$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Zlot fordów na śląsku
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot fordów na śląsku
Autor Wiadomość
KoRaL
[Usunięty]

Wysłany: |18 Paź 2005|, 2005 21:21   Zlot fordów na śląsku

Witam wszystkich, mam na imie Grzegorz jestem z Zabrza poruszam się pojazdem marki Ford Sierra xr4i.

W moim małym umyśle powstała idea zorganizowania zlotu fordów na śląsku.
Czas, miejsce i wszystko jest jeszcze do ugadania.
W planie oprócz stania jest grill i jakieś mistrzostwa z nagrodami.


Narazie są 2 propozycje miejsc:

1. Wyrazów koło Częstochowy, znajduje się tam "mały" tor na którym można poszaleć.

2. Świętochłowice i tu też jest tor na którym będzie można ustawić jakiś mały wyścig.


Data jest do ustalenia narazie padła jedna propozycja 30 lub 31 październik. Ale wydaje mi się że możemy sie nie zdązyć zorganizować. Więc chyba prędzej 5 lub 6 listopad.



Link do tematu na forum SierraFan
http://www.wetcentrum.pl/...pic.php?t=21705


Pozdrawiam i mam nadzieje, że uda się coś zorganizować.
 
 
misio_23
[Usunięty]

Wysłany: |18 Paź 2005|, 2005 23:25   

.... człowieku !!!! - witamy w Naszej rodzinie Ford to Ford - a Scorpio to elita :wink: może gdzieś w Beskidach - Równica - albo Czantoria - to nieformale spotkanie ale może by było więcej" furrrr " pogadajmy najpierw a dopiero umówimy się nawygłupy :mrgreen: - Jeżeli nie odpowie to może ugadamy się " my z południa " na jakieś ognisko - wstęp bez ogreaniczeń bez wyjątku dla wszystkich "scorpiomaniaków " to nie jest " ZLOT " ale może zapoznanie zaczniemy od mniejszych grup bo w porównaniu z " Łodzią " lub " Poznaniem " czy " Wrockiem " / nie wymieniając innych rejonów kraju to marnie wypadamy a jest nas zarejestrowanych dość sporo - po postach widać tylko kilku / mam chwilowe problemy z ZUS-em - i " Białą Mafią - i ze swoim Scorpio -/ pisałem Asi przed zlotem w Sułowie / dla tego nie mogłem brać udziału w dotychczasowych zlotach /
może się spokamy - termin do dogadania !!!
Jeżeli temat " Południa " się rozwinie to czekam na wszelkie propozycje - morze być zalew pod Rybnikiem lub gdzie kolwiek .... tylko już jest zimno i ciemno ... więc ? ...

[ Dodano: 2005-10-18, 23:35 ]
.... morze :!: zalew pod Rybnikiem ... tak określają Ten Zalew wszystkie lokalne " media " więc i ja tak piszę nie ubliżając " Bałtykowi "

.... był kiedyś post dot. podziału na regiony ale nie w tym sprawa :!: :!: :!: - może da się coś rozruszać na '" południu " - jakoś coś to u nas słabo idzie kilku z nas chce pomagać sobie ale pisze na PW żeby nie zasmiecać FORUM ... a reszta drętwa :(
 
 
megalith
[Usunięty]

Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 07:29   

Ja bym się pisał, z tym że najbliższy mój wolny weekend to ten 5-6 listopad... Jeśli coś się ruszy na ten termin to macie przynajmniej jednego obecnego :mrgreen:
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 07:49   

jeśli mi nie wyskoczy jakiś durny zjazd to jestem.
 
 
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 46
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 08:06   

No zalew Rybnicki może byc nawet będize gdzie grilla rozpalić
MISIO lub na pniowcu na parkingu nad wodą :) zresztą to ten sam kierunek

a może być i nawet Czantoria :)
_________________
Ford Ranger Wildtrak 2020
Peugeot 508 2.0 Hybryd4
Fiat Sedici 2.0 MultiJet 4x4
Mundek 99r. 2.5 V6 sedan
był
Pacifica 2006 3.5 V6 4x4
 
 
 
KoRaL
[Usunięty]

Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 09:06   

Więc tak wstępnie razem z SierraFan ustaliliśmy 5 (6) listopad 2005 miejsce spotkania to Wyrazow. Wszystko zacznie się gdzieś tak od ok godziny 12:00.

