Pomógł: 124 razy
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |5 Sty 2006|, 2006 22:25   

maakee napisał/a:
kurczaki to teraz będę musiał poszukać modułu :?

Najpierw jednak sprawdź, czy go nie ma na 100% :)
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
maakee
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sty 2006|, 2006 22:28   

hehe, to mnie trochę naprowadź gdzie o się dokładnie znajduje, bo z tego co przeglądnąłem schematy to powinien być gdzieś nad nogami kierowcy :?:
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Pomógł: 124 razy
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |5 Sty 2006|, 2006 22:32   

Było na ten temat... poczytaj i popatrz :
http://ford-scorpio.pl/fo...t=a101&start=40
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
maakee
[Usunięty]

Wysłany: |5 Sty 2006|, 2006 22:39   

dzięki, lenistwo po pracy z człowieka wychodzi :wink:
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |5 Sty 2006|, 2006 23:16   

i chyba tam jest taki 1 moduł wiec to chyba on

[ Dodano: 2006-01-05, 23:18 ]
oo i dobrze wiedziec zara go wydlubie
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
jemsik6
[Usunięty]

Wysłany: |7 Sty 2006|, 2006 11:01   

a panowie i panie wycinał ktoś w tylniej półce otwory na inne głosniki niz fabryczne-mam orginałki dwódrozne ale chce tam zapodać jakies 6"x9" troszke wiekszej mocy bo wzmacniacz mam załozony z tubka 4x100 w rmsie i pasuje go jeszcze jakoś wykorzystać a plany sa powazne: DVD, monitorki w zagłówkach no i dobre nagłośnienie--co wy na to??
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |7 Sty 2006|, 2006 15:12   

ja i wyglada gorzej niz zle. ale bede to poprawial wiosna bo teraz za mokro i zimno. a dziury mam troche za blisko szyby i bede je przesuwal w kierunku siedzenia i wpuszczal glebiej w polke.
pozdrawiam
maciek
p.s ale po odpowiednich ustawieniach sprzetu graja dobrze bo jak zepsulem samochod montujac je to jeszcze zle graly ale to byla kwestia podlaczen i ustawien basow sopranow itp
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |8 Sty 2006|, 2006 21:12   

To ja sie dolacze do tematu. Poniewaz juz kilka dni jezdze Megane to zaczalem sie zastanawiac ile kosztowalaby adaptacja z niego do np Scorpio systemu Hands Free. Bardzo bajer mi sie podoba bo jest cholernie wygodny. No chyba ze ktos wie jak to zrobic taniej. Jutro sprobuje sie dowiedziec u mnie w serwisie czy wystepuje to jako zestaw czyli: karty, czujnik odleglosciowy, czujniki dotykowe pod klamkami i guziki na klamkach.
 
 
megalith
[Usunięty]

Wysłany: |8 Sty 2006|, 2006 22:23   

monter, Na Allegro był taki zestaw, ale działał odwrotnie, tzn rozłączał zapłon po odejściu od samochodu i załączał jak podchodziłeś - coś w rodzaju immobilajzera. Kosztowało to chyba 90 zeta.

Myślę, że możnaby to zaadaptować do sterowania zamkiem, a nie obwodem zapłonu.
 
 
kronio
[Usunięty]

Wysłany: |12 Sty 2006|, 2006 21:10   

jemsik6 napisał/a:
a panowie i panie wycinał ktoś w tylniej półce otwory na inne głosniki niz fabryczne...


Ja w swoim '89 wycinałem, tylko to hatchback i jest chyba inaczej niż w wielorybie. Przerobiłem te boczne otwory koło tylnych małych szybek na 6x9 (ledwo sie zmieściły) i w półce na drugie jajka 6x9 wyciąłem :D Przy przeróbkach zwróć uwagę na szczelność, bo może rant głośnika nie dochodzić dokładnie do półki/blachy, ja wypełniłem to jakimś silikonem i jest OK, w miejsce gdzie apteczka oryginalna i gaśnica wstawiłem wzmacniacz, przód też wymieniłem - założyłem zwrotnice, wymieniłem syczki i te w drzwiach (ale już bez wycinania) do tego jakiś subwoofer i autko potrafi naprawdę zadziwić dźwiękiem, no i radio Alpine z mp3 :-) Znajomi mówią że moje nagłośnienie jest więcej warte niż auto :P
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |12 Sty 2006|, 2006 21:44   

wieloryb ma pewnie jak w sedanie starszych mk1 i mk2. a do twojego to w polke duzo mozna wlozyc i tego akurat wam 5 dzwiowcom zazdroszcze.
pozdrawiam
maciek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group