$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Forum powstało, po ataku " hakierow"
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum powstało, po ataku " hakierow"
Autor Wiadomość
Oli
[Usunięty]

Wysłany: |6 Sie 2005|, 2005 21:29   

Czy nadal macie problemy z wejściem na stronę? Mnie to wyrzuca, potem podaje że stromna pusta... i tak w kółko, cholery można dostać...

UDUPIĆ GNOJA !!! bedę przez niego siwieć nie mogąc wejść na najwspanialszre forum?

UDUPIĆ - NIE MA INNEGO WYJŚCIA
 
 
Wilim
[Usunięty]

Wysłany: |6 Sie 2005|, 2005 21:47   

Do chłodni z nim :lol:
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |6 Sie 2005|, 2005 23:02   

To jak juz bedzie w tej chlodni przez pol godziny to ja mu kaze wtedy wypic dobze schlodzone pifko :) Mysle ze to bedzie najcudowniejsza rzecz o ktorej bedzie marzyl po 30 min w chlodni :) :) :)
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |6 Sie 2005|, 2005 23:05   

Właśnie o to chodzi, żeby sprawę załatwić oficjalnie a nie przez samosądy.
Wymaga to więcej wysiłku w naszym chorym społeczeństwie, gdzie obywatel musi wyręczac policję, ale właśnie o to chodzi, żeby wreszcie to młodocianych matołów dotarło, że bezkarność cyberprzestępców to fikcja.
Oczywiście pozostawianie naszym indolentnym organom "ścigania" inicjatywy spowoduje najprawdopodobbniej to, czego obawia się Pesrhing - spiszą notatkę, dorzucą parę słów o niewykryciu sprawcy i umorzą sprawę.
Skoro całkowicie zignorowali recydywistę grożącego śmiercią, podpaleniem, który rzucił się z nożem/tasakiem? na człowieka raniąc go - czego finał znamy - to pewnie i od tego będą chcieli mieć ważniejsze sprawy.
Ale kto powiedział, że mamy im na to pozwolić, oddać inicjatywę?
Trzeba to zrobić tak, żeby niebieskie, leniwe skurwysyny nie miały wyboru.
Po pierwsze zatem - trzeba ustalić kto pilotuje sprawę, kto ma dostęp do logów, backupów - bo zdaje się, że to z nich zostało odtworzone forum. Kto jakie poniósł straty - niezrealizowane transakcje itp. również kto jakie mógł ponieść szkody.
Z backupów należy wyłapać wypowiedzi hakera, w których podszywa się pod wąskiego - z tym nie powinno być problemów. Jak się ma sprawa z shoutboxem? Da się to odtworzyć? Zdaje się, że tam też się udzielał. Zdaje się, że idiota sam się pochwalił co do tego, że celowo uszkodził forum - a zatem w grę wchodzi działanie z premedytacją. Ba, stwierdził nawet że ma dalsze co do tego forum plany - to drugie akurat widziałem na własne oczy.
Przydałoby się kilkadziesiąt oświadczeń wkurwionych/oburzonych/rozżalonych użytkowników forum żądających wszczęcia postępowania, postarm się zorganoizować jakiś wzór.
O ile admin serwera nie jest beztroskim bezlogowym ćwokiem to na pewno da się gnoja namierzyć. Udowodnić przestępstwo też mu się da. I ujaić trównież. Do roboty zatem.

Ps. Zanim zaczniemy działać - darujmy sobie wypowiedzi z chłodniami itp. para tylko schodzi i nic poza tym z tego nie wynika. A najlepiej będzie je usunąć - wyedytować.
Ostatnio zmieniony przez _Mu. |6 Sie 2005|, 2005 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |6 Sie 2005|, 2005 23:10   

Mysle ze nie tylko pod Waskiego sie podszywal. Podobno przejal rowniez moje konto i paru innych forumowiczow. Mysle ze gdyby wszyscy zlozyli oficjalny donos o podszywanie sie to mogloby cos z tego byc :roll:
 
 
 
Aneta 



Auto: Jeepnięta 5.7 HEMI
Dołączyła: 21 Kwi 2004
Skąd: Poznań
Wysłany: |6 Sie 2005|, 2005 23:13   

