$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Problemy z forum
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z forum
Autor Wiadomość
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |11 Lis 2005|, 2005 13:03   

chyba tak bo tez mam podobnie
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Adimo
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2005|, 2005 21:36   

Mam problem z stroną, gdy wchodze na główną stroną otwiera mi się automatycznie kolejna strona w osobnym oknie pod nazwą:
http://spweb.whenu.com/sk...b504_popup.html

czy można to jakoś zablokować :?:
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2005|, 2005 21:41   

zainstaluj sobie Mozille Firefoxa albo opere one maja funkcje blokowania okienek bonusowych..
 
 
Adimo
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2005|, 2005 22:22   

dzięki
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2005|, 2005 22:26   

teraz juz wiem czemu w mozilli nie pojawia mi sie okno z inforamcja o PW. no i ma ten +, ze linki z poczty w niej sie otwieraja i z gg tez. netscape tak nie mial a IE sie kopie szybko i zawsze w moim przypadku.
pozdrawiam
maciek
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |15 Gru 2005|, 2005 22:31   

a widzisz:) ja probowalem opere ale jakos mi nie wchodzi za to firefox jest super stabilny ladny i przyjazny a te zakladki to uwielbiam.. otwieram po kolei wszytskie tematy nieczytane i nic mi nie wyskakuje przed nosem tylko otwieraja sie i laduja w tle a ja sobie mysle ktore bede ogladal :) IE tego nie ma.. no i te gowna mi nie skacza wszedzie banerowate bleee.. ale to tak troche OT bylo sorki
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |16 Gru 2005|, 2005 10:46   

Adimo, jakiś syf masz w kompie że Ci się takie coś otwiera. zamiast półśrodkami typu mozilla czy opera operować - proponuję wyczyścić kompa z ad-aware-ów i innych śmieci - polecam spybot search and destroy albo ad-aware
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |16 Gru 2005|, 2005 10:48   

a ja mam zadbanego kompa i mimo to pojawia mi sie czasem w mozilli okienko "zablokowano otwarcie niechcianego okna" czy cos tego typu.. takze sa podpinane smieci ale nie zawsze.. no a ad-aware daje rade i do tego avast do kompletu 8)
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |16 Gru 2005|, 2005 10:51   

oczywiście, że czasem coś wyskoczy nawet jak komp czysty - no ale razem z forum się nic nie otwiera - a skoro u niego się otwiera jakaś popierdółka to znaczy że mu się coś dokleiło. Co do avasta to się nie wypowiem bo mam nieco odmienne zdanie ale jeśli chodzi o ad-aware to jednak nie czyści wszystkiego - najlepiej jest użyć obydwóch które napisałem wcześniej - wtedy to już w zasadzie wszystko zostanie wywalone.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |16 Gru 2005|, 2005 10:55   

heh nie wime czy istnieje program ktory zabezpieczy albo oczysci winde calkowicie ze smieci.. a jak jest to zapewne potrzebuje tyle zasobow ze po uruchomieniu mozemy najwyzej obserwowac jego wskaznik i nie ruszac myszka bo zwis gotowy..
avast daje rade ale musi byc aktualizowany.. mialem kiedys starsza wersje jakas to kiepsko bylo ale ta ostatnia 4.5 chyba daje rade no i dostal teraz jakies wyroznienie czy cos ;)
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |16 Gru 2005|, 2005 11:06   

no akurat wyróżnienia w pismach i innych nieobiektywnych instytucjach to mnie po kostkach strzykają - akurat miałem okazję pouczestniczyć w takim opiso/teście i normalnie sorry - ale raz, że koleś który się tym zajmował z ramienia czasopisma był zupełnie nie w temaci i pomimo kilku korekt które wprowadzałem w jego wypociny i tak spierdzielił - a już nie wspomnę o tendencyjności wyborów.

W sumie jako jeden ze skuteczniejszych antyvirów ja uważam Kaspersky-ego - niestety wersje crack-owane mają tendencję do zamulania kompa po około miesiącu użytkowania - ale pod kątem niedopuszczania syfu jest miodzio. Osobiście szanuję i potrzebuję bardzo zasoby kompa w związku z tym używam AVG free edition - prawie niezauważalny z punktu widzenia wydajności kompa, darmowy bez potrzeby crack-owania itd. i do tego TeaTimer z spybot-a oraz Sygate Prof. Firewall - i generalnei z kompem nie miewam problemów ;) jako potwierdzenie dodam, że windę XP w poprzedniej pracy miałem działającą od prawie 3 lat ( gdzie po drodze przeszło przez nią las sprzętu różnego, plików z innych dysków z wirusami itp ) i gdyby nie fakt zmiany pracy chodziłaby do dzisiaj - a jak ktoś z windowsami olatany to wie, że rok na windę to już spory wyczyn ;)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |16 Gru 2005|, 2005 11:10   

prawde powiadasz... nie wiem co to za test byl... po prostu dostalem powiadomienie od awasta ze dostal jakies wyroznienie;) generlanie nie mam problmeow z kompem takze sadze ze sie spisuje przynajmniej z punktu siedzenia takiego lamera jak ja ;)
 
 
zztop2 



Auto: 98, 2.3, 16V GHIA SEDAN Manual + LPI
Wiek: 51
Dołączył: 13 Lip 2005
Skąd: Chełm
Wysłany: |9 Lut 2006|, 2006 20:49   

małe pytanko, dlaczego nie moge w profilu wprowadzić adresu email ani numeru GG, o podpisie nie wspominam bo widze, że wszyscy nie mają.
pozdrawiam Mariusz
_________________
tel.603221275
Moje Allegro-wszystko do SCORPIO i nie tylko
 
 
 
Srebrny 



Auto: Było 90 2.0DOHC sedan LPGII
Wiek: 65
Dołączył: 11 Lip 2005
Skąd: Opole
Wysłany: |11 Lut 2006|, 2006 14:53   

Próbowałem wprowadzić podpis, około 60 znaków wyświetla mi się informacj że "twoj temat za długi", skróciłem, informacja ta sama. Faktem jest że sam wcześniej podpis usunąłem.
Pozdrawiam RK
 
 
bigdaaddy
[Usunięty]

Wysłany: |11 Lut 2006|, 2006 15:39   

Srebrny napisał/a:
Próbowałem wprowadzić podpis, około 60 znaków wyświetla mi się informacj że "twoj temat za długi", skróciłem, informacja ta sama. Faktem jest że sam wcześniej podpis usunąłem.

Musisz skrocic podpis w temacie czyli "FST Member 064", wyrzuc jedno zero i powinno byc ok.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group