Takie pytanie na tym zalewie jest jakiś tor? Czy tylko parking? Bo chodziło nam też o to, żeby Ci którzy będą chcieli mogli troche pojeździć.


Pozdrawiam
 
 
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 46
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 09:31   

nad zalewem nie ma toru, jest las woda i spokój :)
_________________
Ford Ranger Wildtrak 2020
Peugeot 508 2.0 Hybryd4
Fiat Sedici 2.0 MultiJet 4x4
Mundek 99r. 2.5 V6 sedan
był
Pacifica 2006 3.5 V6 4x4
 
 
 
misio_23
[Usunięty]

Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 11:45   

... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .....

... co do spotkania nad zalewem - nie ma sprawy , może by to na wiosnę zostawić - domek by sie załatwiło bo do grilla browar musi być :mrgreen: ten termin w listopadzie - szybko ciemno się zrobi , nie wiem czy na kilka godzin uda się kogoœ œcišgnšć do Rybnika - ale w Beskidy można się wybrać :!: :!: :!:

... Równica - parking bez ogr, czasowego - 5zł - wjeżdzasz na sam szczyt - Leœny park atrakcji - dla dzieciaków - schronisko i dwie knajpy i Park linowy ...
... Czantoria - wjazd i zjazd kolejkš linowa - cos około dychy / dzieci zniżka/ parking - ceny różne ...
..może być i Góra Żar - w Międzybrodziu - byle by się spotkać i pogadać - a jak nikogo nie będzie to taka wycieczka nikomu :wink: nie zaszkodzi ...

... wyœcigi zostawiam na inny termin :wink:

...
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 16:29   

wyrazów - jakże mi się to pięknei wspomina ;) Foto w avatarze jest właśnie tam zrobione ;) no nie powiem - jest tam gdzie pośmigać a to tygrysy lubia najbardziej :D
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Dedmike
[Usunięty]

Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 17:21   

witka...

może też wpadłbym razem z moją drugą połówką...

pozdrawiam

Dedmike
 
 
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 46
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 19:22   

Misio to co ??może by się skrzykło mały lokalny spęd taki malutki tak aby się poznać nawet nad zalewem. Ja bedę z Rybnika pewnie też byś się z kimś pojawił, jeszce są Gliwice też są ludzie z Gliwic -więc może z 5 furek by się znalazło :)
_________________
Ford Ranger Wildtrak 2020
Peugeot 508 2.0 Hybryd4
Fiat Sedici 2.0 MultiJet 4x4
Mundek 99r. 2.5 V6 sedan
był
Pacifica 2006 3.5 V6 4x4
 
 
 
misio_23
[Usunięty]

Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 20:45   

... ja jestem za :!: :!: :!:

z Rybnika jest nas zarej. chyba z 5 wozów - dochodzš Gliwice , Ty i okolice , jak nie będzie innych propozycji m-ca spotkania i zgłoszeń to i tak się spotkamy - wszystko do dogadania - chętnie zobaczę Twojš Cudo - w Sułowie byłeœ jeszcze 2.9 i i jako pierwszy składałeœ " relację z tarasu ".... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wszystkich chętnych z " Południa " proszę o reakcję :!: :!: :!: spotkajmy się i poznamy :!: :!: :!: - miejsce do uzgadnienia ...
 
 
marzena26
[Usunięty]

Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 20:59   cześć

do Rybnika to i ja bym się wybrała to jest kilka kroczków odemnie jak wypali to ja jestem na bank :wink:
 
 
KoRaL
[Usunięty]

Wysłany: |19 Paź 2005|, 2005 21:39   

To może i ja bym wpadł na zlot do Rybnika (daleko nie mam) oczywiście jeżeli by nie było żadnych przeszkód.

i

Zaprasza wszystkich 5 listopada 2005 roku do Wyrazowa koło Częstochowy na śląski zlot fordów.



Pozdrawiam
 
 
Dedmike
[Usunięty]

Wysłany: |20 Paź 2005|, 2005 07:46   

witka...

może by tak jakieś ognisko zrobić...to było by suuper...taka mała integracja...tylko czy są tam jakieś miejsca na ognisko?? kiełbaski są suuuuper...hehe

jak się rozpali to bedzie mega ciepło...

znam też jedno fajne miejsce na trasie katowice - wisła...minej wiecej w żorach...jest tam takie ranczo i mozna ogień zrobić...w specjalnym do tego przygotowanym miejscu...a jak będzie za zimno...to zawsze można wejść do środka...

pozdrawiam

Dedmike
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group