Dokładnie, a poza tym groził/a, że jak zrobimy upgrade'a to też tu zawita, mam to skopiowane z Shout Boxa.
_________________
Pozdrawiam - Aneta
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |6 Sie 2005|, 2005 23:19   

Ale ktoś coś wspomniał że mod 1.9 też ma dziury i można spokojnie się wpiąć.
Ale widzę że już kolesia wyekspotowano :)
Ostatnio zmieniony przez sierars1 |6 Sie 2005|, 2005 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |6 Sie 2005|, 2005 23:22   

Wszystko ma dziury ;) Slyszalem ze na jakims forum hakjerskim bylo opisane krok po kroku jak sie wlamac na forum starszej wersji. Badzmy dobrej mysli ze przez jakis czas bedziemy miec spokoj :)
 
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |7 Sie 2005|, 2005 00:10   

spoko, beda dziury sie je załata

[ Dodano: 2005-08-07, 03:03 ]
Rafał A.(antek), Rafał A.(antek), Rafał A.(antek), Pershing,

[ Dodano: 2005-08-07, 04:50 ]
panowie co wiedziałm poprawiłem, szukajcie dalej
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |7 Sie 2005|, 2005 08:12   

Mozemy naturalnie zlozyc doniesienie o popelnieiu przestepstwa. Swiadkow nie brakuje przeciez. Logi z rozmowy naturalnie tez sa dowodem. Tylko jedno co musimy miec to wlasnie logi z serwera bo przeciez policja namierzyc musi skad ten ciec sie logowal. I tu sie okaze jakim kolo jest hakierem. Jak poczatkujacym chujowym to my na gorce a jak dobrym to sie okaze ze policja dojdzie do jakiejs budki telefonicznej na Kamczatce i po jablkach. Tylko ze powazny hakier nie wlamuje sie na forum bo to zadna radocha wiec raczej to jakis tandetny amatorek.
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |7 Sie 2005|, 2005 13:27   

no jak napisal monter, nie jest to wyszukany haker lecz hakier, wykozystał dziure w skrypcie php forum ktora w necie jest tak opisana ze dziecko by sie mogło włamac i tyle. niemniej jednak, jestem w kontakcie z policja :)
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |7 Sie 2005|, 2005 16:36   

Kochani myślę, że nie ma się już co ekscytować i denerwować. To i tak nic nie da :)
W zeszłym roku miałem dwa włamania do sklepu, za pierwszym razem ukradli m.in. 3 cyfrówki, które miałem w naprawie. Gdzieś po miesiącu od tego zdarzenia znalazłem swoje aparaty na Allegro (!!!). Ponieważ miałem fotki i numery tych, które zginęły (szczegółowe), byłem w stanie w 100% zidentyfikować swoją własność. Poszedłem z tym wszystkim na policję, podałem namiary na gościa (nr tel., adres). Myślałem głupi, że jak nic, tylko dupka przymkną... gówno !... po 2-ch miesiącach dostałem list z prokuratury, że sprawa umożona i tyle...
Dlatego uważam, że i tym przypadku wszystko skończy się tylko na powyższych postach i tyle. Jeżeli dla policji coś takiego jak w moim przypadku nie było "przestępstwem" to tym bardziej jakieś "głupie", wirtualne włamanie.
Obym był złym prorokiem, ale ale niestety takie mamy i prawo i organa ścigania :(
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
Aneta 



Auto: Jeepnięta 5.7 HEMI
Dołączyła: 21 Kwi 2004
Skąd: Poznań
Wysłany: |7 Sie 2005|, 2005 19:01   

Ale zgłosić trzeba moim zdaniem i jeśli Rafał tego nie zrobi, to ja zrobię. A co będzie dalej, to będzie :) :roll:
_________________
Pozdrawiam - Aneta
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |7 Sie 2005|, 2005 19:05   

Pewnie, że trzeba !
Ja tak tylko gwoli informacji n/t działania służb... :))
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
Aneta 



Auto: Jeepnięta 5.7 HEMI
Dołączyła: 21 Kwi 2004
Skąd: Poznań
Wysłany: |7 Sie 2005|, 2005 19:09   

Te służby działają tak samo w Poznaniu, też zawsze otrzymuję info o umorzeniu śledztwa po ok. 2 miesiącach. Taki standard ogólnopolski, co się będą przemęczać :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam - Aneta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group