$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Moze maly lokalny zlocik w 3miescie???
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moze maly lokalny zlocik w 3miescie???
Autor Wiadomość
demon
[Usunięty]

  Wysłany: |17 Wrz 2004|, 2004 12:07   Moze maly lokalny zlocik w 3miescie???

Witam wszystkich kierowcow naszych limuzyn:) sezon sie konczy pogoda ucieka moze zrobimy jakis zlocik w 3miescie...
Mielismy fajny pas startowy ktory nam nie stety miasto zamknelo ( zaspa) ale mamy jeszcze skwer kosciuszki w gdyni i inne miejsce tez by sie pewnie znalazlo jak by byli chetni, wiec chlopaki bierzcie fury i zjezdzamy sie :) Czy sa jacys chetni??? terminek zawsze sie jakis ustawi:)
 
 
mar1975
[Usunięty]

Wysłany: |20 Wrz 2004|, 2004 09:16   

Ja jestem jak najbardziej za :D !
Niestety czekam na swojego Scorpiona, co może jeszcze trochę potrwać, nawet do dwóch mieśięcy, więc jestem " niezascorpiowany" :cry: ...
 
 
demon
[Usunięty]

Wysłany: |28 Wrz 2004|, 2004 21:30   :)

Spoko facet jak tylko bedziesz mial bryczke to daj znac to jakos sie stykniemy w trojmiescie:) POZDRAWIAM
 
 
mar1975
[Usunięty]

Wysłany: |28 Wrz 2004|, 2004 23:15   

Mam nadzieję, że auto będzie już niedługo, trzeba się spotkać w szerszym gronie, chłopaki z Gdyni może też by wpadli( Adaś, DaraZ...) może mmk i kJoFol też będą chętni. Trzeba pomysleć i się zorganizować. Tereny do spotkań mamy piekne. Trzeba tylko trochę czasu i chęci. :)
 
 
kJoFoL
[Usunięty]

Wysłany: |29 Wrz 2004|, 2004 08:31   

Jestem jak najbardziej za, tylko zima to troche kiepski okres na zloty. takze mar1975 kupuj scorpio szybko, czekamy
A na marginesie mozemy sie zleciec np w Madrycie. Tam jest cieplo :)
pozdrawiam
kJoFoL
 
 
mar1975
[Usunięty]

Wysłany: |29 Wrz 2004|, 2004 08:55   

Madryt :roll: , nie dam rady, przynajmniej w tym roku. Mój szef- tzn. ja :) - nie da mi urlopu przez długi czas, jako że w tym roku osmieliłem sie byczyć przez całe siedem dni.
Fakt, że spotkanie typu grill przy minusowej temperaturze jest mało fascynujące, ale zawsze mozna się spotkać, oblukać autka, porozmawiać o problemach technicznych itp. itd, czyli trochę się "zintegrować" :) .
Co do mojego Scorpiona, ja , jeśli odpukać nic złego się nie przytrafi, jestem w pełnej gotowości do przejecia autka, czekam teraz na pełną gotowość aktualnego wlaścicela do rozstania się z nim- czytaj szuka nowszego auta dla siebie. Ale umówiliśmy się, że najdalej do listopada to załatwi. Jestem na tyle nastowiony, że właśnie telefonicznie za pośrednictwem rodziny kupiłem zimówki pod ten model, więc hehe ma się wszystko udać!
Jak sfinalizujemy sprawę, to na pewno powiadomię i chętnie się spotkam, bo na pewno będę miał jakieś pytania odnośnie auta.
Ale się kurcze rozgadałem z rana, to chyba ten duży kubas mocnej kawy... :wink:
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |29 Wrz 2004|, 2004 19:47   

ja chetnie i to bardzo ale dopiero po 19.10.2004 bo nie moge jezdzic nie zarejestrowanym a w wydziale komunikacji daja takie terminy. chyba ze wpadne mlodsza siostra sierra/jezeli jej nie sprzedam szybciej/
pozdrawiam
maciek
 
 
demon
[Usunięty]

