$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Przechodzień
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przechodzień
Autor Wiadomość
DareG
[Usunięty]

Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 16:19   Przechodzień

Wczoraj byłem Bywalec
a dziś Przechodzień

ciekawe dlaczego??
 
 
megalith
[Usunięty]

Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 17:00   

Ja też wolałem 'bywalca' niż 'przechodnia' - źle mi się kojarzy, jak jakiś obiekt do przejechania
 
 
DareG
[Usunięty]

Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 17:20   

i ja nieczęsto przechodze przez jezdnie
a z forum tak szybko nie znikne

no chyba że zostane zabanowany

[ Dodano: 2005-09-01, 17:20 ]
a czemu pułap zmieniono
tak z ciekawości??
 
 
DareG
[Usunięty]

Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 17:37   

nie narzekam
byłem ciekaw
a swoją drogą bywalność na zlotach powinna dodawać może pare punktów
niedługo opłace też składkę
teraz kupuje synowi książki-300zł(druga klasa gimnazjum)
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 17:46   

opłacenie skłądki przerzuci cie odrazu na member team :)
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Aro 



Auto: 3 x 2,9: 91/96/96; noLPG/LPG/noLPG; ghia/ghia
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lis 2004
Skąd: Łomża
Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 20:25   

Ten przechodzień mi się kojarzy z nielogowanym gościem. Zaleciał, pooglądał i może już nie wróci. A przecież niektórzy przechodzienie :lol: są rzadziej logującymi, ale "treściwszymi" forumowiczami.
_________________
2,9 12V '91 sedan "granatnik"
2,9 24V '96 sedan "papamobile"
2,9 24V '96 sedan "oberżyna"
 
 
 
SirTrojan 



Auto: Infiniti FX35 '06 AWD 290 KM :)
Dołączył: 18 Wrz 2004
Skąd: Warszawa
  Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 21:04   

NIestety coraz bardziej widać rozwarstwienie
MY ( Admni, juniorzy, memberzy i Oni (przechodnie )

Smutne to wszystko. Napisałem mnóstwo postów ale dziale humor bo miałem sprawne autko. Nie dopisuje do postów np. racja, zgadzam się i nie wstawiam mord bo to nie ma sensu no chyba że w humorze. Tam to ma sens choć raczej słusznie nie są te głosy zliczane.
Ale jestem tu prawie codziennie prawie jak pan Juzek któy ma 2 posty bo zarejestrował się aby sprzedać auto i raz zmienił cene.

Proponuję nazwę FAN albo Wierny Kibic/Fan

Cały czas obserwujemy forum , komentujemy Tylko w razie potrzeby, a służymy pomocą techniczną czy fizyczną -zawsze!
_________________
INFINITI FX35 '06 290 KM
www.emakeup.pl
www.emakeup.eu
-Pzdr-
Grzegorz
 
 
maup 
FST 008



Auto: Subaru OBK '96 2.2 MT LPG
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 21:18   

AAAAAAAaaaaabsolutnie się zgadzam z Sir Trojanem.
Jeżeli wykładnikiem rangi (swoją drogą szczerze się zastanawiam, po co to komu) ma byc ilośc postów, to lepiej sobie w ogóle to darować. Człowieczek produkujący naście postów dziennie (które mogą się składać z "ja też" albo podobnych wartością treści) przewyższa tą niby rangą kogoś kto popełniając dwa czy trzy posty (ale na temat i warte FAQ) pozostanie na ststusie przybł.... przepraszam, przechodnia.
Żeby nie wpadać w paranoję i nie wprowadzać np. punktowania postów proponuję rozważenie likwidacji tego ozdobnika w kibini mater. Będzie mniej problemów ;)
_________________
== Im lepsze auto terenowe ======
== tym dalej trzeba iść po ciągnik ===
 
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 22:02   

Kuzwa mac !! Moze docenicie w koncu to ze sa tutaj ludzie ktorzy maja ochote poswiecic czas po to aby to wszystko jakos sprawnie funkcjonowalo i do tego jeszcze jakos ciekawiej wygladalo !! Przeciez nikt tu nikogo nie trzyma na sile - uczestnictwo w FST jest dobrowolne !!
Bedac na innym forum gdzie nie ma statystyk mam problem. Zwracam sie do x osob o pomoc a one nie maja pojecia o czym ja mowie (moze rowniez maja sprawne fury i nie maja wiedzy). Jesli widze ze ktos ma duzo postow to taka osobe prosze o pomoc. Jesli byloby tak jak mowisz SirTrojan czyli np: Struna ma ponad 3000 posto i Ty tez tyle samo (bo nabiles sobie w dziale humor) i ktos sadzac ze masz wiedze prosi Cie o pomoc to traci tylko czas bo Tobie auto sie nie psuje wiec nie masz o tym pojecia. Tylko zauwaz ze Struny tez sie nie sypie za bardzo ale czlowiek ma wiedze i dzieli sie nia. Twoje posty w tej sytuacji bylyby tylko zmylka dla potencjalnych potrzebujacych pomocy.

