$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - I po zlocie... szkoda :(
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
I po zlocie... szkoda :(
Autor Wiadomość
monter
[Usunięty]

Wysłany: |29 Sie 2005|, 2005 21:46   

No ja tez prosze o ladowanie foteczek jak najszybciej :) Ja moich lekko ponad 200 dzisiaj w nocy puszczam (w sumie troszki mniej bedzie po segregacji).

Adimo a Ty kombinuj jak najszybciej z filmikami :)
 
 
DareG
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 01:11   

Szanowni Państwo
Co do zdjęć to Monter zaproponował a ja go popieram żebym ponagrywał zdjęcia na płytki i rozesłał userom( tym co byli na zlocie, pozostali jeśłi chcieliby to mogliby sobie ściągnąć)
to samo zamiarujemy uczynić z filmem którego przygotowaniem zajmuje sie Adimo
w zwiazku z powyższym proponuje żeby zdjęcia były w oryginale (bez zadnych zmian) wtedy każdy sobie zrobi co bedzie chciał
oczywiście równolegle zrobie stronke ze zdjęciami ze "Zlotu Montera"
Pozdrawiam
Dariusz Geco Gidelski
czyli
DareG
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 10:27   

I ja się dorwałem do klawiatury. Nie ma słów którymi można by opisać jak fajnie było! I jak piszą ludzie, miejsce bardzo dobre na zlot, nic tylko pić i się integrować :) .
Ja też mam swoje podziękowania dla wszystkich, a w szczególności dla Raf7 i jego ekipy za miłe towarzystwo i jego cztery kolory - żółty, zielony, czerwony i brązowy oraz za whisky :) . Widok Rafała z butelką 5l po wodzie mineralnej z "żółtym" chodzącym po ośrodku długo będę pamiętał :) . Podziękowania także dla Struny za męczenie się przy moim zamku od drzwi :) (tak na marginesie to w domu zrobiłem to samo co Struna na zlocie, tylko, że miałem okrągy pilnik - w efekcie zamek działa :D ). Podziękowania także dla Megalitha za przewózkę na tylnik siedzeniu - cholera, jak tam wygodnie :D

Koncert Jarre'a na dwa samochody również miło wspominam - mimo, że w efekcie mój i Sierrasa akumulator w końcu powiedział "dość" :) .

megalith napisał/a:
No to ja dzięki serdeczne kieruję na ręce:
- Szuler - za potańcówę i kawał indyczej


Ale o co chodzi z tą potańcówą? Tańczyliśmy razem? ;) . Cholera, chyba byłem pijany... ;)

Pozdrawiam
Szuler
 
 
megalith
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 12:51   

Szuler napisał/a:
Ale o co chodzi z tą potańcówą? Tańczyliśmy razem? . Cholera, chyba byłem pijany...


Adimo powinien to mieć na kamerze :lol:
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 14:17   

megalith napisał/a:
Szuler napisał/a:
Ale o co chodzi z tą potańcówą? Tańczyliśmy razem? . Cholera, chyba byłem pijany...


Adimo powinien to mieć na kamerze :lol:

O cholera... Lepiej jednak żeby nie miał... :)

Pozdrawiam
Szuler
 
 
zajcev
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 14:26   

Cytat:
- Zajcev - za "dobrego jezu"


Megalith, :? nie łapie o czym mowa, nie pamietam czy cos glupiego zrobilem czy tez powiedzialem, oswiec prosze
 
 
leo
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 14:35   

Zajcev - czyżby luki w pamięci??? ;-)
a mi Zajcev wrył się w pamięć z wykonania " wyginam śmiało ciało" - rewelka!!! , chociaż "dobry jezu" też było niezłe... :mrgreen:
 
 
zajcev
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 14:42   

moze powinienem zostac przemianowany z zajcev'a na lemura tego co smialo wyginal cialo??
chyba zalapalem juz o co chodzi -> "dobry jezu" - fachowo sie to nazywa ZESTAW PODRÓŻNY PIELGRZYMA :lol:
 
 
Kevin Xy 
WSK x3



Auto: '90, 2.9 12V, GHIA, ASB, wreszcie SEDAN
Wiek: 47
Dołączył: 17 Sie 2004
Skąd: Piaseczno
Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 15:51   

to je pewnie wtedy zgiety sie prostowalem, bo nie mam pojecia o czym mowicie- czekam na foty i filmy
_________________
Kevin Xy
535 015 788
'88 2.0 OHC GL
'90 2.9 12V GHIA ASB
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'96 2.3 16V GHIA ASB SEDAN
 
 
COSSY
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 16:09   

Monter, ja tez zaniżyłem statystykę :lol: :lol:
Zlot był zarąbisty. Popijawa, tańce hulańce, zbieranie grzybów, koncert J.M. Jarra Open Air Stereo a'la Scorpio :lol: , sromotna przegrana z młodzieżą w bilarda, na Monterze sobie jednak odbiłem :lol: Trzy noce praktycznie nie przespane, wracałem do chaty razem 17 godzin :lol: :lol:
Special tkanks for Sierars1 za komitet powitalny w Wrocławiu.
 
 
KOREK
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 18:57   

Było super

Super ludzie, fury, zabawa, ciekawe rozmowy, spostrzeżenia, wymiana doswiadczeń, naprawy.
Przypomnienie zasad udzielania pomocy(kurcze jak te 4 h szybko minęły).

Super trunki. Jak sobie przypomnę co zawierały niektóre butelki z których piliśmy to mnie wygina na samą myśl. ( Pozytywnie wygina)
http://img292.imageshack....pict01361ck.jpg
http://img256.imageshack....pict01356zj.jpg

To trzeba koniecznie powtórzyć.

Czekamy na replay !!

A z drugiej strony zauważcie, jak się zmieniają pod względem organizacyjnym nasze zloty. Jesteśmy coraz lepsi.
 
 
mario
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 20:01   

Wielkie dzięki za wspaniały zlot. :D Sorki Asia za przywitanie ale byłem troche zakrecony. Ja tez uwazam ze pomimo tego iz zlot był mniej liczny atmosfera była o niebo lepsza. Szczególne podziekowania dla montera za organizacje oraz dla adimo i cygaro za droge powrotną w minikonwoju. Do nastepnego. :D
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 20:24   

Tak sobie oglądam zdjęcia Korka i myślę... jak bardzo człowiek musi być wstawiony, żeby mieć odwagę wypić coś takiego ? :mrgreen:
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
KOREK
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 20:57   

Właśnie sęk w tym, że byliśmy w "pełni świadomi "
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2005|, 2005 21:07   

Również bawiłam się przednio z Wami, :D
bogatsza o przezabawne teksty i niezapomniane sytuacje :wink: będę długo wspominać miłe chwile.

mario napisał/a:
Sorki Asia za przywitanie ale byłem troche zakrecony.

Nie zauważyłam nic niestosownego Mario, szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi :D

Adam_2000 napisał/a:
Tak sobie oglądam zdjęcia Korka i myślę... jak bardzo człowiek musi być wstawiony, żeby mieć odwagę wypić coś takiego ?


Moim zdaniem, nie trzeba odwagi by wypić nalewke z jaszczurki, ale uwierz mi Adam - trzeba jej bardzo dużo by wypić drugi kieliszek (ze względu na jaszczurowy smak) :mrgreen:
Dzięki Wegus za nowe, ciekawe doświadczenie. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group