$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Ile wasze scorpuy mają przejechane km !!!!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile wasze scorpuy mają przejechane km !!!!
Autor Wiadomość
jędrek4994
[Usunięty]

  Wysłany: |29 Wrz 2004|, 2004 23:08   

No cóż nie będę odbiegał chyba od reszty wiary jeśli powiem, że moja skorupka miała na liczniku ok 250.000 kiedy jakieś 2 miesiące temu sam wymieniałem zegary na inne oczywiście przebieg zapisany w notesie aby w porę wymienić olej, a ha tylko że licznuki były w milach :roll:
 
 
mIRO
[Usunięty]

Wysłany: |5 Paź 2004|, 2004 10:39   239K

Mój 2.o DOHC z automatem z '90 roku ma przejechane 239.000km. Licznik nie był kręcony, Scorpik jest w prawie idealnym stanie (piszę prawie, bo ma problemy z zapalaniem na benzynie przy zimnym silniku i natychmiast po starcie gaśnie - nie wiem gdzie szukać problemu), blachy po prostu są NIESAMOWITE, auto wygląda cały czas jak nowe. Jestem z niego BARDZO ZADOWOLONY.

Pozdrawiam,

mIRO
 
 
mar1975
[Usunięty]

Wysłany: |30 Paź 2004|, 2004 23:13   

Moja maszynka ma przebieg 211500. moje dopiero 450 , przebieg pewny.
 
 
KOREK
[Usunięty]

Wysłany: |31 Paź 2004|, 2004 10:25   

Mój ma przejechane 239 000 z czego 21 tyś ja zrobiłem. Przebieg pewny - mogło tylko max. 2 tyś przekłamać w czasie uszkodzenia pradniczki prędkościomierza (zaniżał wskazania) zanim zdobyłem zamiennik.
Jeżdzę nim trochę ponad rok czasu i zmierzam jeszcze trochę pośmigać. Stan oceniam na db + . Ci którzy widzieli na zlocie mogą potwierdzić.

Jeszcze jak przyozdobię go klubowymi naklejeczkami - to bedzie extra
 
 
tereszcz
[Usunięty]

Wysłany: |31 Paź 2004|, 2004 12:32   

CZEŚĆ!!!
Korek mam taki sam problem z licznikiem tylko umnie nie działa no czasami działa ale tez zaniża. Jaka to jest prądniczka w liczniku czy w skrzyni? Widze, że mamy takie same skorupy bo ja też mam w tej chwili 2,5D tylko z 86r. A przy 3 tyś obrotów ile masz na liczniku? POZDRAWIAM
 
 
KOREK
[Usunięty]

Wysłany: |1 Lis 2004|, 2004 20:47   

Cześć

Nie pamiętam przy 3 tyś. i na którym biegu, jakie są prędkości.
U mnie zaraz po kupieniu zaniżał ewidentnie bo max predkość jaką pokazywał było 90 km/h przy czym różnica prędkości przy "80km/h" i "90 km/h" była kosmiczna.
Zgodnie z radami klubowiczów kupiłem pradniczkę (używaną na Allegro), włożyłem do skrzynii i ... odrazu było dobrze - przejrzałem na oczy - i zobaczyłem z jakimi prędkościami jeżdziłem w czasie awarii - dobrze że niebiescy nie zgarnęli mnie w czasie tej "nieświadomości"
 
 
Zysio 
LKR 55077



Auto: '06 Citroen C8 2.0 HDi 136KM
Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2004
Skąd: Warszawa
Wysłany: |7 Lis 2004|, 2004 21:26   Ile wasze scorpuy mają przejechane km!!!!

Moje Scorpio (przejsciowka '93) ma przejechane 141 tys km. Sprowadzony w maju tego roku z przebiegiem 118 tys km. Sprawdzany na stacji diagnostycznej, pomijajac ksiazke serwisowa i faktury z przegladow. Wyglad i zachowanie silnika (2.0 DOHC zreszta) wskazuje ze rzeczywiscie wiecej nie przejechal.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group