$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Dołożenie elektryki w drzwiach
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dołożenie elektryki w drzwiach
Autor Wiadomość
lukasz006
[Usunięty]

  Wysłany: |11 Sie 2004|, 2004 09:27   Dołożenie elektryki w drzwiach

Mam wiazke kabli (ta ca idzie do wsytkich dzwi po podlaga) i wszytko co jest potrzebne aby elektryka z przodu dzialala tylko ze u w moim aucie jest lipna instalka bo nie ma w srodku kabli do elektryki
i tu jest problem bo elelktryk marudzil z zalozelniem tego i powiedzial ze trzba cala wiazke przelozyc ta co mu przywiozlem a ja liczylem ze on wytnie tylko to co potrzeba i bedize cacy :( a tu masz wiec powiedz moze jak to zrrobic dodam ze lustreka tez by chcial miec i lewe dziala prawe juz nie (graty mam) ide jeszcze dzis troche pokombinuje no ale nie wiem co mi z tego wyjdzie
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |11 Sie 2004|, 2004 10:53   

nie przekłądał bym calej wiazki tylko poprostu dopioł sie gdzies, łątwiej. Jakmasz graty to zalozenie elektryki to nieproblem, dobrze jakbys mial natomiast te specjalneprzejsciowki miedzy dzwiami a karoseria, jak nie to przepychanie zwyklego kabla pozostało :)
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
lukasz006
[Usunięty]

Wysłany: |11 Sie 2004|, 2004 22:05   

ten problem juz rozwiazelm auto mialo instalke ja to sobie obejrzalem tylko brakowalo zworki w skrzynce z bezpiecznikami ale pozniej dokladlem do wiazki kable od lusterek i K....A a kurat zrobilem zwarcie i radio, swiatelka w kabinie, zegarek centralny oraz swiezo zalozone szyby poszly w pizdu. No :? i teraz musze odkrecac niewiem moze jakis bezpiecznik albo przekaznik bo niby radio sie wlacza wyswitlacz swieci ale nic nie widac nic niegra to samo zegarek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group