$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - zlot Żarki k.Czestochowy
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zlot Żarki k.Czestochowy
Autor Wiadomość
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |13 Wrz 2004|, 2004 00:02   

A jeszcze jakby tak mu czipa dowalić to sądze że w 7 sek by się zamknął

Pozdrawiam
Jacek M.
SIERARS1 2.9 24V COSWORTH
 
 
qantan
[Usunięty]

Wysłany: |13 Wrz 2004|, 2004 06:07   

w polsce takiego ustrojstwa właściwie nie dostaniesz.kiedyś znalazłem w necie na czeskich stronach coś takiego i zwykłe 2,9 podkręcało o 18 KM.
 
 
tomas
[Usunięty]

Wysłany: |13 Wrz 2004|, 2004 10:01   

ja mam bliziotko,jakies 40km :wink: ,wiec bede
 
 
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |13 Wrz 2004|, 2004 11:05   

plastic9 napisał/a:
A tak w ogóle, to nikt nie raczył napisać, że też mam fajny samochód :cry:


ja wrócilbym do tematu koloru, ktos napisał, ze oryginalny czy małopopularny, ja powiedziałbym, ze fajny ale..... duzo jezdzi takich .... FIATÓW SC I MATIZÓW :-)
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |14 Wrz 2004|, 2004 03:12   

wegus napisał/a:


ja wrócilbym do tematu koloru, ktos napisał, ze oryginalny czy małopopularny, ja powiedziałbym, ze fajny ale..... duzo jezdzi takich .... FIATÓW SC I MATIZÓW :-)

Gdybyś pofatygował się do Sierakowa to wiedziałbyś, że nie jest to ten sam kolor!
Po za tym, porównywanie czerwonego Ferrari do czerwonego Fiata SC troszkę mija się z celem.
W kolorze mojego auta jeżdżą np. Citroeny Saxo i Peugoty 106 (sporadycznie w tym odcieniu), ale wierz mi nie robi to takiego wrażenia jak XM - nie raz tego doświadczyłem.
Mój XM nie ma fabrycznego koloru i może dlatego jest "orginalny", nietypowy zwał jak zwał :D
Czy ładny kwestia gustu.
Ostatnio zmieniony przez plastic |14 Wrz 2004|, 2004 03:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |14 Wrz 2004|, 2004 08:16   

Cytrynka fajna jest. Mnie się podoba i już. A momentami to nawet lepsza niż FS.
Hryniak, bierzesz kobietkę na spotkanie?
Strunka - jak tam twoja maszynka?
Kto jeszcze przyjedzie?
Ludzie piszcie, bo we trójkę to nas maławo będzie.
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |14 Wrz 2004|, 2004 08:26   

Kurna troszku daleko z Radomia tam :roll: Pershing a ty myślisz żeby się tam pojawić :?: :?: Fajnie by było większą grupą flagowego modelu Forda się pokazać 8) i udowodnić że V6 ma powera i to duuuuuużego :wink:
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |14 Wrz 2004|, 2004 09:54   

Kuba - poczytaj wcześniejsze posty to będziesz wiedział że zarówno Hryniak jak i ja pomykamy :)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |14 Wrz 2004|, 2004 12:30   

Czytałem, ale i tak nas mało, piszcie kto przybuja.Ja jak pisałem melduje się na bank, moi rodzice mieszkaja w Częstochowie, to mam blisko do domku i spanko gratis. O jak mi ten zlocik pasi, już sie cieszę na spotkanie z Wami.
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |14 Wrz 2004|, 2004 23:20   

kuba napisał/a:
Cytrynka fajna jest. Mnie się podoba i już. A momentami to nawet lepsza niż FS.

To są słowa otuchy 8)
Dzięki :D
 
 
Klaudi
[Usunięty]

Wysłany: |17 Wrz 2004|, 2004 13:50   

Panowie. Ale Fordclubpolska.org ma wycieczkę krajoznawczą. Ale jestem po konsultacji z ich szefem i jestesmy umówieni na drógi dzień zlotu na torze w Wyrazowie pod Częstochową. Jest to taki fajny tor niby kartingowy ale mamy tam regularne spotkania z klubu SIERRAFAN.PL i zabawa jest super. Ale! Ustaliliśmy że ten drógi dzień zlotu tj.3 października spotykamy się na tym torze. Organizujemy tam jakiś kręty OS i mieżymy czasy przejazdu. W razie nadwyżki mocy i dobrych umiejętności pokazy Driftu w wykonaniu SIERRAFAN.PL. Tak więc moja propozycja żebyście dołączyli do nas w niedziele 3.10 kolo południa do Wyrazowa na tor.
 
 
Klaudi
[Usunięty]

Wysłany: |17 Wrz 2004|, 2004 13:55   

Panowie. Ale Fordclubpolska.org ma wycieczkę krajoznawczą. Ale jestem po konsultacji z ich szefem i jestesmy umówieni na drógi dzień zlotu na torze w Wyrazowie pod Częstochową. Jest to taki fajny tor niby kartingowy ale mamy tam regularne spotkania z klubu SIERRAFAN.PL i zabawa jest super. Ale! Ustaliliśmy że ten drógi dzień zlotu tj.3 października spotykamy się na tym torze. Organizujemy tam jakiś kręty OS i mieżymy czasy przejazdu. W razie nadwyżki mocy i dobrych umiejętności pokazy Driftu w wykonaniu SIERRAFAN.PL. Tak więc moja propozycja żebyście dołączyli do nas w niedziele 3.10 kolo południa do Wyrazowa na tor.
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |17 Wrz 2004|, 2004 14:01   

i cisza... jedziecie ludzie czy nie, jak nie w Żarkach, to w niedzielę na Wyrazowie. Oj dawniej to się tam hulało (fiatem 126p) :P
 
 
Akowiec
[Usunięty]

Wysłany: |19 Wrz 2004|, 2004 23:46   

Jak nic nie przeszkodzi to pewnie się pojawię z całą rodzinką Może cosik nas się tam pojawi
 
 
Akowiec
[Usunięty]

Wysłany: |19 Wrz 2004|, 2004 23:51   

Jak nic nie przeszkodzi to pewnie się pojawię z całą rodzinką Może cosik nas się tam pojawi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group