Humor ma nie nabijac postow !!
Kolorowa ma byc bo jest ladniej i cos nowego !!
To moje zdanie.
Statystyk nie chcecie, przechodzien/nowy/nestor/itp sie nie podoba to teraz jest belka z procentami. Lepiej ?? Fajnie ale to tez statystyka.
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 22:05   

Cytat:
NIestety coraz bardziej widać rozwarstwienie
MY ( Admni, juniorzy, memberzy i Oni (przechodnie )


a mozesz powiedzieć w czym widzisz to rozwarstwienie? bo troszeczke mnie to juz zirytowało. Tak owszem jest rozwarstwianie, na tych co marudza ze ciagel cos im nie pasuje i tak na nas ADMINÓW JUNIORÓW MEMBERÓW I MODERATORÓW, jest i polega na tym ze ja ze speedo nie jedna noc zarwałem zeby to forum w kupiedziałało i wszystkim chodziło tak jak powinno i było z nim jak najmniej problemow, równie duży wkład pracy maja moderatorzy, ktorzy porzadkuja forum, czuwaja nad postami, przenoszą usuwaja, tak jak i memberzy ktorzy włozyli odpowiedni wkład finansowy w forum tak masz racje to inna warstwa.
SirTrojan napisał/a:
Cały czas obserwujemy forum , komentujemy Tylko w razie potrzeby, a służymy pomocą techniczną czy fizyczną -zawsze!


Hmm sądze ze ilosc postow jest tez niejako wykładnia "tej pomocy" przejzyj łaskaiwe forum i zobacz ile sporród chociażby moich postów jest nie na temat a ile dotyczy pomocy i porad komus, i mozesz podejzewam zrobic to z kazdym bedącym w czołowce ilosci postow, one nie biorąsie z głupiego komentowania... jak ci sie wydaje.

SirTrojan napisał/a:
Proponuję nazwę FAN albo Wierny Kibic/Fan

prosze bardzo, troche wkładu - zaraszam na przemko org, tam sa nawet podkłady pod ikonki, porob podeślich, chetnie uzyjemy :)


maup napisał/a:
Jeżeli wykładnikiem rangi (swoją drogą szczerze się zastanawiam, po co to komu) ma byc ilośc postów, to lepiej sobie w ogóle to darować. Człowieczek produkujący naście postów dziennie (które mogą się składać z "ja też" albo podobnych wartością treści) przewyższa tą niby rangą kogoś kto popełniając dwa czy trzy posty (ale na temat i warte FAQ) pozostanie na ststusie przybł.... przepraszam, przechodnia.


Ilośc postów nie jest wyznacznikiem rangi, ikony tylko pokazuja stopien zaangazowania w pisanie na forum, rangi sa nadawane wg innych kryteriów - kazda wg innego. A do punktowanie tych co pomagaja itp jest funkcja "pomogł"i punkty za nia, ktore oznaczaja jednoznacznie ze ktos rozwiazał lub pomogł rozwiązac czyjs probelm.

A dla tych co faktycznie pomagaja i sie znaja itd bedzie ranga specjalna.
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
DareG
[Usunięty]

Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 22:32   

spytałem tylko czemu przechodzień a nie bywalec
myślałem że zamieniono nazwy
dopisałem jeszcze z czym mi sie to kojarzy ale to nie było biadolenie
dla mnie nie mają znaczenia ani kolorki ani ozdobniki,

Dariusz Gecko Gidelski napisał/a:
Wczoraj byłem Bywalec
a dziś Przechodzień

ciekawe dlaczego??


Dariusz Gecko Gidelski napisał/a:
nie narzekam
byłem ciekaw
a swoją drogą bywalność na zlotach powinna dodawać może pare punktów
niedługo opłace też składkę
teraz kupuje synowi książki-300zł(druga klasa gimnazjum)
 
 
Aro 



Auto: 3 x 2,9: 91/96/96; noLPG/LPG/noLPG; ghia/ghia
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lis 2004
Skąd: Łomża
Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 23:19   

A dajta se chłopaki na luz.
10% to znaczy, że tylko wino i faxa stronga wprowadza?

