$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - zlocik we wrocławiu na koniec wakacjii
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zlocik we wrocławiu na koniec wakacjii
Autor Wiadomość
michalkrak
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 10:27   zlocik we wrocławiu na koniec wakacjii

Tak sobie myślę żeby na koniec sierpnia zrobić zlocik we wrocku..... akurat jest pokaz lotów Red Bulla co wy na to.........
trzeba sie tylko Asi uśmiechnąć może coś zorganizuje
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 11:05   

No spoko tylko wyjdzie Ci jednodniowka bo Wrocek to niezbyt agroturystyczne miasto.

Ja juz proponowalem osrodek podobny do Slesinskiego. Wioska nazywa sie Sułów i lezy 50km od Wroclawia. W niedziele beda fotki :) i ceny :)
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 11:52   

Jestem za,
możemy zrobić wycieczkę - Wrocław nocą, pokazałabym Wam wiele magicznych miejsc, stare żydowskie zakamarki, pięknie oświetlone budowle, tętniący życiem rynek.

Panoramę Racławicką, ZOO :mrgreen:

Albo po prostu jak proponuje Monter - Sułów - to piękne miejsce.
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 12:14   

Nie no za żydowskie zakamarki to ja podziękuję :? :? możesz za to pokazać piękną kostkę brukową zamiast asfalciku no i wypasione skrzyżowania na których nie wiadomo jak jechać :twisted: :twisted:
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 13:25   

Gierap napisał/a:
Nie no za żydowskie zakamarki to ja podziękuję :? :? możesz za to pokazać piękną kostkę brukową zamiast asfalciku no i wypasione skrzyżowania na których nie wiadomo jak jechać :twisted: :twisted:



uuu widzę że ktoś nie pała sympatia do pięknego miasta na zachodzie :twisted:
Z racji historii Radomia - chyba rodzinny jest u Was antysemityzm :wink:

A zakątki są magiczne, szczególnie nocą, wchodzisz i czujesz się jak w filmie, jakbyś śnił.
Mroczne podwórka iście z horrorów :twisted:
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 14:12   

No My Radomianie :mrgreen: :mrgreen: mamy to już we krwi z racji wspomnianej historii,i tego że było piękne miasto a zostało zniszczone przez takich ludzi z zachodu Polski :evil: :evil:

a no co do filmowych zakątków to i u nas są iście z gangsterskiego filmu,wejdziesz a nie wiadomo czy wyjdziesz chyba że nogami do przodu,w najlepszym wypadku bez butów,telefonu,obrączki,łańcuszka i wszystkiego co ma wartość powyżej 10pln na wolnym rynku,choć i napady za 2zł się zdażały :twisted: :twisted: [/code]
 
 
zajcev
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 14:23   

:) Motnerku fakt faktem Wroclaw nie jest za bardzo atrakcyjny turystycznie i z tanim noclagiem bylby chyba problem z lekka, ale nawet to po calonocnej imprezce chyba malo kto mialby sily i chęci cos zwiedzac poza lodowką albo chlodnią z zimnymi napojami. Ale cos zawsze mozna zorganizowac, wakacje dopiero co sie zaczely, takze czasu cos tam jest, a mysle ze razem z wroclawskimi forumowiczami cos bysmy wymyslili jakies atrakcje (z RedBull'owskim LOTEM NA BELE CZYM w tle, o czym Michalkrak wspomnial). Czyli tak wstepnie to data spotkania (o ile pamiec relkam TV mnie nie myli) bylaby dnia 27-28 sierpnia.
Mysle ze warto jest rozwazyc tak czy tak kwestie spotkania w Sulowie (np)

A nawiazujac do kwestii wypasionych skrzyzowan, to Wroclaw nie jest jedynym maistem, w ktorym sa wypasione i magiczne skrzyzowania. Nawet w Krurzewnikach mozna sie zgubic sie i nie wiedziec gdzie jechac. Ale za to drogi tranzytowe (przez samo centrum) sa w miare dobrze oznakowane, takze czytajac znaki (i poziome i pionowe) nie powinno byc wiekszego problemu. A w razie potrzeby sluze pomoca w pokierowaniu ktoredy i jak przez wrock jechac zeby dojechac

Reklama Radomia? Wtaj w krainie, w ktorej obcy ginie??

Pozdr
 
 
artin
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 15:10   

W rzeczy samej Wrocław to piękne miasto. I wiem co mówię.
Ale co do ulic i ruchu drogowego to straszna kicha. Co chwila coś rozkopane, jakieś objazdy itp., itd. Jak ktoś nie zna miasta to może się zgubić... :?
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 15:21   

Wroclaw bardzo ladne miasto. A Radom... coz mozna dostac w morde jak w kazdym innym zakatku Polski :?
 
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 21:46   

Znaczy ja nie mam nic przeciw coby zrobic i Wroclaw i Sulow. Wrocek to tak na prawde jedyne miasto ktore kocham noca :) Jak w Las Vegas :) A co do skrzyzowan to jedno szczegolnie mnie doluje i przysiegam nie mam pojecia o co w nim chodzi. Znajduje sie tuz obok "Kredki i Olowka". Maasaaakraaa !! Jezdzilem czesto na polibude i mialem tam zawsze problem.
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 22:41   

hmm we wrocku to moze bede studiowal jak sie dostane albo w poznaniu a w najgorszym wypadku w zielonej ale jakby to byl najgorszy wypadek to bedzie nowsze auto jak reszta to zadne.. wrocek moze byc poznan fajowy kombinujcie Panowie ale tak zeby w pazdzierniku bo do 30 wrzesnia pracuje w Ozrokowie:/ Lodzianie wiedza gdzie to to jest.. i znowu mnie ominie :((
 
 
KOREK
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 22:42   

No Wrocław jest cool, ale w piątek mam ochotę z niego spieprzać po całym tygodniu pracy.
I robię to konsekwentnie :D
Ale zlocik w samym rozkopanym przez drogowców mieście ? Nie wiem czy to dobry pomysł. Chyba że gdzieś w okolicy np Sułów albo Sulistrowiczki u podnóża Ślęży
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 23:26   

No to co Monter zawijaj rękawki :) i załatwiaj sułów z chęcią pojaę bo dawno tam nie byłem w zaciszu drzew i stawów komercyjnych które otaczają osrodek z kazdej strony knajpa na miejscu gdzie można usiąść i pogadać przy piwku basen na terenie MPK jeśli byśmy się tam dostali i wiele inny atrakcji tak więc czekam z utęsknieniem i moja czwórka towarzyszy plus pies :wink:
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |8 Lip 2005|, 2005 10:07   

Wrocek to jakby ewentualna alternatywa dla klimatu Krakowa :)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
michalkrak
[Usunięty]

Wysłany: |8 Lip 2005|, 2005 11:07   wrocław

witam , a ten cały sułów to w którą stronę od wrocławia? myślę że byłoby ok, sprwadźcie ceny i trzeba zrobić ankiete lub listę chętnych , ja jestem za, tylko czy finanse pozwolą to nie wiem , za miesiąc mam ślub, potem do Łeby sie wybieramy.....a w dalszych planach mam zamiar zmnienić na wielorybka... .. :roll: chyba napad na bank musze zrobić. :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group