$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Opis dojazdu do SUŁOWA na zlot !!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Opis dojazdu do SUŁOWA na zlot !!
Autor Wiadomość
monter
[Usunięty]

  Wysłany: |21 Sie 2005|, 2005 22:33   Opis dojazdu do SUŁOWA na zlot !!

Keller juz jest na osrodku jednak mial problem z dojazdem. Poza tym Borey rowniez dzwonil w tej sprawie wiec zakladam temat z opisem dojazdu.

Do Sułowa dojechac mozna z 3 kierunkow Swiata: od Wrocławia (S), od Milicza (E), od Żmigrodu (W)..

1) Od Wrocka jest najlatwiej. Wpadamy do Sulowa - mijamy pierwszy mostek i jedziemy po glownej. Skrecamy na pierwszym SKRZYZOWANIU w prawo. SKRZYZOWANIE jest centralnie przed drugim mostkiem.

2) Od Milicza. Wjezdzamy do Sulowa i jedziemy caly czas prosto az miniemy rynek. Zaraz jak rynek sie skonczy skrecamy w lewo na Trzebnice. Dalej jakies 500m prosto i na SKRZYZOWANIU w lewo. SKRZYZOWANIE bedzie od razu zaraz za mostkiem.

3) Od Zmigrodu. Jedziemy caly czas po glownej az skonczy sie asfalt i zacznie bruk. Skrecamy od razu w prawo na skrzyzowaniu - kierunek na Trzebnice. Dalej jakies 500m prosto i na SKRZYZOWANIU w lewo. SKRZYZOWANIE bedzie od razu zaraz za mostkiem.

SKRZYZOWANIE - jest jak widac strategicznym punktem dojazdu do osrodka. Obserwujcie uwaznie bo na nim znajduje sie znak-slupek na ktorym jest kilka pojedynczych mini-drogowskazow z nazwami osrodkow wypoczynkowych.

!!! UWAGA !!! dla jadacych od Wroclawia. Po drodze macie miasto Trzebnica. Tam kierujecie sie na Milicz wiec skrecicie na duzym skrzyzowaniu (po lewej bedzie PKS) w prawo. I tutaj jest maly myk o ktorym trzeba pamietac (bo Sierrars i Keller przegapili). Jakie okolo 2 km po wyzej wymienionym skreceniu jest skret w lewo na wiochy (nie pamietam nazwy na drogowskazie). TAM TRZEBA SKRECIC !!! Jesli sie zagapicie/zapomnicie/przeoczycie to tez nie ma stresu bo dojedziecie do Milicza i przechodzicie do punktu numer 2) z opisu powyzej.

Skrecilismy juz na slawetnym SKRZYZOWANIU. Jedziemy prosto i kawalek dalej zaczyna sie droga przedzielona pasem drzew. Kiedy droga z tym przedzieleniem sie skonczy jedziemy dalej na wprost az do momentu skonczenia sie asfaltu. Kiedy zaczna sie "kocie łby" przed soba bedziecie mieli mozliwosc jazdy w lewo lub w prawo. Skrecacie w PRAWO. 100m dalej po lewej stronie jest nasz osrodek z charakterystycznymi trojkatnymi drewnianymi domkami.


Starlem sie aby opis byl w miare czytelny. Mam nadzieje ze efekt zostal mniej lub bardziej osiagniety. Jakby ktos mial problem z dojazdem to prosze do mnie dzwonic 601-888-101

Do zobaczenia !!!
 
 
tomi503
[Usunięty]

Wysłany: |24 Sie 2005|, 2005 20:24   

A tak na marginesie czy jest podany gdzieś adres tego ośrodka? Przegądam tak tematy dotyczące zlotu i niezauwarzyłem adresu.
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |24 Sie 2005|, 2005 23:28   

No staaary to mnie teraz zabiles pytaniem :) Nie mam bladego pojecia :) Nigdy o tym nie myslalem a jezdze tam od 26 lat (czyli tyle ile mam). Zapewniam ze jak sie zgubisz to zatrzymaj sie i pierwszej lepszej osoby pytaj gdzie sa osrodki a kazdy Ci powie bo albo na mieszkanca trafisz albo na wczasowicza ktory jest na zakupach a mieszka wlasnie w osrodkach. One sa wszystkie w kupie a nie porozrzucane - na szczescie.
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |25 Sie 2005|, 2005 17:22   

Nie no Monter tak opisal dojazd, ze nawet nie pomyslalem o adresie :) chyba slepy by trafil.
 
 
tomi503
[Usunięty]

Wysłany: |25 Sie 2005|, 2005 18:27   

Nie no sam wiesz Tomek jak jest ja tam nigdy nie byłem i niewiem czy tam jest jeden czy kilka ośrodków i czy są wkupie czy rozrzucone po okolicy.
Zdrugiej strony wrazie czego i tak bede do ciebie dzwonił :D
 
 
Raf7
[Usunięty]

Wysłany: |25 Sie 2005|, 2005 19:23   

Wydaje mi się, że tu jest adres :
http://www.osrodeksulow.p...op=hotel&id=160
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |25 Sie 2005|, 2005 21:22   

Rafal dobry jestes :) Moja mama ktora urodzila sie w Sulowie tez nie znala adresu :)

W razie problemow prosze smialo do mnie dzwonic !!! 601-888-101 !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group