Speedo, Rafał uspokójta się - tylko żartowałem.
A Wasze i modów poświęcenie w sprawność foruma nie podlega dyskusjom.
Ale wazelina.
Patrzę cały czas majstrujecie - ten start i procenty będą git. Ja bym poprosił "Prunelka 70%"
_________________
2,9 12V '91 sedan "granatnik"
2,9 24V '96 sedan "papamobile"
2,9 24V '96 sedan "oberżyna"
 
 
 
SirTrojan 



Auto: Infiniti FX35 '06 AWD 290 KM :)
Dołączył: 18 Wrz 2004
Skąd: Warszawa
Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 23:19   

Speedo!

Jeżeli ktoś robi kichę to nie stoję i nie uśmiecham się głupkowato.
Jeżeli robi tendencyjną ankietę typu:
Jaki masz stosunek do Rosji?
a)Uwielbiam
b) Kocham
c) brak zdania
to trudno nie skomentować durnowatości ankiety szczególnie, rozumiejąc, że zmiany są potrzebne.

Jeżeli uzajesz to za marudzenie to podchodzisz do siebie bezkrytycznie. Przeczytaj tę ankietę raz jeszcze i się zastanówna d pytaniami.

Jak ktoś nie potrafi wczytać się w tekst to niech nie komentuje. Słusznie nie dodaje się ilości postów z działu humor i cały czas przy tym pozostaje. Jak już wspomniałem ten dział trzyma mnie przy życiu.

Z kolei zliczenie postów z działu alkoholicy.pl i nocne rozmowy i sprzedam/kupię itp. to istna bzdura. Zrobić dział sklep i Hydepark i tu można gadać tak samo bez zliczania postów.

Konkretny dział techniczny , zliczenie komentarzy.

WNIOSEK:
Chyba w imieniu wszystkich "przechodniów"

Doceniamy i szanujemy waszą pracę oraz poświęcenie. Bez Was forum by padło lub nawet w ogóle by nie powstało.

Ode mnie:
jw. oraz:
lecz jeżeli zmiany idą w złym kierunku słuchajcie głosu ludu. W końcu robicie tę dobrą robotę także dla nich, a może najbardziaj dla ni

[ Dodano: 2005-09-01, 23:20 ]

Ode mnie:
jw. oraz:
lecz jeżeli zmiany idą w złym kierunku słuchajcie głosu ludu. W końcu robicie tę dobrą robotę także dla nich, a może najbardziaj dla nich. Nie rozwarstwiajcie forumowiczów. Należy wam się wpis Admin, Moderator itp. zasługujecie na to miano. Kto wpłącił kasę również zasługuję na Membera lecz radziłbym nie rozwarstwiać pozostałychi ponieważ mimo wszystko stałych bywalców to dotyka.

Nie wszystkie prośby o pomoc kierowane są na forum. Wiele idzie na maile i PW. Ilość postów naprawdę nie jest adekwatna do użyteczności Forumowicza.

ADMINI
Każdy głos krytyczny czy też chwalący powinien Was - adminów obchodzić. Jest to reakcja na wprowadzane przez was zmiany. Lepsze to niż brak jakiegokolwiek sprzężenia zwrotnego.

Szacunek raz jeszcze.

Ps.
Monter za taki tekst:

" Przeciez nikt tu nikogo nie trzyma na sile - uczestnictwo w FST jest dobrowolne !"

powinieneś dostać co najmnej punkta karnego. Chodzi o konstruktywną dyskusję a nie pokazywanie komuś "drzwi".
_________________
INFINITI FX35 '06 290 KM
www.emakeup.pl
www.emakeup.eu
-Pzdr-
Grzegorz
Ostatnio zmieniony przez SirTrojan |1 Wrz 2005|, 2005 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 23:21   

DareG napisał/a:
spytałem tylko czemu przechodzień a nie bywalec

alez przecie ciebie nikt sienie czepia, a to ze jakas mala burze rozpętałeś to szczegół :P
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
DareG
[Usunięty]

Wysłany: |1 Wrz 2005|, 2005 23:24   

no cóż
pewnie ta burza i tak wisiała
ale to dobrze chyba że prowadzimy dyskusje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group