$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Zagazować Scorpio czy nie ??? prosze o pomoc
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zagazować Scorpio czy nie ??? prosze o pomoc
Autor Wiadomość
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |28 Sie 2005|, 2005 01:25   

przeginacie z tym blosem dohc ładnie choci na 2 genracji nie wpedzajcie chlopaka w koszta :) kupi sobie na 19 urodziny
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Marcin 
-=Marcin=-



Auto: Honda CB500S / Toyota Camry
Pomógł: 22 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: |28 Sie 2005|, 2005 06:48   

widze, zę chłopak dostał scorupe w takim samym okresie czasu co ja [tydzień przed rokiem szkolnym]

:arrow: uważaj bo kumple będą na Ciebie sępić, żebyś im tyłki woził.
i najlepiej żeby belfry nie wiedziały [bynajmnjiej ci co Ciebie uczą, a jeżdzą czymś w stylu fiat uno...]

jeszcze powiem Ci z doświadczenia, że te 160 kilometrów to tylko teoria na pewno będziesz jeździć więcej bo Ci się jazda spodoba, a pozatym ktoś będzie musiał mame za zakupy zawieźć itd....
_________________
Było:
-Scorpio sedan; 2.0 DOHC; 1990r 8)
-Scorpio sedan; 2.3 DOHC; 1996r 8)
- Toyota Camry 2,2 DOHC; 1996r
Jest:
- Honda CB 500S 0,5DOHC; 1998r
 
 
Art
[Usunięty]

Wysłany: |28 Sie 2005|, 2005 09:14   

Cytat:
Pershing Wysłany: 2005-08-27, 23:31 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Montuja tez we wnece wlewu paliwa. Nie wiem czy w Scorpio znalazlo by sie miejsce


We wnęce wlewu paliwa odradzam. Po pół roku błotnik do malowania. Niestety nie każdy umie dobrze się obchodzić z pistoletem LPG.

Wlew po tablicą widziałem w Wielorybie. Tablica była na zawiasach i na 4 magnesach (dolna listwa). Niestety trzeba dziurawić pas pomiędzy lampami.

Pzdr,
Art
 
 
maup 
FST 008



Auto: Subaru OBK '96 2.2 MT LPG
Pomógł: 6 razy
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
Wysłany: |28 Sie 2005|, 2005 09:43   

Niech mi ktoś wytłumaczy, co jest wstydliwego w fakcie posiadania instalacji LPG bo chyba jestem za stary i nie rozumiem :shock: .
Wlew paliwa w tylnum zderzaku nie szpeci specjalnie, można go prysnąć tym samym lakierem co i zderzak (jeżeli zderzak malowany). Poza tym z racji plastikowości owegoż zderzaka odpadają problemy z korodującym otoczeniem.
_________________
== Im lepsze auto terenowe ======
== tym dalej trzeba iść po ciągnik ===
 
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |28 Sie 2005|, 2005 10:06   

no znam takich co sie tego wstdza. bo to tani dodatek i tak np sierra cosworth z czyms takim to juz nie cosworth itp. ja niby tez tego nie chcialbym miec ale czasem jak zatankuje pb i tak se pojezdze i juz nie ma to zaczynam myslec o lpg ale na razie to tylko teoria :|
pozdrawiam
maciek
 
 
Runo
[Usunięty]

Wysłany: |28 Sie 2005|, 2005 11:01   

marcin napisał/a:

jeszcze powiem Ci z doświadczenia, że te 160 kilometrów to tylko teoria na pewno będziesz jeździć więcej bo Ci się jazda spodoba, a pozatym ktoś będzie musiał mame za zakupy zawieźć itd....


napisalem ze na samych dojazdach do szkoly zaoszczedze 37zl. a cos mi sie zdaje ze bede chcial jezdzic bardzo duzoooo :P co do posta ze sie wstydze, po co ludzie w szkole maja wiedziec ze jezdze na gaz. jeden chlopak w szkole ma gaz w Preludzie. komentarze sa naprawde chamskie, a co do nauczycieli i ich aut :) wicedyrektorka jezdzi czerwonym , lekko zardzewialym maluchem :)
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |28 Sie 2005|, 2005 11:14   

zalezy od nauczycieli. znalem kiedys taich co mieli cos do ucznia bo po nich przyjezdzaly za dobre samochody. dolicz sobie tylko koszty regulacji gazu co jakis czas i drozsze przeglady bo jak masz faktycznie na tym byc do przodu z 50 zl miesiecznie czy nawet 100zl liczac same paliwo to przemysl to raz jeszcze. nie wiem tez jak ten przebieg dohc to wytrzyma. koniecznie sprawdz kompresje przed zalozeniem bo niby pisza ze dohc przejezdza 800tys ale to moze byc tylko teoria...a szkoda byloby pakowac kase w cos co sie nie zwroci. tak powaznie to bardzo trudna decyzja.....
pozdrawiam
maciek
 
 
zbyszek 
WKZ U 802



Auto: '96, 2.9 24V, ASB LPG
Pomógł: 3 razy
Wiek: 63
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Kozienice
Wysłany: |28 Sie 2005|, 2005 12:09   

A co do montowania wlewu gazu to widziałem jeszcze (chyba samochody z belgii tak mają) w bagażniku na tej rynience między uszczelką a błotnikiem.
_________________
był 2.0 CL 89
byl 2.9 24v 92
jest 2.9 24V 96

Dochodzenie odszkodowań
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group