$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Ocena płyty z III Ogólnopolskiego Zlotu Ford Scorpio Team
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ocena płyty z III Ogólnopolskiego Zlotu Ford Scorpio Team
Autor Wiadomość
Adimo
[Usunięty]

Wysłany: |7 Gru 2005|, 2005 12:51   Ocena płyty z III Ogólnopolskiego Zlotu Ford Scorpio Team

Witam !!!

Prosiłbym wszystkich którzy oglądali film ze zlotu o opinie, pomogą mi one wykonywaniu kolejnych dokumentów z podobnych imprez FST.

Jeżeli oczywiście pozwolicie, a film będzie się podobał

Pozdrawiam
Adimo
 
 
mario
[Usunięty]

Wysłany: |9 Gru 2005|, 2005 23:29   

Płytka super. Bardzo fajna oprawa muzyczna i a w szczególności graficzna. Wszystko zmontowane zwieźle bez zbednych dłużyzn. Szkoda tylko, że w scenach wieczornych oświetlenie było dość słabe ale poza tym wszystko ok. W końcu wiadomo kto jest kim (chodzi o podpisy klubowiczów).Mam nadzieje, że na następnym zlocie frekwencja dopisze i lista podpisów zostanie rozszerzona. Bardzo fajna pamiątka.
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |9 Gru 2005|, 2005 23:35   

Veni vidi vici...
REWELACJA !! Wszystko suuuper. Mam nadzieje ze next time nakrecimy wiecej materialu coby film dluzszy wyszedl :) Tak czy inaczej nam sie straszebnie podobal :)

P.S.1. Niestety nie ma rozy bez kolcow... jedt jeden blad krytyczny. Pewien z naszych kolegow zostal opisany jako "Narcyz" a jest to "Marcyś". Mam nadzieje ze Marcys to wybaczy.

P.S.2. Jak na to popatrzylem to mi sie lezka zakrecila i wpadlem na taki genialny pomysl. Co wy na to zeby zrobic w nastepne wakacje riplej w tym samym miejscu. Duzo pozytywow: wszyscy zgromadzeni w jednym miejscu, stoliki krzeselka parasole oswietlenie, ewentualnie osrodek obok (tam gdzie Wegus nocowal) - jest ogrodzony wiec jeszcze bardziej kameralnie. Poza tym po tym filmie i fotkach pewnie bedzie wiecej chetnych. To taka moja wolna mysl.
 
 
Adimo
[Usunięty]

Wysłany: |10 Gru 2005|, 2005 13:16   

Dzięki, wielkie dzięki

Bardzo przepraszam, za ten błąd nicku, ale zawsze się coś wkradnie, postaram się to skorygować, bo jeszcze nie wszyscy przysłali mi na czym mam wypalić i gdzie wysłać.

W imeniu swoim Marcyś bardzo Cię przepraszam, i obiecuje że jeżeli powstanie następny film, będziesz miał 10mim sesję zdjęciową oczywiście ze swoim autkiem :D

Pozdrawiam
Adam
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |10 Gru 2005|, 2005 13:23   

tez mi sie podobalo. spodziewalem sie czegos bez takiej oprawy graficznej a tu zaskoczenie. full profesjonalizm. i wreszcie wiem kto jest kto bo widzialem to w TV a nie na konczacym sie monitorze 14cali. no i to 1 plyta ktora rusza w moim stacjonarnym DVD bo inne to chodzily tylko na kompie a DVD czyta CDR i CDRW. no i kartka w kopercie tez niezla :wink:
pozdrawiam
maciek
 
 
fiebik 



Auto: citroen C5 '05 2.2 hdi asb kombi
Wiek: 54
Dołączył: 16 Paź 2005
Skąd: Iława Warm-Maz
Wysłany: |10 Gru 2005|, 2005 15:05   

A co z tym wrzuceniem na serwer? Cos sie dzieje w tym kierunku czy umarło i tylko płytki?
_________________
`93 2.9 V6 12V asb nolpg
citroen C5 `05 2.2 hdi asb kombi - żony
z powodów technicznych nie używam wielkich liter za co z góry przepraszam
 
 
 
Adimo
[Usunięty]

Wysłany: |10 Gru 2005|, 2005 15:48   

Nie umarło będzie na serwarze ale w postaci Iso, niestety tak jak to opisaem najlepiej żeby ktoś wrzucił kto ma lepszy transfer bo ja mam 128 ale dzisiaj w nocy będę próbował jeszcze raz bo poprzednio zakończyło się to niepowodzeniem.
 
 
marcys
[Usunięty]

Wysłany: |14 Gru 2005|, 2005 14:16   

Adimo napisał/a:
W imeniu swoim Marcyś bardzo Cię przepraszam, i obiecuje że jeżeli powstanie następny film, będziesz miał 10mim sesję zdjęciową oczywiście ze swoim autkiem


nie ma sprawy cale szczecie ze auto mam bardziej fotogeniczne :mrgreen: korzytajac z okazji spytam jak tam mozliwosc sciagnieca z serwerka :mrgreen:
 
 
Adimo
[Usunięty]

Wysłany: |14 Gru 2005|, 2005 14:22   

Dareg ma się tym zająć, tak się dogadaliśmy, ja próbowałem wrzucić przez sobote i niedziele, i chba spełzło na niczym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group