Wysłany: |5 Paź 2004|, 2004 02:34   zlocik

No to panowie skoro wszyscy sa chetni to nie pozostaje nam nic innego jak sie zinterowac, wiec jesli macie jakies ulubine miejsce do spotkania no i jakas propozycje terminu w jakim milo by sie to wydarzyc , to piszcie....jakos napewno sie zgadamy
Ja juz probowalem kiedys cos takiego u nas spotykalismy sie kiedy z adasiem z gdyni , fajnie wyszlo bo on ma nawet ten sam kolor co moja scorupka i bylo ok, wiec wydaje mi sie ze w wiekszym gronie bedzie jeszcze ciekawiej....
 
 
mar1975
[Usunięty]

Wysłany: |5 Paź 2004|, 2004 08:57   

Hmm, powinno to być miejsce, gdzie spokojnie zaparkujemy kilka autek, , ew. nawet zrobimy jakieś jazy testowe itp. czyli w miarę przestronne. Powinno być też w pobliżu jakieś miejsce" gastronomiczne", gdyby było chłodnawo- jakś kawka na rozgrzewkę itp. No i powinno być ładnie i sympatycznie. Tak na szybko to może być powszechnie znany Skwer Kościuszki lub trochę bardziej ustronne miejsce- patrking przed kortami tenisowymi Arki lub generalnie okolice Bulwaru Nadmorskiego- to jeśli chodzi o Gdynię. Może być parking przy molo na Brzeżnie. Jeśli chodzi o Gdańsk-chyba trochę zbyt tłoczno i prawie wszędzie parkometry, ale może macie jakieś lepsze pomysły.
Termin- raczej niedziela, ew. sobota po 16-wczesniej pracuję.
Czekam na wasze propozycje.
 
 
mar1975
[Usunięty]

Wysłany: |12 Paź 2004|, 2004 22:53   

Dobrym miejscem do spotkań może być parking przy barze " Rodos" w Oliwie, przy wylocie ul Spacerowej. Spotyka się tam trójmiejski klub cytryny, zgapiłem to z ich strony internetowej, mam nadzieję, że się za to nie obrażą, wrazie czego plastic9 się chyba za nami wstawi. :wink:
 
 
demon
[Usunięty]

Wysłany: |17 Paź 2004|, 2004 14:46   RODOS:)

Masz racje ten parking kolo rodos jest calkiem sii , miejsca nam wystarczy a i przy okazji mozna dobrze zjesc, wiec jesli nikt nie ma nic przeciwko to mozemy sie tam spotkac zostaje nam tylko dogadanie sie co do terminu:))) ma ktos jakas propozycje ( komu kiedy pasuje ja sie postaram dostosowac) ....pozdrawiam
 
 
DaraZ
[Usunięty]

Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 23:37   

Ze mna ciezko bo to w sumie scorpio ojca, ktore ja pozyczam ;-) A co do zimy to ja mam za ciezka noge na taka pore roku ;-) W dodatku mam studia i troche roboty (1 sem :/ )
 
 
mar1975
[Usunięty]

Wysłany: |24 Paź 2004|, 2004 22:48   

Panowie, jestem już zascorpiowany i jestem otwarty na propozycje spotkania :)
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |25 Paź 2004|, 2004 00:13   

zaproponuje moze tak niesmialo piatek wieczorem(jedyny moj wolny czas od pracy) co wy na to??
pozdrawiam
maciek
 
 
mar1975
[Usunięty]

Wysłany: |25 Paź 2004|, 2004 08:53   

Piątek... o ile dobrze pamietam to moja druga połowa gdzieś już nas na piatek umówiła, ale może coś sie da z tym zrobić, ok. wtorku powinienem wiedzieć coś więcej w tym temacie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group